Kiel Ferry

Kiel Reisijate ja auto praamid

Kiel reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Kiel Göteborgi, Klaipeda ja Oslo.

Võrdle kõiki saadaval Kiel laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Kiel auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Kiel, Göteborg, Klaipeda ja Oslo Stena Line, DFDS LISCO või Color Line parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Kiel Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Kiel Ferry Tickets
koos Stena Line, DFDS LISCO või Color Line parvlaevade väljuvad Kiel Göteborgi, Klaipeda ja Oslo internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Kiel reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Kiel laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Kiel

Kiil on riigi pealinnas Schleswig-Holsteini ja pika laevaehituse ja mereväe traditsioon. Täna, see iseloomustab elav üliõpilane stseen, laid-back elustiili ja linnade elegantsi. Seda võib näha oma uimastamise seade Kiel Fjord, kaasaegne ja avar kesklinna ja Dänische Strasse, tänav täis meresõidu võlu keskmes Kiel palju säilinud hoonete lõpust 19th sajandil.

Linn võlgneb oma kiire - ja üsna kaootiline - kasv 19th sajandil oma tähtsust laevaehituse ja merevägi.

Pärast laiaulatuslikku hävingut Teise maailmasõja plaan oli luua kaasaegne linn on kaasaegne, avatud ja avar tunne. Suuremat tähelepanu pöörati asukoht kesklinna ja Kiel on seotud vee ja ükski ajalooliste hoonete hävinud läksid uuesti üles ehitada. Kuid viimasel aastakümnel või nii, kesklinnas on süstemaatiliselt tugevdatud ja osa vana kvartal on isegi rekonstrueeritakse taastades ajaloolise Eggerstedtstrasse ja ümberkujundamist Alter Markt ruut.

Kiel Ferry Port

KIEL ümber 90km Lübecki Balti külg on sõmer valglinnastumise selles piirkonnas rannikul ja lehmad. Üle üheksakümne haarangud 1945 üksi vallandanud sellist hävingut, mida oli Saksamaa põhimõte allveelaeva baasi, sadamas lõpus sügav Firth tuli alustada nullist, kui suitsu kustutatakse. Selle lumpen betoonplokkidest ehitatud kiirust 1950s ei ole koht, kust otsida ajalugu - kui brošüürid lipuga esimene jalakäijate tänav Saksamaal (Holstenstrasse in 1525), sa tead turistide omavalitsused on hädas.

Kuigi puudub välimus Lübeck - ilmsem kandidaat kapitali - Kiel on mitte sadama, mis tegi ta oma varanduse. Sellest sai Keiserliku sõja-port 1871, ja kui Kieli kanali (Nord-Ostsee-Kanal) avas siduda Lääne- ja Põhjamerd in 1895, Kiel kontrollitud milline oli suurim inimese poolt veetee maailmas. Jääb kõige aktiivsem ja kujundab kaasaegse Kiel: Arkinen ja vastupidavamaks, koos käratsev, tagasihoidlik õhu, eriti rahvusvahelise purjeregati Kieler Woche. Selle paari muuseumid läheb hommikul, kuid isehakanud "Kiel Sailing City" on parim vee ääres: näha Kiellinie jalgtee või kruiisid Kieler Förde ja kanal.

Vesi on domineeriv selles linnas mere ääres, nagu võib näha laieneva Läänemere sadamas, suur kraanad laevatehastes, hiiglane parvlaevad sadamas kell Skandinaavias Quay ja muidugi, Kiel Week regatil, mis on teeninud Kiel mainet maailma purjetamise kapitali.

Kohad huvi Kiel hulka maaliline Friedrichsort kaljud, mitmed rannad linna piires, promenaadi mööda Lääne kaldal Firth, lukud Kieli kanali Kiel-Holtenau sõjasadama ja kvartali Botaanikaaed Christian Albrecht Ülikool, Holstenstrasse - üks vanimaid jalakäigutsoone Saksamaal - ja Somaali silla oma geniaalsed kokkuklapitavad mehhanism. On ka palju huvitavaid muuseume külastada, nagu meremuuseum kohta Sartori Quay, arvuti Museum, Kunsthalle kunstigalerii selle kogumise vanavara ja ehitus muuseum. Vaheldusrikas kunsti areenil sisaldab Kiel teater, Poola Teater ja Filharmoonia Orkester. Populaarne üritus suvel on paljukiidetud Schleswig-Holsteini Muusikafestival, mis meelitab kümneid tuhandeid külastajaid. Kiel on ka suurepärane sihtkoht muul ajal, võib-olla sellepärast, et see on parim koht, et süüa Kieler sprotten - kohalik eriala valmistatud kilu.

Nimi Kiel ilmub juba järgmisel 10th sajandi kujul Kyl (arvatavasti anglosaksi Kille = kindlas kohas laevad). Kiel on mainitud linna järgmisel sajandil; aastal 1242 ta sai Lübecki õigused; on 14th sajandil omandatud erinevate kauplemise eelised, millel on 1284 sisestatud Hansaliidu. Viimastel tinies Kiel on seostatud rahu sõlmiti jaanuaris 1814 vahel Suurbritannia, Taani ja Rootsi, millega Norra oli loovutatud Rootsi. In 1773 Kiel sai osa Taani, ja 1866 see möödas ülejäänud Schleswig-Holstein Preisimaa. Kuna on teinud suurt mereväe arsenali, Kiel on kiiresti arenenud heaolu ja elanikkond.


Parim võimalik Kiel laevapileti hinna garantii

Parim Kiel Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Stena Line, DFDS LISCO või Color Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Kiel. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Kiel laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Kiel laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Kiel auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Kiel Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Kiel laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Kiel meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Kiel ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway