Hakodate Ferries

Hakodate Reisijate ja auto praamid

Hakodate reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Hakodate et Aomori ja OMA.

Võrdle kõiki saadaval Hakodate laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Hakodate auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Hakodate, Aomori ja OMA koos Tsugaru Kaikyo Ferry praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Hakodate Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Hakodate Ferry Tickets
koos Tsugaru Kaikyo Ferry parvlaevade väljuvad Hakodate et Aomori ja Oma internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Hakodate reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Hakodate laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Hakodate

Hakodate, Mis asub lõunatipus Hokkaido, funktsioonid suhteliselt mõõdukas kliima ja Küllusliku olemus ja areng on jätkunud, mis pakub halduse, majanduse ja kultuuri Lõuna Hokkaido.

Avati Jaapani esimese sadamas rahvusvaheline kaubandus, Hakodate on kogenud kontakti mitmesuguste võõraste kultuuride. See mõju on veel võimalik tunda linnatänavatel ja Lääne piirkonnas kuni tänase päevani.

Hakodate on Kuulus hommikul turul toimub iga päev 5am keskpäeva vaid mõne sammu kaugusel raudteejaamast lääne sissepääs. Rohkem kui 360 tihedalt pakitud kioskites pakkuda müügiks erinevaid värskeid mereande, nagu krabid (küülik), lõhe muna (IKURA) ja merisiilikute (uni) ja värskete toodete nagu melonid. Ka turu piirkonnas on mitu restorani, mis pakuvad värsket mereandidega hommikusööki.

Viie minuti jalutuskäigu kaugusel turg viib teid sildunud Seikan väina parvlaev nimega Mashu Maru Memorial Laev, mis kasutatakse link Aomori on Honshu, kus Hokkaido. On restoran ja kohvik vööris, kus saab veeta kena lõõgastav aega vaatamise maastik ümber sadama.

Arial View Hakodate Ferry Port

Hakodate on Hokkaido suuruselt kolmas linn, mis asub saare lõunatipus. Hakodate on tuntud oma spectacular vaateid nautida Mount Hakodate ja maitsev, värsked mereannid.

Nagu üks esimesi Jaapani sadamalinnades avada rahvusvahelisele kaubandusele pärast riigi ajastu isolatsiooni, Hakodate on kogenud märkimisväärne mõju välismaalt ja välismaa elanikkonna endine elamurajoonis ja Lääne stiilis fort on ühed peamised vaatamisväärsused.

Onuma Park, kvaasi rahvuspargi kauni, saare punktiir järved, asub ainult poole tunni põhja Hakodate ja muudab kena pool reisi või stop teekonna vahel Hakodate ja Sapporo.

Turismiatraktsioonide Hakodate

Mount Hakodate
Mount Hakodate (Hakodateyama) on 334 meetri kõrgune, metsamaa mägi koos üheksa kilomeetri ümbermõõt lõunapoolses otsas poolsaare, millel palju Kesk Hakodate asub. Selle asukoht lubab taevalaotus nii linna ja Tsugaru väina. Vulkaaniline aktiivsus mägi lõpetas umbes kaks miljonit aastat tagasi. "Gagyu-zan" on üks paljudest nimed Mt. Hakodate; see tähendab, "Lamav lehm Mountain" jaapani, seega tema kuju.

Selge ilmaga ja eriti ööd, arvates Hakodate mägi on tähelepanuväärne. Kui teil tõlkida kohaliku turismivoldikuid sa tähele, et nad ütlevad, et öövõte (yakei) Siit on sageli võrreldi Hong Kong või Napoli. Nad ütlevad, et see suurepärane vaade on tingitud asjaolust, et stseeni vaadates on 8-10 kraadi alla nägemist. Nad ütlevad, et see nurk ühtib vaade lennuki piloot osalemine stabiilne maandumist ning nii linna tuled meenutavad vaatajale raja, mis annab vaatajale segu pingeid ja leevendust. Aga mis oleks "nad" teavad niikuinii. Kokkuvõttes, see on lihtsalt ilus.

Mäetipus, köisraudtee on ühendatud otse all-ilm observatooriumi. Kui teil on kavas jalutage umbes väljaspool rajatis, oleks mõistlik tuua kerge jope või tuuletõkkekile. Temperatuur mäetippu ei ole rohkem kui 60 kraadi Fahrenheiti suvel (juuni-september), kuid tugev tuul langeb sensoorne temperatuur paari kraadi võrra. Talvel ajal on messingist ahv külm.

Kuna 1964, Hakodate mägi on määratud riikliku Broneerimine linnud ja loomad; on umbes 600 taime- ja umbes 150 loomaliike elada Mount Hakodate. Samuti on olemas memoriaali monumente zooloog Thomas W. Blakiston, kes avastas levila Jaapani loomade Tsugaru väina ja topologist Tadataka Inoh, kes avaldas esimese küsitletud kaardi Jaapanis. On suveniiripoed, restoran parimatest vaatega ja üritused saali, kus 12 monitorid mitme nägemine esitlus, mis tutvustab nelja aastaaega Hakodate.

Köistee tippu mägi erineb Motomachi linnaosas, 5 minutilise trammisõidu kaugusel JR Hakodate raudteejaam. Alternatiivina on olemas otsene bussi jaamast tipp soojal ajal aastaaegadel. Samuti on matka käigus üles, et kulub umbes tund aega. Köisraudteejaama on umbes kümme minuti jalutuskäigu kaugusel "Jujigai" tramm peatus. Mt. Hakodate Köisraudtee jaama lähedal asub ülaosas Nanbuzaka-kalle; Nanbuzaka-kalle külgneb raekoja filiaal Suehiro-cho (vana Marui-Imai kaubamaja). Köisraudtee, mis sõidab 125 inimesed, väljub iga viie minuti tagant kiirustada aega.

Fort Goryokaku
Goryokaku kindlus, mis tähendab "viisnurkne" oma star kujuga, ehitatud Hakodate alates 1857 et 1864 nagu Jaapani esimese Lääne stiilis linnus. Selle varemed on nüüd kohas Goryokaku Park, mis mai saab üks Hokkaido populaarseim laikude kirsiõite vaatamise oma 1,600 puud. Kui sada jalga lai välimine vallikraav, kus Jaapani Karpkala elada, rent paadid on populaarne seas kohalikega ja ka turiste, kuigi mida ma võiks öelda, et see oli rohkem, kui viimane. Hakodate linnamuuseum lisa on ka pargis väljapanek relvad, vormiriietuse ja muude ajalooliselt seotud artikleid.

Fordil ja park saab vaadata alates Goryokaku torn, kes seisab umbes 50 meetrit (üle 160 ft.) Kõrgel pargi sissepääsu. Seal saab ka teada, miks viisnurkne linnuste ehitati, ja kui selline linnuste asuvad mujal maailmas. Torn on avatud 8: 00 olen, et 8: 00 pm ja sissepääs on 520 jeeni. Fordil oli algselt ehitatud Tokugawa shogunate kaitsevad rünnakuid Põhja regioon koos Benten-Houdai aku (lähedal Hakodate dokk). Kaks struktuurid, võttis seitse aastat alates 1857 ehitada. "Rangaku" (Dutch uuringud) teadlane nimega Takeda Ayasaburo projekteeritud fort, uurides Euroopa linnuste ja lossid. Fordil oli kavas valmis kaasaegne relvi nagu püstolid. Viisnurkne kuju kindluseülem valiti minimeerida pimealasid pannes Kahurite iga nurga.

In 1868, kui Meiji viinud kukutada Tokugawa shogunate, lojalist mässajad põgenesid Hokkaido ja kasutatud Goryokaku kindlus oma peakorteris tulemuseks kodusõja vastu Imperial jõud. Mässajate eesmärk oli kuulutada sõltumatu riik, mida nimetatakse "Ezo Vabariik". Erinevatel põhjustel nad kiiresti lüüa ja alistus mai 1869. JR Hakodate raudteejaam, trammiga, et "Goryokaku Koen Mae" stop (10 minutit). Sealt linnus on teine ​​5-10 minutit jalgsi.

Kanemori Red Brick Laod
Kanemori Red Brick Laod olid algselt ehitatud 1909 ja ümber kujundatud 1988 osana rannapiirkond ala ümberkujundamine koos teema "vana ja uue". Ala oli, kus laevatehased ja välisarveldusteks olid kord asub, aga kuna umbes 1879 see õitses nagu laopinda. Kanemori logo selliste hoonete kord sümboliseeris kaubandus-porti Hakodate.

Plaza leheküljel on koht, kus Hakodate Beer Hall, Kanemori-tei, mereannid ja veini restoran, Kanemori Hall, mitmeotstarbeline rajatis, ja asuvad. Hakodate ajaloos õlut pärineb 1898 kui Hakodate Beer Hall alustas tööd Yachigashira. See oli väga populaarne kuni selle rütmiga 1904. Kumashiro Watanabe ma asutaja "Kanemori," pühendus loomist Hakodate õlletehas, mis võis olla esimene õllefestivalidel Hakodate. Laod on umbes kümne minuti jalutuskäigu kaugusel JR Hakodate raudteejaam.

Motomachi District
Motomachi on maaliline naabruses järskudel nõlvadel ja turn-of-the-19th sajandi Lääne-stiilis Limivuorauslauta kodudes ja hoonetes. Asub jalamil Mount Hakodate, valdkonnas oli lemmik paljud kauplejad, Venemaa, Hiina, lääneriigid ja teiste välisriikide elanikud, kes kolis Hakodate, kus avatakse sadama väliskaubandusele. Ümbrus Motomachi säilitab meeldivamad segu Jaapani ja Lääne kultuuride Vana avaliku Hall of Hakodate Ward, tähtis kultuuriväärtus, samuti vana Briti konsulaat, Haristo Sei-Kyokai või Vene Õigeusu Kiriku ja Higashi-Hongan -ji filiaali tempel.

Üks naabruses iseloomulik struktuurid on Motomachi roomakatoliku kirik (15-30 Motomachi, tel: 138-22-6877). Pärast esimest katoliku misjonär, Rev. Fr. MERMET de Cashon saabus Hakodate novembris 1859 ehitas ta kabeli 1861. Praeguse struktuuri ehitati 1924 pärast eelmised põles 1868 ja 1921. Altari aitas paavst Benedictus XV ja on ainus altar Jaapanis on selline au. Hoone taga on Grotto pilt Lourdes Cave.

Motomachi Park on koht, kus Hakodate loodi algselt. Motoizaka kalle, sillutatud kivi, ulatub lai ja sirge pargi kõik viis merele. On olnud valitsuse seal paikneb keskpaigast alates Edo ajastul (1700s). Kuni 1950, see oli kesklinnas administratsioon Hokkaido ja Lõuna Hokkaido piirkonnas.

Pargis seisab "Vana Hokkaido Agency, Hakodate kontoris," ehitatud 1909. Lisaks ajaloolise foto muuseumi teisel korrusel, hoone on kasutusel ka praegu, sest kohalikud turismiinfokeskus. See on avatud iga päev 9am et 7pm (kuni 5pm talvel). Motomachi linnaosa asub jalamil Mount Hakodate, ja pakub ligipääsu linna JR Hakodate raudteejaam on 5 minutilise trammisõidu või 15 minutilise jalutuskäigu.

Vana Briti konsulaat (Port Memorial Hall)
Esimene Briti konsul, mees nimega Hordison, tuli Hakodate in 1859 ja asutas esimese konsulaadi ruumis ta laenutada Shomyoji tempel. Pärast konsulaadi kolis praegusesse asukohta, see põles tules 1907. Praegune hoone oli taastada in 1913. Konsulaat suletud 1934 kuid hoone nimetati Municipal Materiaalne kultuuriväärtuste 1979.

Endine konsulaat on palju lettidele viited kohta Hakodate ajal sadama avamine ja ajalooliste vahetus riikidega välismaal, sealhulgas Inglismaal. Miniatuurne koopia "musta laevad" (Admiral Perry Expedition Ships) on populaarne foto teema, kuid avatud Port Memorial Hall (1st korrus) on ainus koht, kus külastajad on lubatud pildistada. Tema natuke sarnased nii et shiryokan Shimoda allosas on Izu Peninsula. Mööbel ja paljude teiste objektide avamise aega Hakodate sadamas näidatakse ka. Kerge eine või suupisted saab nautida tee restoranis "Victoria Rose" ja ostud saab teha on "mälestusmärk kauplus" nimega "Kuninganna Memory", kus kõik elemendid on oluline Suurbritanniast.

Vana-Vene konsulaat
Esimene Vene peakonsul Goskevich tuli oma ametikohale Hakodate in 1858. Praegune konsulaadi ehitati 1908, ja oli Vene konsulaat kuni 1944 kui viimane konsul oli kodumaale tagasi. Osa teisel korrusel on tehtud pool-toestamist stiilis punastest tellistest kontrastse hästi valge mört. II maailmasõja ajal, kui Jaapani valitsus sai närvis hoone, sest võis selgelt näha laevad tulevad sadamasse korrusel veranda. Paranoiline Jaapani valitsuse tehtud pikk tara / seina ümber hoone blokeerida sadama vaade. Kuna 1965 selle hoone teeninud "Lõuna Hokkaido Noorte Maja" Hakodate City, kasutati esitamise ja koolitus. Kahjuks sisemuses ei ole enam avatud ka avalikkusele. Konsulaat on umbes kümne minuti jalutuskäigu kaugusel "Saiwaizaka-kalle" bussipeatuse poole Mount Hakodate.

Vene Õigeusu Kirik
Preester nimeks Nikolai esmakordselt kasutusele vene õigeusku Jaapanisse, kui ta külastas Hakodate in 1861. See elegantne Bütsantsi stiilis kirik ehitati ümber 1916. Kellad on Nikolai Hall of Kanda, Tokyo koliti siin 1928. Th kirikus ka hellalt nimetatakse "Gangan-dera (Ding-dong tempel)." Annetused vajalik silmist näha. Viisteist minutilise jalutuskäigu üles Daisanzaka-kalle alates Jujigai Street Car Stopp.

Trappistine klooster
Trappistine kloostri loodi kaheksa nunna Prantsusmaa ja ehitatud 1898 maja ainult nunnad. Tänapäeval on umbes 70 nunnad all käsu St. Benedict, toetades end jumaliku pühendumusega hallates kuiv valdkonnas ja piimatootjate. Nad praktiseerivad isemajandamisega tõuseb 03: 30 ja magab 19: 45. Kuigi nad on ärkvel, nad töötavad kaheksa tundi ja ka palvetada kaheksa tundi. Nad hoiavad oma vaikuse välja arvatud palveid ja hümne. On filiaal kloostrite Nishinomiya Hyogo, Imari Saga, Nasu Tochigi ja Miyako-Jima Okinawa. Kloostri kaunis tellistest hoone roheline katus vastandub usuasutus see maja.

Turistid ei pääse kloostrist, kuid seal on fotod kuvata viide tuba (külastajad), et kirjeldada oma ajaloo ja "elu kummardama." Kloostri kaupluste pakub maitsvat isetehtud küpsised (saadaval ka kauplustes linna), maiustused ja võid, samuti käsitööd nagu nukud. Umbes 2,500 jeeni sõita taksoga JR Hakodate raudteejaam. Viis minutit Hakodate Airport. On bussiliinid, kuid see on umbes 15 minuti jalutuskäigu kaugusel mis tahes jaama lähedal.

Yunokawa Onsen
See kuum kevadel ala, mis asub suu Matsukawa River, on teadaolevalt vanim Onsen Hokkaido. Piirkond on punktiir hotellid, võõrastemajad ja restoranid asub keset rahulikus elamurajoonis vaatega väina Tsugaru. Piirkond on ka populaarne ujumiskoht suvel. On suvi ja sügis ööd, tuled linna ja kalmaari kalapaadid peegeldab vee luua rahuliku õhkkonna. Kohalejõudmine JR Hakodate raudteejaam võtab ainult 40 minuti tramm et Yunokawa Onsen jaam.


Parim võimalik Hakodate laevapileti hinna garantii

Parim Hakodate Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Tsugaru Kaikyo Ferry reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Hakodate. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Hakodate laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Hakodate laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Hakodate auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Hakodate Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Hakodate laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Hakodate meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Hakodate ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway