Långnäs Ferry

Långnäs Reisijate ja auto praamid

Långnäs reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Långnäs Stockholmi ja Turu.

Võrdle kõiki saadaval Långnäs laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Långnäs auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Långnäs, Stockholm ja Turu Viking Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Långnäs Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Långnäs Ferry Tickets
Viking Ferry Line parvlaevade väljuvad Långnäs Stockholmi ja Turu internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Långnäs reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Långnäs laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Långnäs

Långnäs on sadamas Lumparland ida Mandri Ahvenamaa. Tee parvlaevad Kumlingeen ja Galtby kaudu Kökarissa alustada siit.

Oluline parvlaevasadama Ahvenamaa asub lähedal Port of Mariehamn, sadama Långnäs võib leida 29 km / 81 miili kagu Mariehamn. Alates sadamas Långnäs Viking Line opereerib parvlaevadel Stockholm, Rootsi ja Turu, Soome. Üks ületamise mõlemasse sihtpunkti on iga päev saadaval.

Alguses 1960s, Silja Line ehitatud parvlaev terminali Långnäs arhitekt Bengt Lundsten. Terminali oli kasutusel 1965-1975 ja suleti ja eemaldada 1993. Uus terminal ehitati 1999 mahutada suure cruiseferries Stockholm-Turu liinil. Seda kasutatakse alternatiivina Mariehamn sadam ühendused vähe reisijateveo ja Ahvenamaa.

In 1999, Euroopa Liidu õigusaktid keelustati müük tollimaksuvaba kaupade praami kruiisid ELis, kuid Ahvenamaa maksuprivileegide luua õiguslik erand laevadele, et sadamat Ahvenamaal. Nagu maksuvaba müük on märkimisväärne tuluallikas praami laevakompaniid, kõik peateed Rootsi ja Soome vahel sisaldama peatuda.

Långnäs Ferry Port

Långnäs sadamarajatiste

Långnäs Ferry Port on ehitatud hinnaga umbes 5 miljonit eurot. Långnäs Ferry sadamateenuseid liinidel Stockholm ja Turu öösel aega ja on varustatud vajalike vahendite. Taksod tuleb eelnevalt broneerida Viking Line.

Saada Långnäs

Mariehamni, pea põhja suunas Neptunigatan ja pöörake vasakule Västra Utfarten juures ringteel tegema esimese väljumise peale Sjukhusvägen ja võtta teine ​​väljumise peale tee 3 ja järgige märke parvlaeva terminali.

umbes Långnäs

Långnäs on väike sadam Lumparland, üks väiksemaid omavalitsused Ahvenamaa. Lumparland on maaliline väike maakonnas lopsakas roheline heinamaad, põllud vahelduvad metsad, mäed, lahed ja ilusad rannad. Peab mõistma koht samas Långnäs on vanim puukirik Lumparland ja lummav vaade kõrgeim mägi nimega Lumpokasen.

Lumparland on ühendatud mitmed teised Ahvenamaa vallad, Rootsi ja Soome mandriosa abil Långnäs Ferry Port.


Parim võimalik Långnäs laevapileti hinna garantii

Parim Långnäs Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Viking Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Långnäs. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Långnäs laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Långnäs laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Långnäs auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Långnäs Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Långnäs laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Långnäs meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Långnäs ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway