Køgesse Ferry

Koge Reisijate ja auto praamid

Køgesse reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Koge Ronne.

Võrdle kõiki saadaval Koge laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Koge auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Koge, Ronne koos Bornholmstrafikken Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Køgesse Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Koge Ferry Tickets
koos Bornholmstrafikken Ferry Line parvlaevade väljuvad Koge Ronne internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Koge reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Koge laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Køge

Køgesse, Linn, Ida-Sjælland (-Meremaa), Taani. Linn asub Køgesse Bay Of Sound.

Esimene mainitud 11th sajandi prahitud 1288 sai turu keskel ja alus heeringa püügi lõpus 13th sajandil. In 1677 Admiral Niels Juel võitis suurt mereväe võitu rootslaste lahes.

Keskaja jäänused hulka Niguliste kirikus (1324, ümberehitatud c. 1500), tornist, mis pildistatud Wendish piraadid ( "Køgesse tibudest") poodud on 14th sajandil; Raekoja (1570); ja palju vanu timbered maja (vanim pärineb 1527), millest üks on linnamuuseum. Industries sisaldavad kummist ja värvi tehased, saeveskid ja keemilised tööd. Maa Kopenhaagenist Køgesse on nüüd peaaegu katkematu riba ranniku äärelinnas.

Vanim poole toestamist maja Taanis võib leida Køgesse. See oli ehitatud 1527 ja on nüüd osa kohalikust raamatukogust.

Koge Ferry Port
Køgesse - Living History

Linna Køgesse lõuna Kopenhaagen on mõned vanimaid ja paremini säilinud ehitisi Taanis. Näidetena vanim poole toestamist maja ja suurim ja paremini hoitud keskaegne linn ruudu, Køgesse Torv.

Kesklinnas üldiselt on palju muid poole toestamist hooned, samuti hästi säilinud. Kuid kogu oma ajalugu, Køgesse on ka elav kalasadam, saagi saabuvad päevas peamise sadama ja turgude päeva kolmapäeviti ja laupäeviti. Natuke kaugemal linnast, Marina pakub kaid jahtide ja purjekate.

Praktiline ja "Loodud kestma" lähenemist võib näha mitmel pool linnas, sealhulgas Sankt Nicolai kirikus, mis sisaldab ka tuletorn. Raekoda on vanim Taanis veel kasutusel.

Køgesse muuseumis saab valgustada teid kohalik nõid jahib kohta 400 aastat tagasi, samal ajal kui kunsti muuseumi lähedal see on ekraanil algse mudeli Kopenhaageni Väike Merineitsi. Miniatuurne linn, Køgesse Miniby, näitab, kuidas linn vaatasin 1865 väiksemaks teguriga 10.


Parim võimalik Koge laevapileti hinna garantii

Parim Koge Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Bornholmstrafikken Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Koge. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Koge laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Koge laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Koge auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Koge Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Koge laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Koge meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Koge ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway