Karlshamnini Ferry

Karlshamnini Reisijate ja auto praamid

Karlshamnini reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Karlshamnini Klaipedasse.

Võrdle kõiki saadaval Karlshamnini laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Karlshamnini auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Karlshamnini, Klaipeda koos DFDS Lisco Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Karlshamn Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Karlshamnini Ferry Tickets
koos DFDS Lisco Ferry Line parvlaevade väljuvad Karlshamnini Klaipedasse internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Karlshamnini reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Karlshamnini laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Karlshamnini

Karlshamnini on linn Blekinge provintsis Lõuna-Rootsis.

Karlshamnini on ühendatud raudtee, lähim suur jaamad on Kristianstad läänes ja Kalmar idas.

DFDS Seaways esitab mõned kohad reisijatele nende lähedal igapäevaseid Klaipedasse Leedus, pardal ro-ro kaubaveo parvlaevad. Sõit kestab umbes 15 tundi.

Karlshamnini said kuningliku harta ja linna privileegid 1664, kui kuningas Charles X Gustav mõistis strateegiline asukoht lähedal Läänemeres ja on võrreldav Taani sõdureid. In 1666 linn muutis oma nime Bodekull Karlshamnini, sõna otseses mõttes Karl Port.

In Karlshamnini Gungvalamasten, et 335 meetri kõrgune guyed Mast FM- ja TV-ülekanne, on koos kolme teise guyed mastid samale kõrgusele kõrgeim struktuur Rootsis.

Karlshamnini Ferry Port
Kalshamn ajalugu

Väljalaskeava juures oja "Mieån" leiti sadam ja kaluriküla "Bodekull" ja farm "Bodetorp". Alumises osades "Mörrumsån" oli jõukas lõhepüügil.

Rootsi sai ülemvõimu üle territooriumi kaudu, lepingu Roskilde 1658. Kuningas Charles X Gustav kohe kontrollida rannikul ja leiate siit tohutult ilus ja võrreldamatu sadama. Kindlustuste kujundas Erik Dahlberg püstitati Boon 1659 ja Friesholmen 1675, mida nimetatakse "Kastellet". Väed lojaalne Taani kuningas ründas linna kaks korda 1676-78. Asukoht meelitas välismaa kaupmehed ja 1664 Royal privileege anti luua linna nime king, mis tähendab "Karl Port". Asula laienes kiiresti lugema 647 kodanike aasta 1700. Katk vähendada elanikkonna 1710.

Industries põhineb põllumajandus- ja mineraalseid tooteid käigus kindlaks 18th sajandil. Tulekahju 1763 hävinud põhjaosas linna, teise tulekahjusid in 1790. InterContinental sõda 1810 andis Karlshamnini haruldane võimalus kaubelda kaupade ja kodanike õitses. Punch, nuusktubakas pulbrit toodeti linna. Viimistletud oli tavaline kuni ca 1880, kui tööstusliku tootmise üle võttis. Linnal oli 6529 kodanike 1883, linna plaan hõlmas 63 hektarit ja 693 krundid kerkinud ehitised.

Raudtee avas 1874 ühendatud Karlshamnini et Vislanda Põhja provintsis. 1890 ranniku raudtee ehitati. 1876 LO Smith kehtestatud tootmise aquavit'i linna ja ehitati uus piiritustehas 1884 mis oli jõus kuni 1893, misjärel see oli ümber suhkru rafineerimistehase. In 1912 loodi tootmise taimeõli vana rafineerimistehase, liikumatu jätkuv toimimine sildi all AAK.

Stone lõikamine graniit karjäärides oli raske eksporditööstuse ca 1850-1940. Mörrum paberivabrik ehitati 1962. Sadamas Karlshamnini on järk-järgult alates 1975 üle oma tegevust, et Stilleryd asukohast lääne linn. 1965 oli uue haiglahoone operatsiooni.

Karlshamnini on kultuurikeskuses

Ajalooline hoonete Karlshamnini on hästi säilinud ja Kultuuri Keskus on mõned väga huvitavaid vaatamisväärsusi. Rootsi Punsch tehases, hõbe sepistada, kunstigalerii, printeri töökoda ja kaupmehe maja. Üks Rootsi parimatest antiikmööbel kauplemise maja asukohaks on Skottsbergska aed. Hooned on alates 1700-ja keldrites näed, kuidas äri toimus 200 aastat tagasi.

Maapinna ja esimesel korrusel kasutati majutamiseks ärimehed ja kauplused, laod ja tallid asuvad kõrval jõe Mieån mis jookseb alt aeda.

Muuseumis on eksponaadid kajastavad kalapüügi ja laevandusettevõtete samuti osa austust mälestusele Alice Tegnér. Hoone, mis on tähelepanuväärne näide maja alates 1600 on nimetatakse Holländarhuset.

Kunstigalerii asub vana ait ja on pidevalt väljapaneku maalid 40 on.

Karlshamnini meelitab lõhe püügi "Mörrumsån", et kivine rannik ja Hällaryd saarestikus ja metsamaa tagamaa. Ida kesklinnas kuulsa Eriksbergs Viltpark asub. See on vana talu ja selle ümbruskonna maa nüüd võõrustab erinevaid native loomad nagu euroopa piisonid, Crown Deer, põder ja metssiga hulgas. Turism piigid juunis-augustis, kui on olemas regulaarne laevaühendus ja majutus teenust saared nagu Tärno.


Parim võimalik Karlshamnini laevapileti hinna garantii

Parim Karlshamnini Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku DFDS Lisco Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Karlshamnini. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Karlshamnini laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Karlshamnini laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Karlshamnini auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Karlshamnini Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Karlshamnini laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Karlshamnini meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Karlshamnini ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway