Helsingor Ferries

Helsingųr Reisijate ja auto praamid

Helsingor reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Helsingor et Helsingborg.

Võrdle kõiki saadaval Helsingųr laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Helsingor auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Helsingor, Helsingborg koos Scandlines Ferry praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Helsingųr parvlaev
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Helsingor Ferry Tickets
koos Scandlines Ferry parvlaevade väljuvad Helsingor et Helsingborg internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Helsingor reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Helsingor laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Helsingor

Helsingųr on linn Kirde Taanis. See asub Kirde rannikul Meremaa (Sjælland), Kitsamas osa Sound (Sundi), vastas Helsingborg, Rootsi, kellega ta on seotud laevaga.

Tasulise ületamiseks Sound võeti kasutusele keskajal, ja Helsingųr, mis oli kauplemise ühenduse kuna 13th sajandil anti hartale 1426. Linn õitses kuni teemaks kaotati 1857.

Helsingor Kronborgi loss on paik Shakespeare'i Hamlet, kuid see on ka puhkepaiga Taani üks suurimaid legende - Holger taanlase - kes millega ootama, et kaitsta Taanis. Legend on kodus kuulus Kronborgi loss, seadistus Hamlet ja puhkepaik Holger taanlase. Ei visiidi Taanis on täielik ilma visiit Elsinoren, kuid seal on rohkem näha ja teha, kui lihtsalt külastada Kronborgi. Helsingor asub Kirde rannikul Sjaelland, tunnise rongisõidu kaugusel Kopenhaagenist. Üle Sundi on Helsingborg, Rootsi, kes pääseb lühikese praamisõidu.

Helsingor Castle ja Ferry Port

Kui olete käinud luksuslikus põhjustel, sealhulgas moats ja bastionid, mis moodustavad kindlustuste Kronborgi loss, ma soovitan teil Julgeb linna ja kõndida mööda kitsaste munakivisillutisega tänavad ja külastada kauplusi majutatud poole toestamist ajaloolised hooned. On tunne tõesti jalgsi ajas tagasi. Suvekuudel leiad palju kultuuriüritusi juhtub umbes Toldkammeret sealhulgas kontserte, tänava esinejad, näitusi ja isegi laste festivali nädalal.

Helsingor Samuti maja kolm väga populaarne muuseumid: Öresundi akvaarium, Taani Meremuuseumi ja Taani Museum of Science and Technology. Öresundi akvaarium või Oresundsakvariet asub veidi põhja pool Kronborgi loss ja on 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel Helsingor rongijaama. Akvaarium on ka õpetamise koolis, nii et see on sageli täis lapsi ja õpilasi. Osavõtutasu ulatub 35 - 55 krooni. Sissepääs tasuta, kui teil on Kopenhaageni Card.

Taani Meremuuseumi On tuntud ka kui Soefartsmuseet asub Kronborgi põhjustel, kuid peagi uude asukohta dokid. Muuseumis on suur kollektsioon mere- mälestusesemed. Ideaalne neile, kes on huvi mere ja mehed, kes tegid nende elu purjetamine neid.

Taani Museum of Science and Technology / Teknisk muuseum on ilmselt üks mu lemmik muuseumid, kuna see on nii suur massiiv "mänguasjad meestele". Kõike autod, lennukid, jalgrattad, mootorrattad, elektriseadmete, teaduse eksperimendid ja palju muud. Üle 8000 ruutmeetrit huvitav tehnoloogia - midagi väga kaasaegne, kuid tore näha, kuidas asjad on aastate jooksul muutunud. Osavõtutasu on 50 et 60 krooni, kui te ei kasuta Kopenhaageni Card ja kui see on tasuta. Suvel rannad põhja Helsingor on üsna tuntud vapustav supluskohad. Parim on läänerannikul maha Kattegut, umbes 30-minutilise bussisõidu kaugusel Helsingor.

Parim aeg külastada Helsingor oleks juunis, juulis või augustis. Taanis on parasvöötme kliima. See tähendab, et ta ei ole kunagi saab väga külm või väga kuumaks. Taani külmem kuu on tavaliselt veebruar, mille keskmine temperatuur 31 kraadi Fahrenheiti (-1 kraadi Celsiuse järgi). Kõige soojem kuu on juuli, mille keskmine temperatuur 62 kraadi Fahrenheiti (17 kraadi Celsiuse järgi) kraadi. Tuul puhub puhast soola õhku peaaegu iga päev.


Parim võimalik Helsingor laevapileti hinna garantii

Parim Helsingor Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Scandlines Ferry reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Helsingor. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Helsingor laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Helsingor laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Helsingor auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Helsingor Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Helsingor laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Helsingor meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Helsingor ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway