Hanko Ferries

Hanko Reisijate ja auto praamid

Hanko reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine Hankost Rostocki.

Võrdle kõiki saadaval Hanko laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Hanko auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Hanko, Rostock koos Superfast Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Hanko Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Hanko Ferry Tickets
koos Superfast Ferry Line parvlaevade purjetamine Hankost Rostocki internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Hanko reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Hanko laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Hanko

Hanko (Hangö Rootsi) on Soome lõunapoolsem linn. See on suur puhke marina palju või kõige purjekad ja paadid külastate Hanko teel lääne suunas Soome saarestikus või ida Helsingisse.

Hanko on populaarne linna külastada suvel palju turismi tagab hea teenuse ja palju restorane marina. Hanko on ka suur port ekspordi ja impordi aastaringselt.

Hanko poolsaare, Mil linn asub, on kõige lõunapoolsem ots mandri Soome. Pinnas on liivane moreeni ja taimestik koosneb peamiselt mänd ja madalhaljastust. Hanko on tuntud oma kauni saarestikus. Linnas on rannajoon umbes 130 kilomeetri mis 30 km on liivarannad. On ka üle 90 väikesaared ja laiud linna piires. Skyline Hanko domineerivad kiriku ja veetorn.

Hank Ferry Port
Sündmused Hanko

Hangon regatt on olnud traditsiooniline võistluskalendri Soome sotsiaal- stseen, ja on suur suvel sündmus Hanko. Purjetamine harrastajatele osaleda, et konkureerida, samuti peamiselt noored inimesed, kellel on väga vähe või üldse mitte huvi purjetamise ja osaleda ainult selleks, et pidutseda ja juua. Viimane moodustab "Regatta saba", ei ole teretulnud enamik linna elanikud, ja mis põhjustab suuri kulusid koristuskulude parkide ja tänavatel.

Muud traditsioonilise suvel tegevust on "Tennis Week", siis "Sea Horse" ratsavõistlused ja "suveteater" sündmusi. Mitmed liivarannad ja hulgaliselt vaba aja sadamad meelitada turiste suvekuudel.

Ajalugu Hanko

V/ljar/ndajad "mälestusmärk statueThe ala oli juba tuntud meremeeste 15th sajandil. Petroglüüfe sellest ajast on uuristatud rocki juures "Hauensuoli" saar.

Hanko on pikk ajalugu sõjad ja lahingud. Battle of Gangut vahel Rootsi ja Vene merevägi oli võidelnud 1714 saarestikus poolsaare põhjaosa. Lahing oli üldse esimene võit Vene regulaarne laevastikku. Linnus teoste Hanko poolsaare juba alustatud lõpuni 18th sajandil, kui Rootsi ehitatakse kolm eraldi linnuste kohta saared. Linnuste hiljem pommitatakse kuningliku mereväe Krimmi sõja ajal ja nad olid lõpuks õhku sõja ajal nende endi kaitsjad.

Linn asutati 1874, varsti pärast Hanko-Hyvinkää raudtee avati 1872. The Imperial harta linna andis tsaar Aleksander II.

Hanko oli sadamas valik väljarändajate jättes Soomes uut elu Põhja-Ameerika lõpus 19th ja varajase 20th sajandeid. Mälestusmärk kuju, mis näitab lindude lendu mälestab seda.

Hilistel 1800s, samas Soome oli ikka Suurhertsogiriigi all Venemaa, Hanko oli populaarne kuurort Vene aadel. Mõned hooned selle aja ellu jääda, eriti Hanko kasiino (mis ei ole hasartmängude loomist, kuid endine peosaal kuurortlinna). See on tänapäeval restoran.

Feldmarssal CG Mannerheim kuuluv kohvik, "Neljän Tuulen tubakavaba" ( "The House of the Four Winds"), mis on siiani väga populaarne turistide ja elanike jaoks.

Bengtskär on kõrgeim üks (52 meetrit) Põhjamaades. See asub lõuna Hanko. See oli ehitatud 1906 ja see on esimene majakas muuseum Soomes.

Mitmed praamid tegutses kuni 2006 Hanko ja Rostocki Saksamaal.


Parim võimalik Hanko laevapileti hinna garantii

Parim Hanko Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Superfast Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Hanko. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Hanko laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Hanko laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Hanko auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Hanko Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Hanko laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Hanko meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Hanko ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway