Kennacraig Ferry

Kennacraig Reisijate ja auto praamid

Kennacraig reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Kennacraig Port Ellen ja Port Askaig kohta Islay.

Võrdle kõiki saadaval Kennacraig laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Kennacraig auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Kennacraig, Port Ellen ja Port Askaig kohta Islay koos Calledonian Mac Brayne Ferry (CalMac) parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Kennacraig Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Kennacraig Ferry Tickets
koos Calledonian Mac Brayne Ferry (CalMac) parvlaevade väljuvad Kennacraig Port Ellen ja Port Askaig kohta Islay internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Kennacraig reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Kennacraig laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Kennacraig

Kennacraig on alevik asub Lääne Loch Tarbert'i, mõne miili lõuna Tarberti kohta Kintyre poolsaarel.

Enamik auto, kauba- ja reisijateveo ning Islay läheb laevaga kasutades liinil Kennacraig Lääne Loch Tarbert'i Port Ellen või Port Askaig.

Kennacraig asub 6 km lõuna päris kaluriküla Tarberti kohta Kintyre poolsaarel. Operaator sellel liinil on Kaledoonia MacBrayne, enamasti nimetatakse CalMac ja kuulub Šotimaa valitsus. CalMac tegutsenud Kennacraig Islay marsruudi algusest 1970s ja on seda teinud tänini.

Caledonian MacBrayne parvlaevad väljuvale Kennacraig Port Ellen või Port Askaig kohta Islay. Laevad, mis teenindab lennuliini aastaringseks on HEBRIDEAN saartel ja MV Finlaggan.

Kennacraig Ferry Terminal

Peamised laevaliin Islay jätab mandriosas Kennacraig Lääne Loch Tarbert'i, mõne miili lõuna Tarberti kohta Kintyre poolsaarel. Suvel normaalse ajakavaga sagedus umbes neli sõidud päevas Kennacraig Islay lisandub ad hoc sõidud kiirel ajal ja igal nädalal sõitis Oban, mis annab ka seos Islay ja Colonsay. Islay on aastaringselt kohtades ja talvel teenus on peaaegu sama hea kui suvel. Kell Islay lõpus, teenused, mida tavaliselt jagavad võrdselt saabuvad Port Askaig ja Port Ellen.

Siit 2001 et 2011 teenust osutati kaks laevu tandem, MV HEBRIDEAN saartel ja MV Campbeltown. Endine ehitati 1985 in Cochranes Selby Yorkshire'is ja võib viia 68 autod. Viimane oli ehitatud Ferguson Ailsa Port Glasgow 1983 ja võib viia 76 autod. Enne kasutuselevõttu MV HEBRIDEAN saartest peale liinil, MV Campbeltown oli pidamine teenus läheb suuresti omal kuna 1993.

Reisija seisukohast, MV Finlaggan on hea laev kõigi mugavustega ja vahendid, mida võib oodata kaasaegne parvlaev. Rohkesti on reisijate salong ruumi üle kahe korruse, lisaks avar "Meremehed" kohvikus. Aknad on suured ja rikkalik ja istekoha on hästi kavandatud ja mugav. Seal on ka palju väliseid tekiruum, tagaosas ning hea ilma korral ees Deck 4 ja tagumise poole ülemisel korrusel. On transpordi liftid kõikidele korrustele võimeline kohanema ratastoolid ja recliner salongides, TV salong ja lemmiklooma valdkondades.

Autotekile on sõita läbi ruumi avatud tagaosa. Majutus Autode kasvas sisestamise mezzanine tekk, mis alandab peale- ja mahalaadimiseks. Kas kasv sõiduki majutus alates Campbeltown seda efektiivselt asendab on piisav, et vastata kasvavale nõudlusele jääb üle oodata, kuid ei ole kahtlust, et igal teisel moel MV Finlaggan toob olulist muutust võimekust. See on ilmselge kohta kõrgelt automatiseeritud silla, mis tuleb koos tiivad, et ulatuda laeva külgedele. Klaaspaneelid põrandal tiivad pakkudes vaateid mööda laev on üllatav, kui sa ainult märka neid seistes üks.

Teel Islay MV Finlaggan esimene seilab mööda West Loch Tarbert'i. Nagu selgub Loch rinnad Jura kevadel nähtavale, ja nad siis käsu silmapiiril, sest nad kogu oma viibimise kohta Islay. Kui sisestate avavees, silmatorkav seisukohti ka avada ida kogu madal saar Gigha et Kintyre poolsaar: ja üle mõlemad Gigha ja Kintyre on veel mägede Arran. See võtab teravam silmad märgata uuemad lisaks Kintyre siluetile, suured tuulepargid mööda selgroogu poolsaarel.

Teie saabumist Islay võib teid mööda valgeks värvitud ranniku alkoholitootjad Ardbeg, Lagavulin ja Laphroaig marsruudil Port Ellen, selle sama kenasti värvitud, kuid enam ei toimi, viinaköök. Või siis võib arvesse Sound of Islay lähivõtte-vaated Lõuna-lõppu Jura marsruudil Islay teise parvlaeva terminali külas Port Askaig.

See on teenus pika tüvega. Esimene auru sõidud Islay ulatuvad 1825 ning 1876 PS Islay toimis kaks korda nädalas Glasgow ümber otsa Kintyre Islay poolt esivanem firma tänapäeva CalMac.

Ajakava alates 1880 näitab alternatiiv neile kiire, et jõuda saare. PS Columba jäänud Glasgow 7.00am ja pärast randub Greenock, Dunoon ja Rothesay (muu hulgas kohad) jõudis Tarberti kell 11.45am.

Hobune tõmmatud treener siis võttis reisijaid üle kitsa kaela maa muuli Lääne Loch Tarbert'i, mitte kaugel tänapäeva praami otsaga. Siit võivad nad püüda 12.40pm "Swift Aurik", mis pärast kõne on Gigha saabus Port Ellen juures 3.40pm või esmaspäeval, Port Askaig kell 3.30pm.

Kui sa tegid sama reisi täna soovite ainult võimalik salvestada paar tundi, et kogu reisi ajal. Ja päeva enne kaasaegsete teede ja rulli-ro-tüüpi parvlaevu oli ilmselt perioodid, mil 1880 ajakava tundus päris hea asi.

Poolt 1960s jõupingutusi, et pakkuda paremat ja kiiremat linke Islay toodetud ettepaneku parvlaevaühendus üle palju lühem meretee alates Keillmore lääne pool Argyll et lagg on Jura. Parem tee siis ehitatakse alla ida pool Jura, ühendavad parvlaevaühendus üle kitsa Sound of Islay sihtkohta Port Askaig. Õnneks jätkuva vaikust Jura on Kennacraig lahus lõpuks valitud asemel. Viimasel ajal oleme näinud ettepaneku taastekkeks väiksemas mahus, kuid ajakirjanduses viitavad sellele, et see ei suutnud leida vajalikku toetust, et jätkata.


Parim võimalik Kennacraig laevapileti hinna garantii

Parim Kennacraig Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Calledonian Mac Brayne Ferry (CalMac) reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Kennacraig. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Kennacraig laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Kennacraig laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Kennacraig auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Kennacraig Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Kennacraig laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Kennacraig meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Kennacraig ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway