Kirkwall Ferry

Kirkwall Reisijate ja auto praamid

Kirkwall reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine lähtekohast Kirkwall Aberdeeni ja Lerwick.

Võrdle kõiki saadaval Kirkwall laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Kirkwall auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Kirkwall, Aberdeen ja Lerwick koos Northlink Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Kirkwall Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Kirkwall Ferry Tickets
koos Northlink Ferry Line parvlaevade purjetamine lähtekohast Kirkwall Aberdeeni ja Lerwick internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Kirkwall reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Kirkwall laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Kirkwall

Kirkwall, Mis asub põhjarannikul Mainland on sadama parvlaevaliiklust Aberdeeni ja Lerwick, samuti põhiosa põhja Orkney saarte grupiga.

Kirkwall Samuti on terminal paljude parvlaevad Orkney Põhja saared. Praami Shapinsay väljub elling lääne pool päästepaat muuli. Laevaliiklus Westray, Stronsay, Sanday ja Eday kalduda linkspan peamiste muuli.

Keskmes linn seisab St. Magnus Cathedral, mis asutati mälu Saint Magnus Erlendsson, Earl Orkney 1108-1117 Earl (hiljem Püha) Rögnvald Kali. Katedraali kõrval on varemed endise piiskopilinnuse ja Earl palee. Linnas on kaks muuseumi: Tankerness majamuuseum, mis sisalduvad ühes Šotimaa kõige paremini säilinud kuueteistkümnenda sajandi linna-maja, sisaldab objekte kohalike ajaloolist huvi.

Kirkwall Ferry Port

Kirkwall tundub Skandinaavia linna kui Šoti ühe ja suure osa oma ajaloost see oli üks. Nimi pärineb Norse "Kirkjuvagr" või "kirik Bay" ja pärineb vundament kiriku Oleviste siin alguses 11th sajandil. Autor 1046 Kirkwall oli põllumajanduses ja turu keskel ja 1137 Norse Earl Rognvald alustas hoone St Magnus Cathedral siin. Töö algas veidi hiljem ehituse lähedal Piiskopi palee.

In 1468 Orkney omandas James III Šotimaa ja 1540 Kirkwall oli administratiivne keskus nii Orkney ja Shetlandi. 1607 nägi Earl Patrick Stewart asendada piiskopilinnuse koos Earl palee. Kuigi Patrick vangistati Dumbarton Castle tema türannia 1614, tema poeg Robert tõusis mässu, arestimine Earl palee ja läheduses Kirkwall loss. Loss ei jäänud piiramisrõngas lõppenud ülestõusu, ega Robert ega Patrick elas kohtu kaudu, mis järgnes ta.

In 1798 nõlval kohas vaatega Kirkwall hakati kasutama ühe Magnus Eunson ebaseadusliku piirituse ja viski salakaubaveos. In 1825 operatsiooni oli legaliseeritud nagu Highland Park Distillery, Šotimaa kõige põhjapoolsem. Highland Park jätkuvalt areneda, ja on ka nüüd ka üks Orkney populaarseim turismiatraktsioone. Salajane lähedal Scapani Bay on Šotimaa suuruselt teine ​​kõige põhjapoolsem viinaköök, Scapani viinavabrik.

Lugu Kirkwall olnud suuresti lugu arengut oma sadam. Aasta esimestel päevadel lahe laiendada kaugemale lõunasse kui see nüüd, et Peerie meres. Tänapäeval on see maniküüritud sisemaa järve. Aastal 1100s moodustas see sadama ja laiendatud peaaegu lääne lõppu katedraal.

In 1811 alustati sarja sadama parandusi põhja lõpuks linna, kohapeal tänapäeva sadama. Need täiustused on jätkuvalt aastate jooksul, ja lõpus 1990s nägi olulist laiendamise peamiseks muuli. 2003 nägi trend jätkata lõpetamist sügavamas vees sadamarajatiste veidi üle lahe kell Hatston. Ainult mõned 70 kruiisilaevade sea Kirkwall võiks igal aastal varem kai kai ääres. Teised tuli ankrusse lahe ümberistumisreisijatele kuivada maa pakkumised. Muuli Hatston tähendab see palju vähem nüüd on vaja teha, ja see on ühtlasi suurem NorthLink Ferries, et asendada pikaajalist P & O teenuseid Aberdeen ja Lerwick.


Parim võimalik Kirkwall laevapileti hinna garantii

Parim Kirkwall Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Northlink Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Kirkwall. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Kirkwall laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Kirkwall laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Kirkwall auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Kirkwall Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Kirkwall laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Kirkwall meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas sihtkohta Kirkwall ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway