Kyllini Ferry

Kyllini Reisijate ja auto praamid

Kyllini reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Kyllini Kefallinía, Zakinthos ja Zante.

Võrdle kõiki saadaval Kyllini laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Kyllini auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Kyllini, Kefalonia, Zakinthos ja Zante koos Blue Star Ferry või Anek Lines parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Kyllini Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Kyllini Ferry Tickets
Blue Star Ferry või Anek Lines parvlaevade väljuvad Kyllini Kefallinía, Zakinthos ja Zante internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Kyllini reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Kyllini laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Kyllini

Kyllini asub läänepoolseim osa Elis ja Peloponnesose 12 km lääne Andravida ja umbes 40 km loodes Pyrgos. See hõlmab põhjaosas Kyllini poolsaarel, mis juts arvesse Joonia meres.

Poolsaar on kaetud mäed, kuid idas alast poolsaare on väga lame. Ristisõdijate kindlus Chlemoutsi asub kõrgeim punkt poolsaare umbes 220 m üle merepinna.

Aastatel põhjapoolseima punktini, Cape Kyllini ja linn Kyllini varemed Glarentza linnus on kaevatud. On metsade ja oliivisalude mäed. Põllumajandus on peamine maakasutuse tasandikel.

Maa on rikas rohke veega ja toodab maitsev puu-ja köögiviljadest, mäed on kaetud õnnistatud oliivipuude ja sidrunipuud. Enamik randu on vooderdatud poolt männimetsaga, mis lõpeb väga pikk rand.

Kyllini Ferry Port

Kyllini on andekas kaunis korraldatud rannad Joonia mere, kus mälestiste ja muististe mis tähistavad rikas ajalooline minevik. Maa on rikas rohke veega ja toodab maitsev puu-ja köögiviljadest, mäed on kaetud õnnistatud oliivipuude ja sidrunipuud. Enamik randu on vooderdatud poolt männimetsaga, mis lõpeb väga pikk rand.

On mitmeid populaarsed rannad rannikul. Termilise vedrud Kyllini (Loutra Kyllinis) on suurim rannas rajatis Lääne Peloponnesose. On kloostri (Moni Vlachernon) kagus Kato Panagian. Väikesaare Kafkalida lähedal Cape Kyllini, on asustamata. See viib tuletorn.

Veel loss Chlemoutsi

Parim säilinud Frangi lossi Peloponnesose. See asub ülaosas mäe 250 m.high, nimetatakse iidse nime Helonata.

Lossi Chlemoutsi ehitati aastatel 1220 ja 1224 Geoffrey ma Villehardouin, Prince, kes oli esimene elanik selle ehitus. Pärast seda, frankide tunginud piirkonnas ja võttis kontrolli Castle, saades selle elanikele mitu aastat. Sel epoque see loss oli väga kuulus piirkonnas ja seda peeti väga oluliseks spot poolt Peloponnesians.

Pärast elavad Frangi on Chlemoutsi loss oli kodus mitmete teiste sissetungijad, nagu ühe näite, Türgi ja Veneetsia. Kõik need elanikud ja erinevaid üritusi loss on läbinud andis kuju, kuidas tundub täna, kuigi see on säilitanud oma esialgse struktuuri ja kõige selle omaduse peaaegu muutumatuna.
Lossi Chlemoutsi näidatakse tihtipeale selge näide Frangi arhitektuuri tänu oma struktuuri ja üldist välimust. See loss või linnus ehitati järgmised tüüpilised Frangi juhised ja on üks selgemaid näiteid ehitamiseks näiteks stiili Peloponnesose tegur, mis sageli meelitab arhitektid üle kogu maailma, kes lähenemine, et rahuldada selle struktuuri ning selle iseärasused.

Lossi Chlemoutsi on kaks peamist valdkonda. Üks neist valdkondadest, mida tuntakse sisemine suletus, sisaldab kabel, väike elukoht ning suurem elukoha, kus prints elasid. Teine valdkond, välimine korpus, kasutatud on mitmeid väiksemaid ruume ja hooneid, näiteks ühe näite mošee. Üldiselt on see ehitus näitab pehmelt märkis kaared paljude saalide ja uksed koos erinevaid väikest tuba. Mitmed neist tuba säilitavad oma esialgse välimuse, kuigi külastajad võivad vastata ainult varemed mõned teised, mis ei ole sama õnn.


Parim võimalik Kyllini laevapileti hinna garantii

Parim Kyllini Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Blue Star Ferry või Anek Lines reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Kyllini. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Kyllini laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Kyllini laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Kyllini auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Kyllini Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Kyllini laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Kyllini meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Kyllini ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway