Heyshami Ferries

Heyshami Reisijate ja auto praamid

Heyshami reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Heyshami toDouglas, Isle of Man.

Võrdle kõiki saadaval Heyshami laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Heyshami auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Heyshami, Douglas, Mani auruga Packet Mani Ferry praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Heyshami Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Heyshami Ferry Tickets
auru Packet Mani Ferry parvlaevade väljuvad Heyshami toDouglas, Isle of Man Online ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Heyshami reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Heyshami laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Heyshami

Heyshami Port pakub terviklikku võimalused erinevaid üldine last ja elab Euroopa üks suuremaid offshore pakkumise alused, pakkudes logistika toetust ühe suurima gaasimaardlad Suurbritannia vetes.

Sadam teenindab raudteeühendus töötab õiguse kai reisiterminali ja juurdepääs maanteelt tuleb veelgi suurendada, ehituse lõppfaasis uus link maantee vahel Heyshami ja M6 kiirteel, arvestades rohelise tee Ühendkuningriigi transpordiminister Paul Clark alguses 2009.

Uus linkspans olnud oluline osa mitme miljoni naela investeeringuid sadama tema omanikud, Peel Ports, Suurbritannia suuruselt teine ​​sadamates rühm. Uus sillad olid projekteeritud ja nende kehtestamise ajastatud vastavad uue põlvkonna ro-ro kaubaveo parvlaevad viidavad suured Iiri meres operaatorid, Seatruck Ferries ja Norfolk Line. Mani Steampacket Company Samuti tegutseb kaasaegse reisija - kaubalaevad oma kaks korda päevas sõidud Douglas, Isle of Man.

Heyshami Ferry Port

Võluv mereäärses külas Heyshami, Lancaster linnaosa, serval Morecambe'i Bay on vaid mõne miili kaugusel nii Lancaster ja Morecambe'i. See on täis atraktiivne 17th sajandi majad ja tema värvikas lille kuvab on kaks korda võitnud Suurbritannia Bloomi Gold väike küla!

Briti maastikumaalija JMW Turner peab olema ka arvasin, et see pigem meeldiv koht, maalis Heyshami tulnud Lakeland taustaks, kui ta oli universaal Lancashire tagasi 1790s. Seal on mingi lahenduse Heyshami kiviajast alates ja järelikult kogu ala punktiir muistsete, sealhulgas üks parimaid Anglo-Viking saite Loode. Nautige puhast mereõhku on jalutada kärud, pindala kaljud, kus paljud tööriistad ja keraamika esemeid on leitud, võib oletada, et see oli üks iidne matmispaik. Suhteliselt väikese ala leiad metsamaa, avatud rohumaa, liivarannad ja sügav kivi basseinid.

Tutvuge lähemalt Heyshami ajaloos on Heyshami Heritage Centre, ilusas 17th sajandil talus. See on ilmatu 66 miili kaugusel Heyshami Isle of Man, mis on umbes kolm korda kaugemale kui Inglismaa lähim punkt Prantsusmaale. Aga sa võid sõita laevaga sinna Heyshami Harbour - siis lähete umbes 3.5 tundi.

Kui päike välja tuleb, sebima pere alla Half Moon Bay, et Stiilne liivarand, mis sobib suvel piknik. Või pea väike kirik Püha Peetruse sisse Heyshami, mis õrred dramaatiliselt Cliff. See Hinne-I loetletud hoone pärineb 14th sajandil, kuid seest leiad Harjanne kivi pärineb viikingiajast. Kõrval St Patricku kabel on ka väärt külastamist, kus kivikalmed arvatakse ulatuvad 11th sajandi punktiir ümber ajaloolise varemed.

Loodushuvilistele peaks pea Heyshami looduskaitseala, kus erinevaid elupaiku varju palju liblikaliikide, koid, kiil ja rändlinnud. Kui olete uurinud Heyshami vaatamisväärsusi teil ilmselt on töötanud välja päris isu - õnneks on valik söögikohti! The Royal Hotel on atmosfääri pubi, kus kaminatuld särtsuma Kutsuvasti ja seal on suur valik rõõmsameelne nõud ja tünn konditsioneeritud õlut. Või miks mitte maitsta piirkonna kuulsaim eksport, Morecambe'i Bay krevetid kell Uudishimu Corner Café südames ajaloolise küla Heyshami.


Parim võimalik Heyshami laevapileti hinna garantii

Parim Heyshami Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Steam Packet Mani Ferry reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Heyshami. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Heyshami laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Heyshami laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Heyshami auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Heyshami Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Heyshami laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Heyshami meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Heyshami ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway