Holyhead Ferries

Holyheadi Reisijate ja auto praamid

Holyheadi reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Holyheadi Dublinisse ja Dun Laoghaire'i.

Võrdle kõiki saadaval Holyheadi laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Holyheadi auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Holyheadi, Dublin ja Dun Laoghaire'i Iiri Ferries või Stena Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Holyheadi Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Holyheadi Ferry Tickets
Iiri Ferries või Stena Ferry Line parvlaevade väljuvad Holyheadi Dublinisse ja Dun Laoghaire'i internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Holyheadi reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Holyheadi laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Holyheadi

Holyheadi on ehk kõige paremini tuntud oma hõivatud parvlaevasadama ja kaubasadam.

Stena LineEuroopa suurima laevafirma tegutseb sadama. Iiri Ferries Samuti tegutsevad Holyheadi. Praamid sõidavad Dublinisse ja Dun Laoghaire Iirimaal ja see moodustab põhiosa link maismaatranspordi Kesk- ja Põhja-Inglismaal ja Walesis Iirimaale.

On arheoloogilised tõendid, et inimesed on vahel sõitvate Holyheadi ja Iirimaa 4000 aastat. Post tee ehitatud Thomas Telford Londoni tugevdada Holyheadi positsiooni sadamasse, kust royal mail oli saadetud ja sealt Dublin.

Linna keskus on üles ehitatud St. Cybi kirik, mis on ehitatud sees üks Euroopa vaid kolm seinaga Roman linnuste (neljanda seina on meri, mis varem tulla kindlusesse).

Holyheadi Ferry Terminal

Sadam Holyheadi asub Anglesey saar Põhja-Wales. See seisneb hästi kaitstud positsiooni tõttu ida Holyheadi Mountain, kaitstud Iiri meres poolt ajaloolise lainemurdja, mis on 1.5 miili pikk. Holyheadi on 24 tund, sügavas vees, lock-free port, asub Iiri mere rannikul käeulatuses mitmed suured linnastud nii Suurbritannias ja Iirimaal.

Linna keskus pakub mitmeid häid söögikohti, teater ja kino. On erinevaid kohti külastaja jääda ja Holyheadi kasutatakse tihti vahepeal ööbima teel, või, puhkust Iirimaal või keskuseks universaal saarel Anglesey ise.

Umbes Holyheadi on suurepärane kalapüük, golf ja muidugi purjetamine rajatised. Paar seda imelist loodust, kõnnib ja rannad ja saate kergesti kaotada ennast ja puhata paar päeva.

Siit Anglesey, praamid tegutseda Dublinisse koos ülikiire praami ainult võttes 99 minutit ühe reisi. Päevane reis proovi imeline Dublin on kergesti saavutatav ja see on palju odavam, mis te arvate.

Ajaloofanaatikud on hea meel teada, Anglesey on mitmeid nii ajalooline ja eelajalooline saite lähedalasuvasse, sealhulgas matmise kambritest Barcloddiad Yr Gawres ja kirik meres Porth Cwyfan! Llys Rhosyr, ala üks võimsamaid ja karismaatiline Walesi keskaegseid vürstid on avastatud küla lähedal Newborough, Lõuna läänenurk saarel.

Meremuuseumi Holyheadi on väärt külastamist, kus saab rohkem teada 100 või nii laevavrakid, mis on toimunud lähedusse. Kui teil on tunne fit või taha kõndida lõunasöök "jalutama" alla Lõuna Stack majakas. See on väärt külastamist, kuid olla valmis.


Parim võimalik Holyheadi laevapileti hinna garantii

Parim Holyheadi Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Irish Ferries või Stena Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Holyheadi. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Holyheadi laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Holyheadi laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Holyheadi auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Holyheadi Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Holyheadi laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Holyheadi meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Holyheadi ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway