Kotor Ferry

Kotor Reisijate ja auto praamid

Kotor reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Kotor Montenegro ja Bari.

Võrdle kõiki saadaval Kotor laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Kotor auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Kotor, Montenegro ja Bari Azzurraline Ferry praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Kotor Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneerige Kotor Ferry Tickets
koos Azzurraline Ferry parvlaevade väljuvad Kotor Montenegro ja Bari internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Kotor reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Kotor laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Kotor

Kotor, Mis asub piki ühte Montenegro ilusaima lahed on Kotor, linna ettevõtjate ja kuulus meremehed, koos paljude lugusid rääkida.

Vanalinna Kotor on hästi säilinud linnastumine tüüpiline Keskajal ehitatud vahel 12th ja 14th sajandil. Keskaja arhitektuur ja arvukad kultuurimälestiste teinud Kotor UNESCO loetletud "Maailma loodus- ja kultuuripärand Site".

Läbi kogu linna hooned on risti-ristati kitsad tänavad ja väljakud. Üks neist ruutudest sisaldab katedraal Tryphon (Sveti Tripun), monument Roman kultuur ja üks kõige tuntuma linna sümbolitest. Kirik Saint Luke (Sveti Luka) alates 13th sajandi Püha Ana (Sveta Ana) alates 12th sajandi Püha Mary (Sveta Marija) alates 13th sajandi kirik Healing Jumalaema (Gospe od zdravlja) alates 15th sajandi printsi Palace alates 17th sajandil ja Napoleoni Teater alates 19th sajandil on kõik aarded, mis on osa rikkalikest Kotor.

Karnevalid ja festivalidel on korraldatud igal aastal, et anda täiendavat võlu see kõige ilusam linn Montenegro ranniku.

Kotor Ferry Terminal
Ajaloolised Kotor

Kuigi ei ole täpset teavet asutamisest Kotor, arheoloogid usuvad, et see tõusis sihtasutuste iidse linna Acruvium. Legend räägib, et Alkima, haldjas, soovitas Serbia kuningas Stefan Dusan, mitte ehitada oma linna mägedes ", kus paadid ei ole sadamas ja kus hobused sibama", kuid selle asemel ehitada mere ääres. In Foiniikia müüt, linn asutati pärast Argonauts "vallutamise Kuldvillaku.

Kotor on tuntud palju nimesid läbi ajaloo-nende seas Katareo, millele järgneb Dekatera, Dekaderon ja Katarum, teiste hulgas. Arheoloogid on kinnitanud, et vahel 7th ja 4th sajandit eKr, esimesed asukad Kotor olid kreeka, millele järgneb Illyrians ja siis roomlased, kes valitses ala 650 aastat.
Linn lammutati poolt Visigoths on 5th sajandil AD ja hiljem sai osa Bütsantsi impeeriumi 476 AD ja jäi selle võimu üle 400 aastat. Kotor sai pealinna Boka Kotorska Bay 7th sajandil AD pärast endises kapitali Risan langes rünnakute Sloveenia hõimud. Sloveenia hõimud domineerivad samuti Kotor ümber 10th ja 11th sajandi AD, kui ala valitseja oli Doklea ja Zeta.

Kotor oli oma kõige jõukam kui Serbia riigi ajal Nemanjić dünastia 1185-1371. Selle aja jooksul, Kotor oli iseseisev riik, mis elasid oma sundmäärus. Serbia valitseja, Stefan Nemanja kehtestatud palee linnas.
Kui türklased alistas Nemanja, Kotor sattus kriisi, sest inimesed tunnustatud kolme erinevat valitsejad: Ungari kuningas, Veneetsia Vabariigi ja Bosnia King Tvrtko. Ja 1391 et 1420, Kotor oli taas iseseisev riik, kus hertsog olles oma peaga master.

Linn muutis koolidirektoritele mitu korda enne nõustumist Veneetsia reegel 1420-Veneetsia valitses Kotor kuni 1797. See suhe osutunud vastastikku kasulik, sest Veneetsia sätestatud kaitse Kotor, kuid ajal Ottomani Raid, Kotor sätestatud kaitse Veneetsia oma kõrge seinad.

Siit 1797 et 1814, Kotor sattus teise ülemineku periood, Austria, võttes üle 1797, millele järgneb Venemaa 1806 ja Prantsusmaal 1808 et 1813. Kui Prantsuse reegel varises 1813, Metropolitan Petar ma Petrovic ühendatud Boka Kotorska Montenegroga, kuigi ala veetis palju järgmise 100 aastat Austria reegel. In 1918, Boka Kotorska ja Montenegro sai osa Jugoslaavia Kuningriigis.

On kolm sissepääsude vanalinnas, sealhulgas Sea Gate of 1555 mis toimib peauks. Hoidsime kõvasti alla kivid Mt Lovćen, piirneb põhjast lühikeste, kuid vägivaldne jõe Škurda ja läänes veealuse kevadel Gurdić, Kotor (pärast maavärinat 1667) on kõik omadused barokk linna.

Kihid ajalugu tõestada, et ehituse paleed ja eluruumide ei olnud ainus oskus selles linnas. Meresõit, samuti kunstilist, relvade ja goldsmithing olid võrdselt populaarsed kaupleb Kotor. Isegi piiskop Montenegro Njegoš mainitud Kotor oma kuulsas luuletuses "The Mountain Pärg", kui ta kirjutas "... merel palju käsitöölisi ..."
Täna, Kotor on UNESCO maailmapärandi nimistusse vaatamisväärsusi tänu oma saagist ajalooliste sealhulgas Fra Vito-arhitekt klooster Dečani, Lovro Marinovi Dobričević-ikoon maalikunstnik, samuti lugematuid kaptenid, diplomaadid, kirjastajad ja luuletajad. Lisaks linn säilitab üks unikaalne omadus-see on ainus linn, kus traditsioon meresõidu ühtsuse võimust ja jätkub! Bokeljska mornarica (Navy Boka Kotorska Bay) on tegutsenud rohkem kui kaksteist sajandit ja kasutab oma esialgse traditsioonilise admiral, riided, tants ja tseremooniaid.

Kotor on unikaalne, sest see on ainus linn Ida-Aadria mere asuma nime ajaloolise ja strateegilise kaarte. Vana Kotor ehitati nagu labürindis kaitsval eesmärgil ja see on väga lihtne ära eksida. Tegelikult isegi kohalikega eksida. Võtke vale pöörde ja siis likvideerida kaugel oma sihtkohta. See võib juhtuda isegi linna kaart käes. Samas otsin vaatamisväärsused, nagu 12th sajandi Püha Tryphon katedraal, aitab-ja need vaatamisväärsused on loetletud peaaegu iga turismikaart. Mis võib olla raskem on leida kohti, nagu meremuuseum, mis asub sees Grgurina Palace, või leida väljakutel naljakate nimedega nagu võre Square, Jahu Square, Milk väljak ja kino Square.

Turistidele, Kotor peaks olema rohkem kui lihtsalt ühepäevasele visiidile. Samas, kui sa oled vähe aega, et parim viis näha, kui palju linna kui võimalik on alustada peavärava ja töö päripäeva. Alates peamine relvade väljak, siis läheb otse üle Jahu väljak katedraali, seejärel vasakule Meremuuseumi, otse ruudu korpus Kirikud St. Luka ja St. Nikola ja seejärel vasakule, mis viib teid tagasi kus avasite.

Azzurraline Ferries

Kuna 2001 Azzurraline on ühendades Itaalia sadamas Bari (Apuulia regioon) sadamates Dubrovnik (Horvaatia), Kotor (Montenegro) Shenjin ja Durrėsi (Albaania), regulaarne väljumised kogu aasta, luues ideaalse silla Aadria meri, venitades Balkanimaade.

In 2001 laevandusettevõte ASC Ltd, laeva omanik Azzurra - asub La Valletta, Malta - hakkas ette suurt potentsiaali arengu Lõuna-Itaalias, ja eriti, Apuulia Balkanimaade. Nii algas parvlaevaühendus Horvaatia (turismi, mis tegutseb aastas suvehooajal juunist septembrini), Albaania (tegutsevad üle kogu aasta) ja Kotor (Montenegro - väga uus teenus).

Tänu Azzurraline, Puglia piirkonnas on tänapäeval tõesti lähemale Balkanil. Azzurraline on Maltaise firma Itaalia langetamine, tagab kõrge kvaliteediga teenuseid ja standardeid ajal kogu teekonna. Igal aastal Azzurraline transpordib rohkem kui 50.000 reisijate ja 6.000 sõidukeid Bari vastupidine rannikul Aadria mere.

Praami-paadi Azzurra ühendab Itaalia sadamas Bari Apuulia piirkonna Horvaatia sadamas Dubrovnik suvehooajal, juunist septembrini (110 meremiili miili - teekond aega: 7,5 tundi ainult), koos öise väljapoole väljumised (Bari- Dubrovnik) ja päevasel ajal sissepoole väljumised (Dubrovnik-Bari).

Azzurraline ka lingid sadamas Bari sadamasse Durrėsi Albaanias kogu aasta (125 meremiili miili - teekond aega: 8,5 tundi). Parvlaev tegutseb kolm korda nädalas, nii edasi sissepoole öised väljumised. Lõpuks, kuna 2005 Azzurraline on ka ühendamist Bari sadamas Kotor Fjord (Boka Kotorska) Montenegros. Üle teenus on tõhus kogu aasta koos 2 kutsub nädalas ja alati, öised väljumised (130 meremiili miili - teekond aega: umbes 9 tundi). Mis Azzurraline Horvaatia, Montenegro ja Albaania on lähemal Apuulia.


Parim võimalik Kotor laevapileti hinna garantii

Parim Kotor Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Azzurraline Ferry reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Kotor. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Kotor laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Kotor laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Kotor auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Kotor Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Kotor laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Kotor meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Kotor ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway