Lõpused Bay Ferries

Lõpused Bay Reisijate ja auto praamid

Lõpused Bay reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad lõpused Bay St Margarets Hope.

Võrdle kõiki saadaval lõpused Bay laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav lõpused Bay auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt lõpuste Bay, St Margarets Hope koos Pentlandi Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Lõpused Bay Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri lõpused Bay Ferry Tickets
koos Pentlandi Ferries parvlaevade väljuvad lõpused Bay St Margarets Hope internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud lõpused Bay reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada lõpused Bay laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel lõpused Bay

lõpused Bay, Mis asub umbes 4.8 km lääne John O 'tangud koos kogukond lõpuste lähedal, on üks kõige kauem venib madal Rock rannikul põhjarannikule Caithness.

Selle põhijooned on väike sadam ja muuli kasutatakse mandri terminali Pentlandi Ferries. Sadamas varjupaigad mõned väikesed kohalikud paadid koos neid kasutatakse töötavad lambad maha pikali saare Stroma. Õiges mereoludes ala kasutatakse mõnikord surfing.

Kuigi Scrabster et Stromness on pikim pidevalt kasutatakse parvlaeva liinil Orkney, algas 1856 ajalooliselt lõpused Bay piirkonnas on peamiseks funktsiooniks saata teele mandrilt saartele Stroma ja Swona ja Orkney ise. See tee, mida tuntakse Lühike meretee, peetakse üldiselt olla nii kiireim ja kindlaim kogu vetes Pentlandi Firth.

Hetkel Pentlandi Ferries tegutseda aastaringselt teenust sellel liinil St Margareti Hope Lõuna-Ronaldsay.

Lõpused Bay praamiterminal

Isegi uduse talved hommikul vaateid pealtnäha vaikne Pentlandi Firth mahajäetud Isle Of Stroma valeks vägivaldne ja rahutu iseloomu mere siin. Laevahukust muuseumi lähedal John O'Groats annab parema aimu võimu ookeani sest see lehtrid sellesse kanal.

Pikk, roheline neem on koduks kookonid vasakukäeline punkti pausi, et inimesed teavad võrdlema neid leida umbes Indoneesia saarestikus. Külalised tohutu lääne paisub koos läänetuuled. Aga see on murda, et tegelikult paistab igal suur lainetus, mis toodavad raske, tünnidesse read, mis tunne oma teed mööda sile, plaat kivi alt selle varjatud lahe. Nagu tõusulaine ära langeb, kivid ja rahnud ilmuvad sees jagu. Tavaliselt üsna vaikne koht kui pika jalutuskäigu punktini paneb välja palju, kes peatus mõelda väljakutse.

Söögikohti
20-minutilise autosõidu kaugusel, Thurso on mitmeid odav ja rõõmsameelne kahjustavad tegurid ja pubid. Somerfield supermarket teeb head real odav, täites "kogu päeva hommiku", Kesk Café on koht haarata kohvi ja tükk omatehtud kook samas Le Bistro teeb head real mõõduka hinnaga õhtusööki. Korralik Highland praad proovida ülemisel korrusel restoran Scrabster Harbour.

Ööbida
Kuigi võite jääda John O'Groats, ei! Telkimine proovida Stroma Vaata Caravan & Camping Site ida Gilli lahe. Lähedal Thurso pakub magamiseks võimalusi. Sandra Backpackers Princes St koos ühiselamus või kahekohalist tuba, ühisköök ja Internet, on populaarne valik. Avatud läbi suve Thurso Caravan & Camping Park unustab Thurso Reef. Teises otsas skaala on The Royal Hotel Trail Street, mis mõnikord lõigatakse off-season või pikendatud viibimise tehingutest.

Toimige
Põhjas asuvad Orkney saared - saarestik koosneb rohkem kui 70 saared koju awesome neoliitikumi monumentide hulgas seisab kivi, kivi ringid ja vana haudade. Pentlandi üleveo kestab umbes poolteist tundi ja jookseb iga päev vahel lõpused Bay ja Lõuna-Ronaldsay. On kino ja keeglisaal The All Star Factory ümberkaudsetes Thurso.

Lõpused Bay History

Esimene kai ehitati 1905 koos sadama mõni aeg hiljem. Aastal 1980s Orkney Island otsustas nõukogu uuesti kasutusele lühikese merereisi alates lõpused Bay Burwick Lõuna-Ronaldsay. Kümned miljonid kroone kulus uue parvlaeva ja hoone terminali ja linkspan on lõpused Bay koos sarnaste rajatiste juures Burwick. Teenus algas 15 august 1989, sõidavad Houton lähedal Orphir süvendamine ikkagi toimuma Burwick ja lõppes kohta 16 september 1989 kui linkspan on lõpused oli kahjustatud rasketes ilmastikuoludes.

See oli siis aru, et see oleks võimatu joosta liinivedu plaanipäraselt tõttu ilmastikutingimused ja operatsiooni suleti, praami on laid-up aega, enne kui kasutusse Orkney Ferries saarte vaheline tööd. Hiljuti Burwick on sõitjale ainult parvlaev, mis tegutseb alates John O 'tangud suvel.

Hilistel 1990s Andrew Pangad, mis on Orkney ettevõtja ja asutaja Pentlandi Ferries nägi potentsiaali uuesti kasutusele lühikese merereisi ja üritas saada terminali kasutamisega. Alles pärast seda kui ta oli ähvardanud ehitada oma lühikese vahemaa kaugusel, et nõukogu leebus ja ta sai 99 aastase üürilepingu kohapeal. Mis käputäis kohalikke töötajaid ja mõned kasutatud ehitusmasinad ta veetis kaks aastat, elavad haagissuvila kohapeal, muutes terminali paremini taluda paisuda ja ilmastikuoludest kogenud. See tööalune muuli, mis sisaldab "Dolphins" (kappi struktuurid laev asub vastu) ehitatud eelmise ettevõtjad koos mõne süvendustööd.

Aasta suveks 2001 Pentlandi Ferries olid valmis alustama regulaarne sõidud oma laeva MV Pentalina-B St Margaret lootust. See oli kohe aru, et isegi need parandused on ikkagi probleeme ja et palju pikema kai oleks vaja. Õnneks vana ujuvdokkide oli kättesaadav käsutuses Lerwick. See oli ostetud, pukseeritakse St Margareti Hope, kus seda puhastada kõik saasteained ning seejärel pukseerida lõpused Bay, kus see oli vajunud on jätkuks muuli seega oluliselt suurendada oma pikkus. Vana õlitranspordile voolikud Scapani Flow naftaterminali kasutati porilauad praami samas kivi raudrüü uputati mere pool kaitseks lained. Mahutid on täidetud betooniga ja dokk ise täis saagi süvendustööde teha rohkem ruumi praami manööverdada. Selleks ajaks, kui kõik see töö on lõpetatud dokki inkorporeeritakse muuli.

Praegu on määratud vrakk ja eksponeerib kahte rohelised tuled oma merepoolse otsa, mitte kai, mis näitab kahte punast tuld. Kuna kõik see töö on rahastatud laevafirma praegu (2006) jätkub töö aeglaselt rahanduse lubada. Kavas on jätkata süvendustöid teha piisavalt ruumi praami ümber pöörata vajadusel ja siis võib-olla laiendada muuli jälle nurga juures merepoolne ots lõpetada paisuda, mis on mõnikord liiga suur töö juures linkspan. See ei ole enne suve 2008.


Parim võimalik lõpused Bay laevapileti hinna garantii

Parim lõpused Bay Ferry Pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Pentlandi Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt lõpuste Bay. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud lõpused Bay laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav lõpused Bay laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat lõpused Bay auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda lõpused Bay Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live lõpused Bay laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja lõpused Bay meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas lõpused Bay ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway