Karlovassi Ferry

Karlovassi Reisijate ja auto praamid

Karlovassi reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Karlovassi, Pythagorion ja Samos Town.

Võrdle kõiki saadaval Karlovassi laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Karlovassi auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Karlovassi, Pythagorion ja Samos Town GA Laevafirmad parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Karlovassi Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Karlovassi Ferry Tickets
GA Laevafirmad parvlaevade väljuvad Karlovassi, Pythagorion ja Samos Town internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Karlovassi reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Karlovassi laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Karlovassi

Karlovasis on kaasaegne väikelinna asub looderannikul saarel, mõned 32 kilomeetri Lääne et linna Samos.

Kaasaegne linn arendatud pärast 1950 kui eraldi asulate liitunud, moodustades vald Karlovasis; täna linna pikendatakse tavaline alla merele ja sadamasse; see on üks hõredamalt asustatud linnades Kreekas.

Karlovasis on palju majutusasutused ja infrastruktuuri, et pakkuda külastajatele. Seal on palju alternatiive majutust, nii linna piires ja ümbruses, pakkudes kvaliteetseid teenuseid. On ka palju baarid ja restoranid erinevaid roogi.

Juurdepääs Karlovasis kaugusel linna Samos on üsna lihtne avaliku bussid, mis liiguvad tihti, samuti renditud või isikliku autoga ja mootorratastele. Nagu Karlovasis see asub üks kahest suuremate sadamate saare linna on seotud ka parvlaevadega teiste saartel ja rannikul Kreeka.

Karlovassi Ferry Port

Suuruselt teine ​​linn Samos, Karlovassi on mõnevõrra välja peamised turismikaart. Sest üks asi on kaugel loodes saarele umbes 33km alates Samos Town. Teise palju linn on lihtne ja ebahuvitav ja samuti ei ole kuigi palju ranna.
Karlovassi on laotatuna rannikul lõpus lai, lopsakas orus.

Karlovassi on mitu väikelinnades kujunenud üks ja paljud kohalikud nimetavad seda mitmuses Karovasia.

Karlovassi Samuti on levinud üle väga lai valdkond ja satub viis linnaosades - vana, uus, keskel, lahele ja sadamale, kuigi lahe ja sadam võib tõesti pidada üheks.

Karlovassi kord oli suur kaubanduse ja tööstuse nahast töötlemise keskus, kus on suur ekspordi maht ja palju saatja rikkuse, mis on kaasa toonud mitmeid suurejooneline kirikute ja imposantne eluasemeid samuti mitmed hüljatud ja mahajäetud tanneries.

Karlovassi on väike räpakas rannas liiva ja kiviklibu palistatud vahel lainemurdjate ja sadama kõrval tee. Seal on väike rannas Taverna ja mõned lamamistoolid, kus saab vaadata laevu minna ja sadamast välja - ilmselt kõige huvitavam asi rannas.

On tähelepanuväärne karneval Karlovassi lõpus veebruari / märtsi alguses ja suvel on festivali ümber kreeka muusiku Manolis Kalomoiris kolme kohaliku religioosse peol toimuda ka Karlovassi - Profitis Ilias juulil 20, Metamorfosis augustil 6 ja Eeldus nädal hiljem.

Seal on regulaarne igapäevane bussid Karlovassi Samos Town ja palju autosid ja jalgrattaid rentida. Nagu Karlovassi on ka küllaltki port on palju parvlaevaühendus teiste saarte ja Mandri-Kreeka.

Neo Karlovassi seisab keskelt, jagatud kuru alates Meseo Karlovassi, mis asub 1 km läände. Paleo Karlovassi asub 1 km läände, varjatult poolt Agia Triada mäe. Kaugemal läänes on sadamas Karlovassi. Tänapäeval Neo Karlovassi, Meseo Karlovassi, sadama ja Ormos on laiali tavaline ja on ühinenud suurim ja kõige hõredamalt asustatud asula Samose saarel, suurem isegi kui mõned linnad Kreekas.

Karlovassi on hõivatud kaubanduskeskuses. Kolm osakondade Egeuse Ülikooli asuvad ka seal: Matemaatika, osakonna info- ja sidesüsteemide ehitus, Department of Statistika ja Aktuaaride Science.

Huviväärsusi on Karlovassi on kirikud Kristuse, Püha Ema ja Saint Nicholas, mis on osa saare kiriklike ajalugu. Märkimisväärne on ka kabel Saint Antonios, mis on ehitatud lähedal koobas, samuti kloostri Püha Johannese Teoloog, mis on alati olnud kummardasid elanikud Paleo Karlovassi.

Vine ja oliivikasvatust on põhitöö elanikele Karlovassi.

Klooster Prophitis Elias (Prohvet Elias) on lähedal, umbes 3 km edelas Karlovassi, mis asub kõrgusel 200 m. See oli ehitatud mungad Neophilos ja Gregorios in 1739. Selle kiriku on trahvi puidust nikerdatud ikonostaas ja palju kombetalitustel.

Läänes Karlovassi on mereäärses külas Potami, kus kuumad mineraalveeallikad ei leitud. Teine silmist huvi ala on väike kirik Moone (Muutmise Kristus), mis ulatuvad tagasi 11th sajandil, mida peetakse vanemad Christian templi Samose saarel. Viimastel aastatel Potami kujunenud abinõuna.


Parim võimalik Karlovassi laevapileti hinna garantii

Parim Karlovassi Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku GA Laevafirmad reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Karlovassi. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Karlovassi laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Karlovassi laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Karlovassi auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Karlovassi Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Karlovassi laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Karlovassi meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Karlovassi ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway