Gijon Ferries

Gijon Reisijate ja auto praamid

Gijon reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Gijon St Nazaire.

Võrdle kõiki saadaval Gijon laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Gijon auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Gijon, St Nazaire GLD Atlantique Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Gijon Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Gijon Ferry Tickets
koos GLD Atlantique Ferry Line parvlaevade väljuvad Gijon St Nazaire internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Gijon reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Gijon laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Gijon

Gijon on elavat linna ja sadama Loode-Hispaanias Astuurias provintsi Biskaia lahes, linna lähedal Oviedo.

Gijon on üks tähtsamaid linnu Astuuria. See oli üks Rooma asula ja seda on näha palju hooneid üle kogu linna, eriti eluasemeid ja majade vahel marina ja San Lorenzo, peaaegu 2000 aastat ajalugu. Algselt Gijon moodustati vahel mäe Santa Catalina ja kalapüük naabruses Cimadevilla.

Gijon on super aluse uurimiseks Põhja-Hispaania ja on suurim linn Astuuria. Hispaania meeldib "Turismo Rural", mis tähendab "Universaal maale" selles piirkonnas ja selle tulemusena oma pakitud ööbida kujul era korterid, hotellid ja PARADORIT (Ajaloolised hooned ümber kasutada nii fantastiline majutus külalistemajad tavaliselt koos restoran ja sageli aedades).

Gijon Marina ja Ferry Terminal

Gijón algas kaluriküla ligi 3,000 aastat tagasi, vastavalt arvestust Campa Torres Archaeological ja looduskaitseala Gijón. Täna linn on oluline sadam Atlandi ookeani rannikul Hispaanias. Ajalooline kaluriküla tuntud Cimadevilla asub poolsaarel, mis jagab sadama poole. Külas on peamine turismimagnet linna.

Gijon Beaches
Rannad lähedal Gijon on ilus, kuldsete liivade ja käigud.

Gijon Vaatamisväärsused
Enamik tänavaid on munakivisillutisega ja vaevalt kaks autot lai. Paljud hooned on renoveeritud näidata värvikas elu külas. Need, kes ei ole annavad tunnistust sajandeid ehituse projekteeritud taluma võimas jõud Atlandi ookeani.

Matk mäest ja läbi Cimadevilla viib Cerro de Santa Catalina. See on pargi otsa penisula mis annab ülevaate väljasirutatud rannajoon moodustavad sadama. On väga serva penisula on skulptuur suurust maja, Eligio del Horizonte või kiituseks Horizon. See on üks 16 suured skulptuurid paigutatakse avalikes kohtades kogu linna viimase kümne aasta jooksul.

Gijon on nüüd segu kaasaegse korda ilmne ajalooline mõjutusi, on tuntud oma näitusi ja kontserte. Nn Fiesta del Bollu tähistatakse lihavõttepühade ajal ", kui karneval paraad kruiisid mööda Galiana Street heleda ujukid ja tänavate ansamblid. Enamik tänavaid on munakivisillutisega ja vaevalt kaks autot lai. Paljud hooned on renoveeritud ja peegeldavad värvikas elu külas. Need, kes ei ole renoveeritud annavad tunnistust sajandeid ehituse projekteeritud taluma võimas jõud Atlandi ookeani.

Mõned Gijon parimad vaatamisväärsused on ajalooline, Roman vannid on üks populaarsemaid. Medeival paleed jooksul Gijon on ka väga populaarne. Barokk Revillagigedo Palace pärineb 18th sajandil ja seda kasutatakse nüüd näidata teoseid kaasaegse kunsti, kus edukas näitustel igal aastal.

Gijon ajalugu
Gijon peetaksegi Vana-Rooma linna Gigia. See oli kaetud maurid alguses 8th sajandil; hiljem samas sajandil aga see oli üks esimesi linnu taasvallutatud Christian jõud.

In 1395 hävis tules. Ajal Hispaania kodusõda (1936-1939), püüdmine linna poolt natsionalistide oktoobris 1937 lõpetanud võitlus Loode-Hispaanias. Gijon on kõige olulisem teedevõrk on Põhja-Hispaania rannikul, sadamate vahel Santander idas ja El Ferrol läänes. Ehitus sadamas algas 1480. See oli rikastatud viimasel poolel 16th sajandil ja 1788 oli varustatud käepide Lääne-India kaubanduses.


Parim võimalik Gijon laevapileti hinna garantii

Parim Gijon Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku GLD Atlantique Ferry Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Gijon. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Gijon laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Gijon laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Gijon auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Gijon Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Gijon laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Gijon meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Gijon ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway