Harwich Ferries

Harwichi Reisijate ja auto praamid

Harwichi reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Harwichi konks Hollandi ja Esbjerg.

Võrdle kõiki saadaval Harwichi laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Harwichi auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Harwichi, Hook of Holland ja Esbjerg koos Stenaline Ferries või DFDS Seaways parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Harwichi Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Harwichi Ferry Tickets
koos Stenaline Ferries või DFDS Seaways parvlaevade väljuvad Harwichi konks Hollandi ja Esbjerg internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Harwichi reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Harwichi laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Harwichi

Harwichi, On üks Inglismaa Parvlaevasadamate, hõivatud autod, inimesed ja kaubaveo lahkumist mandrile, kuid linn mõned ajalugu, silmitsi Felisxstowe'ni Suffolki kogu suudmeala.

Harwichi on mõned "väidab, et kuulsus", Mayflower, et võttis Pilgrim Fathers Ameerikas oli Harwichi laeva ja Samuel Pepys oli see MP. Harwichi on rikas ajalugu paljudes kohtades huvi, millest enamik on keskendunud Vana Harwichi.

On mitmeid parvlaevaliiklust päevas Hoek Van Holland Hollandis, võttes üle 8 tundi, samuti harvem teenused Taani. Parvlaevasadam on kergesti kättesaadav alates A120 tee kui autoga ja Harwichi International rongijaama on otseselt seotud terminali hoones.

DutchFlyer segarežiimiga pilet võimaldab reisida mis tahes National Express East Anglia raudteejaama (sealhulgas London Liverpool Street, Cambridge ja Norwich) mis tahes Hollandi Raudtee jaama ja sisaldavad praamiga Harwichi Hoek Van Holland.

Harwichi Ferry Port

Harwichi on üsna väike ja vaatamisväärsusi saab kõndis vahel. Esiteks jookseb 2 linna bussiliinid, kõige kasulikum mis on 20 / 20A mis jookseb iga 30 minuti vahel Vana Harwichi ja Parkeston Quay Ferry Terminal ja ühtlasi Parkeston Retail Park. Kohalikud rongid suunduvad Manningtreenini ka link 3 raudteejaama (vt siia Umbes / Rail) iga tund. Autojuhtimine ümber Harwichi on lihtne - liiklus on kerge ja parkimine kesklinnas on väga odav.

Kohalike vaatamisväärsuste hulka kaks tuletornid; Electric Palace kino, üks vanimaid Suurbritannias ja nüüd taastatud esialgsel kujul; Redoubt fort, mis pärineb Napoleoni ajastu; majakas muuseum; randa; ja muidugi laevade vaadates. Paljud vaatamisväärsused on avatud suvel ainult.

Shopping Harwichi ise on väga piiratud, kuigi seal on mitmeid kunsti, antiikmööbel ja raamatupoodides. Lähedal Dovercourt on mitu väikest supermarketites, mainstream suure tänava kauplused, pangad ja nii edasi, samas Parkeston hiljuti antud "Piristysruiske" ja on mitmeid vastvalminud kauplustes pood, sealhulgas paabulinnud, Focus ja Argos . Harwichi on mitu supermarketites sealhulgas Somerfield (Dovercourt High Street), Fiveways (Dovercourt), Morrisons (Parkeston) ja Lidl (Parkeston), samuti paar Co-op mugavuse kauplustes.

The Pier Hotel on hästi käsitleda spetsialiseerunud restoran, kuid mitte ainult, mereannid. The Pier Cafe, hotelli vastas muuli ise on eriti populaarne suvel. Kaks hiljuti avatud ettevõtted on muutunud ka populaarseks: The Ship Inn, olles kaasaegse Briti toidu ja tai Up kail, Tai restoran. Mitmed pubid ka toitlustamisega, eriti New Bell Inn (lõuna ajal ainult).

Saada Harwichi

Rongiga
Linnastu Harwichin, Dovercourt ja Parkeston teenindab 3 rongijaamades. Suurim on Harwichi International, teenindamiseks rahvusvahelise parvlaeva terminali, Parkeston küla ja Parkeston jaemüük park. Dovercourt jaam asub vaid on Dovercourt High Street (linnastu peamine shopping ala) ja Harwichi Town jaam asub vanalinna südames Harwichi jooksul 5 minuti jalutuskäigu kaugusel Ha'penny muuli. Seal on tunnitasu kohaliku teenusepakkuja vahel Harwichi Linn ja Manningtreenini, kutsudes kõikides jaamades, mis tavaliselt siis jookseb pooleldi kiire London Liverpool Street - oodata reisi ajal ümber 100 minutit. Suund põhja Ipswich ja Norwich, muutus Manningtreenini, rist kaudu tunneliga et Platform 3 ja seal on tavaliselt ühendusveoteenusest ootab teisel pool. Siit Harwichi International seal on ka DutchFlyer rong, mis võtab saabuvate ja lahkuvate Stena Line reisijate vahel parvlaeva terminali ja London Liverpool Street. See rong on tavaliselt avaram (12 autod asemel 4) ja on palju kiirem kui kohalik rong. On ka kaks korda päevas teenus Cambridge (via Ipswich), mis ühendab Stena Line praamiühendus.

autoga
Peamised teed Harwichi on A120 peateede, mis ühendab A12 kell Colchester ja M11 kell Stanstedi lennujaamast. Kui pärit Midlands mööda A14, muuta selle A12 kell Ipswich ja siis A120 kell Colchester, või alternatiivselt väljumiseks A14 kell Ipswich on võtta A137 kohalike teede suunas Manningtreenini ja siis võta B-teed suunas Harwichi - sel viisil on otsene, kuid aeglasem kui ta kasutab kitsas maateedel.

Bussiga
Regional bussiliinid lõppeda Harwichi Town bussijaam, vastupidine Harwichi Town rongijaama. Seal 2 põhiliine - teenuseid Colchester käivitatakse iga 30 minutit ja võtab u. 1hr20minutes ja teenuste Clacton joosta tunni ja võtavad veidi alla 1 tunnis.


Parim võimalik Harwichi laevapileti hinna garantii

Parim Harwichi Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Stenaline Ferries või DFDS Seaways reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Harwichi. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Harwichi laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Harwichi laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Harwichi auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Harwichi Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Harwichi laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Harwichi meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Harwichi ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway