Gedserist Ferries

Gedserini Reisijate ja auto praamid

Gedserini reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Gedserini Rostock.

Võrdle kõiki saadaval Gedserini laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Gedserini auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Gedserini, Rostock koos Scandlines Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Gedserini Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Gedserini Ferry Tickets
koos Scandlines Ferries parvlaevade väljuvad Gedserini Rostock internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Gedserini reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Gedserini laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Gedserini

Gedserini on linn lõunatipus Taani saarel Falster on Guldborgsund valla Sjælland piirkonnas. See on kõige lõunapoolsem linn Taanis. See on oluline sadamalinn Läänemere.

Auto laevaliin on tegutsenud alates Gedserini Rostock Saksamaal alates 1995 kätte Scandlines.

Varem oli ka rongi ja auto parvlaevade liinidele Grossenbrode ja Warnemündest ja praam teel Travemünde, kõik Saksamaal. Sild ühendab Gedserini Rostock pakuti, kuid otsus tehti 2007 toetamiseks planeeritud püsiühendus üle Fehmarni lääne Gedserist asemel.

Gedserini oli esimene koht, Saksa väed maandus okupatsiooni ajal Taani aprillil 9, 1940 kell 3: 55 hommikul. Mitmed soomukeid ja jalaväe väed segas laevaga Rostocki ja täpsem sadama niipea, kui laev sadamas, varsti pärast järgneb teine ​​praam.

Gedserini Ferry Port
Scandlines Gedserini Ferry

Mis koguinvesteeringutest DKK 1.7 miljardit uus parvlaevad ja sadama laiendamist kell Gedserini ja Rostock, Scandlines on aluseks selle tähtsust Kesk-Euroopa koridori reisijate ja kaubaveo.

Kaks parvlaevad M / F Kopenhaageni ja M / F Berlin on võime 480 autode või 96 veoautode ja kuni 1,500 reisijat. See rohkem kui kaks eelmist võimsust Gedserini-Rostock liinil.

Uute parvlaevade ehitatakse maksimaalse suuruse, mis Gedserini saavad hakkama. Parvlaevad on projekteeritud nii, et kere on täiuslikult kohanenud ületamisega ja alumine tingimused sadamates, laevateid ja avamerel. See aitab oluliselt vähendada kasutamist punkrid, hoides heitkoguseid miinimumini. Parvlaevad "mootorid on võimalik ümber sõitma veeldatud maagaasi.

Ajalugu Gedserist Ferry Port

Kuna keskajal, seal on praamiühendus alates lõunatipus Falster kogu Läänemere Mecklenburg ja Rostock. Kuni Gedserini loodi lõpuks 19th sajandi Gedesby oli kõige lõuna lahendamiseks. Siin parvlaevaühendus Rostock olnud nende lähtepunkt lõunast lõpus nüüdseks diked BOTO Cove. Keskaegne praami võõrastemaja asus Gedesby. Keskajal, Royal reisijad majutati kuningliku piiri Kinnisvara: Gedsergård, mis kuulus asukoha Lesk kuninganna Nykobing.

Aasta pärast tormi üleujutus novembril 1872 võeti vastu seadus ehitamiseks uue parvlaeva sadamas aurulaev ühendused linnad Põhja-Saksamaal. Parvlaev kai ja sadama rongijaama viimase jaama raudteeliini alates Nykųbing valmis 1886. In ca 1900, Gedserini koosnes vaid üldise poodi Strandvejen ja mõned majad ida pool Langgade. Kuid areng uue Langgade pindala, varem pori tee, hakkas hoogustuma 1903 pärast asutamist raudtee praami Warnemündesse. Gedserini töötatud jooksul paar aastakümmet avalike hoonete ja eluasemete tolli, raudtee, laeva- ja politsei töötajad.

Lootsi koos piloot torni Sdr. Boulevard ehitati 1906 veetorn on 1910 ja tuumaelektrijaamas Danmarksgade on 1911. Gedserini kirik oli mõeldud 1915 arhitekt PV Jensen-Klindt, kes hiljem saavutas tuntuse oma disaini Grundtvigi kirik Kopenhaagenis.

Enamik raudtee ja praami rajatiste õnnestunud vältida lammutamist kui arengu Gedserist rohkem või vähem seiskus ka 1960 on. Pärast loomist Fugleflugts rida 1963, suur osa liiklusest liikunud Gedserini ületamisel kuni Rødby-Puttgarten ületamist. Samal aastal kohalike jõupingutuste tulemusena loodud uus kalasadam. Päästepaat jaam on ka eksisteerinud samas kohas alates 1991. Vana päästepaat jaam, mis ehitati 1925, kolis Marina, kui uus päästepaat jaam alustas tegevust.

Pärast Teist maailmasõda, ala loodeosas Parvlaevasadam sai karjääris kruusa ja kivi. Tolleaegne Sydfalster valla vastutas ala 1970 on ja loonud marina väljapoole peale Guldborg Sound. Põhjas marina, Gedserini Holiday Park ehitati 1987 esimene puhkekeskus Taanis sub-troopilise siseruumides vee keeruline. Täna ala on kujunenud puhkemaja paikkonnas.

Gedserini ületamisel oli lühike renessanss tõttu paljud Ida-Saksa ühepäevase et tulemuseks pärast langes Berliini müür, kuni Gedserini-Warnemündest rongi laevaliin lõplikult lõpetasid tegevuse 1995. Pärast 109 tööaastat, otsene rongiühendus Kopenhaagenist Berliini suleti. Rongiliikluse vahel Gedserini ja Nykųbing on kärbitud kuni paar väljumised iga päev.


Parim võimalik Gedserini laevapileti hinna garantii

Parim Gedserini Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Scandlines Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Gedserini. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Gedserini laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Gedserini laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Gedserini auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Gedserini Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Gedserini laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Gedserini meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Gedserini ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway