Kastelorizo ​​Ferry

Kastelorizo ​​Reisijate ja auto praamid

Kastelorizo ​​reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine lähtekohast Kastelorizo ​​sihtkohta Astypalea, Kalymnos, Kos, Naxos, Nisyros, Paros, Piraeus, Rhodes ja Tilos.

Võrdle kõiki saadaval Kastelorizo ​​laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Kastelorizo ​​auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Kastelorizo, Astypalea, Kalymnos, Kos, Naxos, Nisyros, Paros, Piraeus, Rhodes ja Tilos koos Blue Star Ferries parvlaevu Internetis instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Kastelorizo ​​Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Kastelorizo ​​Ferry Tickets
Blue Star Ferries parvlaevade purjetamine lähtekohast Kastelorizo ​​sihtkohta Astypalea, Kalymnos, Kos, Naxos, Nisyros, Paros, Piraeus, Rhodes ja Tilos internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Kastelorizo ​​reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Kastelorizo ​​laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Kastelorizo

KastelorizoKõige kauge saar Kreekas, hoidub Türgi rannikute peaaegu 2 mereväe miili. Tema ametlik nimi Meyisti anti, sest see on suurim klastri 14 väikesaared.

Kastellorizo ​​on ainus lahendus saare, on nii sadama ja saare pealinna. See koosneb linnaosade Pigadia, Horafia ja lõpuks Mandraki (väike maaliline sadam). Maalilisus maastikku saabumisel saarel, ei saa lihtsalt kirjeldada.

Seal on nii ranniku- ja õhuühendust Ateena, samuti paadis Väike-Aasias rannikul. Reis koos laevaga Rhodes kestab peaaegu 5 tundi.

Tulenevalt asjaolust, et ei ole teist asundus saarel puudub ühistransport. Väikesed paadid on hea alternatiiv teed transport.

Kastelorizo ​​Ferry Port

KastellorizoAinus lahendamist saare, on nii sadama ja saare pealinna. See koosneb linnaosade Pigadia, Horafia ja lõpuks Mandraki (väike maaliline sadam). Maalilisus maastikku saabumisel saarel, ei saa lihtsalt kirjeldada.

Värvitud muljetavaldav värve kaks ja kolm lugu renoveeritud eluasemeid oma puidust trepid ja rõdud, oleks ületamatu ilu muuhulgas saartel. Linn on kuulutanud säilinud ja see pakub külastajale ilu idülliline maastik ja nostalgia möödunud hiilgust.

Varasematel aegadel kapitali, mis on ka sadama saare, oli kõige olulisem geofüüsikalised kingitus Kastellorizo, sest tänu oma geofüüsikalised positsiooni see oli kaubandus ristuvad Euroopa, Lähis-Idas ja Egiptuses. See oli loomulik, et see tekitas olulise summa majanduslik ja meremiili kaubandus, mis selgitab üllas õhku umbes saarel, mis peegeldavad mineviku hiilguse ja õitsengu. Saarel ei ole bussid - vaid üks takso! Auto ja mootorratta ringluses on keelatud ja siis katab kõiki vahemaid jalgsi. Hästi säilinud kõnniteed on ideaalne pikki jalutuskäike. Sa ujuda on Faros, Plakes, Mandraki ja rannad laidude Ro, Agios Georgios ja Strogilli.

Saite näha on:

  • Castle Rüütlite suurusjärgus Jaani ulatuvad tagasi 14th sajandil.
  • Täiesti säilinud kivist tahutud Lycean haud all lossi sadama sissepääsu.
  • Palaiokastros - Vanim saidi Kastellorizo ​​saarel. Seal näed jääb vana hooned, istevannide ja neoliitikumi tööriistu.
  • The Metropolis of St. Constantine and Helen - Saint patroonid Kastellorizo ​​saarel.
  • Arheoloogiamuuseumi.
  • Kuulus Aqua-värvilised koobas Kastellorizo on üks haruldasemaid geoloogilise nähtusi ja üks hämmastav moodustised Maal; Kastellorizo ​​on väärt külastamist just see koobas ainult.

Vähe on teada, mis käsitleb saare muistse ajaloo tõttu väheseid kirjalikke kontod viidates seda ja seda vähem veel süstemaatilise väljakaevamised teostati Kastellorizo ​​saarel. Neotlithic tööriistad, eel-ajaloolise seinad, kivi tahutud haudade, kuld kroon alates Mycenaean aja dooria sildid ja muud leiud tunnistust sellest, et saar on asustatud pidevalt väga ammustest aegadest.


Parim võimalik Kastelorizo ​​laevapileti hinna garantii

Parim Kastelorizo ​​Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Blue Star Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Kastelorizo. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Kastelorizo ​​laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Kastelorizo ​​laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Kastelorizo ​​auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Kastelorizo ​​Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Kastelorizo ​​laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Kastelorizo ​​meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Kastelorizo ​​ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway