Helsingborg Ferries

Helsingborg Reisijate ja auto praamid

Helsingborg reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Helsingborg Helsingor, Puttgardeni ja Rostock.

Võrdle kõiki saadaval Helsingborg laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Helsingborg auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Helsingborg, Helsingor, Puttgardeni ja Rostock koos Scandlines praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Helsingborg Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Helsingborg Ferry Tickets
koos Scandlines parvlaevade väljuvad Helsingborg Helsingor, Puttgardeni ja Rostock internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Helsingborg reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Helsingborg laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Helsingborg

Asub mere ääres linna strecthes välja rannikul ja on ajalooliselt olnud värav Taani ja mujal Euroopas, sest see on ainult 4 km vee- vahel Helsingborg ja Taani õde linna Helsingųr. Täna tugeva konkurentsiga silla Malmö kolme erineva paadi ettevõtted on kokku väljumine iga kümne minuti tagant või nii, et Taanis.

Helsingborg tuntakse Pearl of Sound, linn püüab olla mandri ja midagi muud kui ülejäänud Rootsis.

Osaliselt tänu linna suur heategija, Henry Dunker, seal on palju võimalusi osaleda kultuurilises tegevuses. Teater, rahvusvaheliselt tunnustatud Symphonhy Orchestera ja uhiuue kultuurikeskus.

Helsingborg On teada, et Kärnani Tower, ülejäänud keskaegse linnuse. Samuti on teada, et Sofiero loss koos oma rododendron aiad ja Fredriksdal väljas muuseumi. Suvel on iga päev paadi ühendusi Råå osa Helsingborg on vähe ja kultuuriliselt rikka saare Ven.

Helsingborg Ferry Port

Pikad läinud on päevad, mil kohalikud Helsingborgi naljatas, et kõige rahuldust vaatepilt oli siin Helsingr, Taani linna kelle loss (tuntud kui "Elsinoren" Shakespeare'i Hamlet) on selgelt nähtav ainult 4km ära üle Öresundi.

Oma ilusti arenenud sadamapiirkonnas, plahvatus briljantselt stiilis baaride, kohvikute ja restoranide nii vee ääres ja vahel Warren munakivisillutisega vanalinna tänavatel ja suurepärane muuseum, Helsingborg on üks parimaid linna alused Rootsi on pakkuda : hele, meeldiv ja soojenedes tohutu mõttes ujuvuse.


Helsingborg asub ida pool Sundi kohta Rootsi edelarannikul. See on Rootsi 8th suurim omavalitsus elab umbes 128,000 (2009). Major ettevõtted on teenindus, kaubandus, tööstus ja turism.

In 2000 filiaali Lundi Ülikoolis avati endises Tretorn kummist tehased kiviviske kaugusel Taanis parvlaevad. Teisel pool heli Taanis on Elsinoren (Helsingųr).

Enne Malmö-Kopenhaageni Sundi sild oli lõpetanud, enamik trans-Skandinaavia liiklus (transiit ja turistide) kasutatud parvlaevu vahel Helsingborg ja Elsinoren. On veel tihe liiklus kogu Sound siin, sest kõrge asustustihedus mõlemal pool piiri. Lisaks parvlaevad on tavaliselt mõnevõrra odavam kui tasu silla ja tihti on neil lühem marsruut võrreldes silla.


Parim võimalik Helsingborg laevapileti hinna garantii

Parim Helsingborg Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Scandlines reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Helsingborg. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Helsingborg laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Helsingborg laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Helsingborg auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Helsingborg Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.co.uk

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.co.uk Sul on võimalik saada live Helsingborg laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Helsingborg meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.co.uk on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Helsingborg ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida- Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway