Karlskrona Ferry

Karlskrona Reisijate ja auto praamid

Karlskrona reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Karlskrona Gdynia.

Võrdle kõiki saadaval Karlskrona laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Karlskrona auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Karlskrona, Gdynia Stena Line Ferry praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Karlskrona Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Karlskrona Ferry Tickets
koos Stena Line Ferry parvlaevade väljuvad Karlskrona Gdynia internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Karlskrona reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Karlskrona laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Karlskrona

Karlskrona, Mis asub saarestikus, on kirjeldatud kui miniatuurne Stockholmis.

Rajatud väike saar Trossö in 1680 Karlskrona ehitati pakkuda Lõuna mereväebaasi Rootsi järel Taani sissetungi Skåne in 1689.

Kuigi tulekahju hävitas suure osa kesklinnast lõpus 18th sajandil, paljud barokkehitised ikka jääda. Visiidi Karlskrona peaks sisaldama paadisõiduks Kungsholms Fort oma tähelepanuväärne Sally sadama ja saare ASPO koos Drottingerkärs Kastell torni.

Kogu linna Karlskrona sai nimeks UNESCO maailmapärandi nimistusse detsembris 1998 sest tema 17th ja 18th sajandi mereväe arhitektuur.

Karlskrona Ferry Port

Karlskrona on rohkem pakkuda kui laevade ja mereväe ajaloos.

Jalutada Stortorgetist ja imetleb imeline barokk arhitektuuri ruudu kirikutes.

Frederikskyrkan - pühitseti 1744 - ja Trefaldighetskyrkan (Trinity Church) on nii muljetavaldavad hooned. Või külastada mõnda linna muuseumid.

Kuigi üks endine ala meremehele kasarmud on Båtmanskasernen on nüüd koduks Konsthall, tasuta kaasaegset kunsti ja käsitöö muuseum. Muuseumi Leonardo da Vinci Ideale on Kristuse maali pärinevad alguses 16th sajandi show.

Külasta Blekinge muuseum ja oma kauni baroki aed lisainformatsiooni piirkonnast. Vastasel juhul võtta kontrolli käru sõita läbi sõjalise raudteetunneli, mis läbib all linnaväljaku ja jõuab lobus suur kellatorn.

Seal on palju restorane, baarid ja kohvikud hoida sind lõbustas. Pea sadamapiirkonnas ja nautida oma sööki, võttes samal ajal suurepärane vaade merele.

See ei ole tähtis, kui sa reisida äri või puhkuse eesmärgil, kas nii siis on elamus Karlskronas.

Ühepäevane reis ASPO

Võtke suur kollane ASPO laevaga Karlskrona sadam (lähedal silla Stumholmen), et Aspo (30 min) ja veeta päev nautida karm saare rannad, väikesed kauplused ja vana sõjaväe fort.

Ringtee ümber ASPO räägib 6km pikk ja lisaks randadele ja fort, ASPO ka võõrustaja väike jahtklubi ja mitmed suvilate. Hulka on üsna hõre isegi kõige aktiivsem suvekuudel, kui seal on vaid mõned olulisemad kohad süüa ja viibida. Talvekuudel (st väljaspool juuni-august) aega ainus koht osta asju on kohaliku ICA supermarket ja enamikus (kui mitte kõik) muud asjad suletakse.

Praam on ametlikult osa Rootsi teedel ja nii on tasuta sõidukite, jalgrataste ja suu reisijat mõlemas suunas.


Parim võimalik Karlskrona laevapileti hinna garantii

Parim Karlskrona Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Stena Line Ferry reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Karlskrona. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Karlskrona laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Karlskrona laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Karlskrona auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Karlskrona Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Karlskrona laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Karlskrona meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Karlskrona ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway