Jersey Ferry

Jersey Reisijate ja auto praamid

Jersey reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine Jersey Guernsey, Poole, Portsmouth, St Malo ja Weymouth.

Võrdle kõiki saadaval Jersey laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Jersey auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Jersey, Guernsey, Poole, Portsmouth, St Malo ja Weymouth Condor Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Jersey Ferries
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Jersey Ferry Tickets
koos Condor Ferry Line parvlaevade purjetamine Jersey Guernsey, Poole, Portsmouth, St Malo ja Weymouth internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Jersey reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Jersey laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Jersey

Jersey saar hõlmab kompaktne 45 ruut miili (116 ruutkilomeetri), palju see rikkumata maal. Ja kuna see maal mängib nii suurt rolli Jersey kaebuse, range planeerimine seadused on paigas, et seda kaitsta. Island kava, sest see on teada, siis piirab selline areng, mis võib toimuda konkreetses piirkonnas:

  • In haljastuse, mingit arengut on lubatud.
  • Tundlikes maastikukaitseala, seal on tugev eeldus vastu areng, aeg-ajalt erandeid põllumajandusele.
  • Põllumajandus Prioriteet tsoonid, vaid põllumajanduse arendamiseks on lubatud.

Jersey maapiirkondades koosneb suures osas avatud valdkondades, metsamaa, kaljud ja neem, puud ja hekid. Enamus valdkondades on väikesed, piirneb graniidist seinad või hekke. Järsud lõunapoolne nõlvade, või cotils, võib näha kogu saare ning neid kasutatakse laialdaselt põllumajanduses Jersey Royal kartul ja teised põllukultuurid.

Jersey Ferry Port

Ringi liikuma
Isegi kaugematesse nurkadesse Jersey on kergesti kättesaadavad, aga koos 450 miili (720 km) teede hõlmab Island. Kuigi St Helier ja peamine arteriaalse liinidel võib olla hõivatud, enamik on palju vaiksem, kus 45 miili (72 km) sisemaa riigi teedel nimetusega "Roheline Lanes".

Need on kiiruspiirang 15 mph (24 km tunnis), mille prioriteediks jalakäijad, jalgratturid ja hobune ratturid ja olemas kõik peale kolme saare valdades. "Roheline Lanes" loodetavasti laiendada kõigile 12 kihelkonna üle järgmise paari aasta jooksul, et anda saare võrgu.
Jalgratturid, vahepeal on rõõmu 96 miili (154 km) jalgrattateede, ulatudes ranniku maaelu ja ühe lennujaama. Enamik marsruudid on teedel, kuigi seal on off-road rada kulgeb kogu tee lõunarannikul La Corbiere. Jalgrattad on saadaval rendi ja tsükli reisid on võimalik korraldada eraviisiliselt läbi saare paljud giidid.

Wildlife
Jersey positiivselt kubiseb elusloodus, sealhulgas haruldasi liike ei leia üheski teises Euroopa osa Suurbritannia.

Woodland
Flora sealhulgas kelluke, priimula, Tähthein ja looduslike nartsiss külluses kevadel. Ja paljud linnuliigid, nagu chiffchaff, põõsalind, salu-lehelind, pöialpoiss ja kirjud kärbsenäpp, kõik võib näha suvel.

hekkides
Kevadel hekke elustuvad nartsiss, Tähthein, kolm nurka porru ja alkanet, samas suvel viirpuu, hapuoblikas, Käenkukka ja karuputk õitseda. Ainus resident öökull on loorkakk, kuid kõige levinumad liiki linde võib kohata aastaringselt. Seas vähemtuntud need teevad oma kodus Island on Aedporr, cetti on roolind, Dartfordi roolind, cirl lipud ja SERIN. Samuti võite olla õnn näha oravat Jersey, hall orav - mis on põhjustanud nende arv kahanema Ühendkuningriigi Mandri - ei saa importida.

Dunes
Nendes valdkondades leiad kääbus võõrasema, karjase Kress, varase lilla orhidee ja lahtised õitega orhidee. Suvekuudel, luited on koduks ühine centaury, õhtul priimula ja liiva krookus.

Cliffs / põllupeenart
Wild nartsiss, ökonoomsus, hobuseraua viki ja mere Käenkukka võib leida veebruarist aprillini, ja suvekuudel Sormustinkukka, linnulennuline suu-ristikheinalehekujulise, Tedremarana, sügisel squill, loodusliku Kuldvits ja liiva krookus on kõik arvukus. Sügisel betony, eerika ja sae-naistepuna peale, ja talvel, kollane astelhernesuitsule näha.
Kaljud ja põllupeenart on koduks ka erinevatele linnuliikidele. Nendeks Lunn, lõunatirgu Birds, petrel ja jõgitiir suvel ja lepalind, hänilane, vaenukägu ja Wheatear sügisel.

Avamaa / sisemaa elupaikade
Kevadel võib märgata Wheatear, liiv Martin, laiguline kärbsenäpp, lepalind ja hänilane. Suvel pääsukesed, pääsukesed, käod, Linnets ja whitethroats on ühised vaatamisväärsusi.

Jalutuskäigud on korraldatud avalikkuse andes neile võimaluse näha, õppida ja nautida looduslugu lähedalt. Need "kõnnib looduses pool", mida juhtis kogenud giidid, uurida liivaluiteid, metsamaad, ranniku kalju valdkondades, rannad ja meretranspordi Heath. Kolm valdkondades eriti suure ökoloogilise väärtusega - Les Quennevais Dunes, Les Landes ja Le Lande du Ouest (Gorselands) - on heaks aladeks Special Interest (SSI), alusel muutmise Island planeerimine seaduse 1983 mille eesmärk on kaitsta nagu täpid .


Parim võimalik Jersey laevapileti hinna garantii

Parim Jersey Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Condor Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Jersey. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Jersey laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Jersey laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Jersey auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Jersey Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Jersey laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Jersey meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Jersey ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway