Kalamata Ferry

Kalamata Reisijate ja auto praamid

Kalamata reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine lähtekohast Kalamáta sihtkohta Kythira ja Rethimno.

Võrdle kõiki saadaval Kalamata laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Kalamata auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Kalamata, Kythira ja Rethimno sõiduraja Sea Lines parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Kalamata Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Kalamata Ferry Tickets
sõiduraja Sea Lines parvlaevade purjetamine lähtekohast Kalamáta sihtkohta Kythira ja Rethimno internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Kalamata reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Kalamata laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Kalamata

Kalamata on Messeenia kapitali ja suuruselt teine ​​linn Peloponnesose.

Võrreldes oma rahulikum ümbritseb, see on vähem inspireeriv kohtades külastajatele, kuid muuseumi armastajad Tervitab. Ehitatud ala iidse Pharai, linn on oma tänapäevase nime saanud imesid ikoon Neitsi Maarja tuntakse Kalo Mata (hea silma).

Linna pääseb teiste Kreeka linnade bussi ja rongiga. Lisaks on linn rahvusvahelise lennujaama ja oluline sadam. Ferries on kättesaadavad kohtades nagu Kreeka saared Kythira ja Kreeta.

Kalamata on tuntud kui linn oliivipuude ja kui värav Mani.

Kalamata Ferry Port
Kuna esimene linn sisestad jätad Mani, Kalamata oli au olla linna esimene käigus vabanev Kreeka Vabadussõjas. Pärast Kalamata oli vabanenud, märtsil 23rd, kogumine ning vabastusvägede toimus kesklinnas Kalamata kirikus Agioi Apostoloi [apostlitele] mis Kalamatians omada kesklinnas revolutsiooni. Kaheksa päeva pärast Maniot deklaratsiooni, ülejäänud Kreeka ametlikult ühinenud mässu.

Kalamata ise uhke Frangi loss ja raudtee muuseum-park ja kõik mugavustega (sh viis internetikohvikud). Samuti on Benakeion arheoloogiamuuseum, samuti rahvakunsti muuseumid ja näitused. Lossi Kalamata on kuulus ala ja üle 10 on kilomeetrite igas suunas. Samuti on keskus Intellekt, kus erinevaid kultuuriüritusi toimub aastaringselt.

Lõuna-: See on imet Mani vaid lühikese autosõidu kaugusel. Rahvusvaheliselt tuntud koopad Pyrgos Dyros asuvad lõuna Areopolis ja meelitada turiste üle kogu maailma. Rannad Stoupa ja Kardamili on populaarsed Briti ja Euroopa turiste ja ka väärt. Lõunatipule Euroopa mandril, Cape Tainaron -called vanad kreeklased kui "surmavalla väravad", on umbes 50km lõuna Kalamata ja linna Vathia koos oma suure kivist tornid on seal läheduses. Piirkonnas lõunas on kuulus kivi torniga külad, mis teevad selliseid silmatorkav pilte.

Idas: See on linna Mystras lihtsalt üle mäe, ja see on ka väärt, see on lähedal kaasaegne Sparta, mis ei ole väärt). [NN "mäe" mainitud on Tygetos, kõrgeim mägi Peloponnesos koos tõusu 2400m (7500 + jalad) ja igaüks teab, et on ka väärt]. Vahelist liini Kalamata ja Sparta on mõned kõige põnev mägi maastik Lõuna-Kreekas.

Läände: Koroni (selle kehtestamise loss) on kohaliku bussisõidu kaugusel. Kui te lähete Koroni lähtekohast Kalamáta, salli Taverna in Ag. Andreus (nn "Petron"? Juhivad avaldatud kreeka luuletaja!) On hea koht, et süüa üks ainus Taverna keegi, et räägib inglise liinil.) Loss Methoni on hästi väärt ka, olles üks kõige esinduslik ja muljetavaldav lossid Peloponnesos ja ilmub postkaardid müüdi kogu Kreekas. Üks lihtne kulutada parem osa päevast uurides varemed vana seinaga linna. (Veenduge, et võtta tammi läbi saare lõpus seinaga linn). Kaugemal läänes teil on Pylos, sait kuulsamaid merelahingutest Kreeka Vabadussõjas ja King Nestor koobas on Homerose Ilias. Sealt leiad Nestor palee, kus üks paremini säilinud kuninglik vannid Kreekas. [Mida tuntakse Nestor palee on kirde Pylos, kohas, mida nimetatakse Eglianos, küla lähedal Chora].

Põhjast West: Lühikese autosõidu saab teid Olympia, leida algupärase olümpiamängudel. Isegi lähemale on ala Vana Messini, mis on läbinud suur rekonstrueerimine ja võite kergesti saada väga hea pildi sellest, kuidas asjad olid, kui koht oli asustatud. Ala on ka mõned parimad ülejäänud kitsarööpmeline raudtee liinid maailmas. Sest rong entusiastid on tõeliselt tähelepanuväärne näiteid kivi sildproteesi läbi ridade, samuti raudtee Park, sees Kalamata.


Need arvesse Klassikaline Kreeka on huvitatud sellest, et paljud lähedalasuvate linnade ümber Kalamata konkreetselt loetletud Homerose "Ilias" ja valdkonnas Messenia oli kirjutatud Vana kirjanikud Pausanias ja Strabo. Paljud saidid nad kirjeldavad on lihtne üles leida ja külastada täna. Ala ei ole vähem väärt kirjutas täna. Linn on ümbritsetud erinevate alade Messinian sõjad Sparta. Kogu Messinian Bay (mis Kalamata paistab välja üle) on rikas lood Aristomenis võitlevad Sparta ja lood palju teisi kohalikke kangelasi.


Parim võimalik Kalamata laevapileti hinna garantii

Parim Kalamata Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku LANE Sea Lines reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Kalamata. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Kalamata laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Kalamata laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Kalamata auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Kalamata Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Kalamata laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Kalamata meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Kalamata ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway