Fynshav Ferries

Fynshav Reisijate ja auto praamid

Fynshav reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Fynshav et Bojden.

Võrdle kõiki saadaval Fynshav laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Fynshav auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Fynshav, Bojden koos Alstrafikken Ferry Line parvlaevade võrgus kohe kinnituse.

>
Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Fynshav Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Fynshav Ferry Tickets
koos Alstrafikken Ferry Line parvlaevade väljuvad Fynshav et Bojden internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Fynshav reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Fynshav laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Fynshav

Fynshav asub Taani saar, ALS, kagu-Jüütimaal.

Parvlaev liinil Bøjden kohta läänerannikul Fyni kuni Fynshav saarel Als, on võimalik võtta otsetee Fyni Lõuna-Jüütimaa ja Saksamaa - ilma üle sõita Väike Belt Bridge.

Valides Bøjden-Fynshav parvlaeva saab salvestada umbes tund aega, võrreldes võttes kiirtee E45 üle Fyni ja kiirtee E20 läbi Lõuna-Jüütimaal. Kulud on enam-vähem sama - kulu kütus, mida kasutatakse sõidu võrreldes laevapileti. Teine kasu abil Bøjden-Fynshav parvlaev on võimalus lõõgastuda 50 minutit - ülesõidu aega praamiga üle lõunaosas Väike Belt.

Bøjden-Fynshav praami haldab laevafirma Færgen, mis kasutab parvlaev Thor Sydfyen liinil.

Fynshav Ferry Terminal

Praam väljub Bøjden või Fynshav igal teisel tunnil - igal täistunnil. Kuid päevasel suvel kaks praamid tegutseda Bøjden-Fynshav liinil tunni väljumised. Bøjden-Fynshav liinil oli haldab Scandlines paar aastat tagasi ja foto eespool on alates Scandlines päeva.

Bøjden-Fynshav ühendus on osa Highway 8 alates Nyborg kohta Fyni et Tønder edelaosas nurgas Jüütimaal. Highway 8 on enamasti kahe sõidurajaga maantee, kuid väga maalilised üks. Eriti see osa kogu Lõuna Fyni sisaldab rohkelt Looduse ilu ületamise küll metsas ja möödub lähedalt mitu suurt mõisad ja väga populaarne ja kuulus Egeskov loss. Oodata umbes üks tund sõiduaega sõites Nyborg et Bøjden maanteel 8.

Fynshav on täis loodus ja on paradiis loodushuvilistele ja maa siin domineerivad mäed ja metsad. Kliima saarel on kerge ja see põhjustas kasvu eksootilisi taimi, ei leidu kusagil mujal Taanis.

165 km pikk rannikul ümbritseva saare ning seetõttu rand on alati võimalik leida. On Als võite vann või surfata ja neid üles mõned kalapüügi leiad rõõmu meeldivat sadamates ja rahulik lahtedes.

Ümbritseva saarel on mitmeid laevavrakke, mida saab sukeldus kuni. Kui te ei soovi sukelduda ise, saate vaadata sukeldujad televiisoris, kui nad lähevad alla laevavrakke.

Høruphav asub 16 km kaugusel Fynshav ja on natuke meeldivat kalapüüki linna ja siin saab nautida erinevaid muljeid või võtta rändavad välja laadi ala Trillen, kust silmist torn saab vaadata linnustik valdkonnas .

Taani klaasikunsti Høruphav on väärt külastamist. Kogemused kauplus ja töökoda, olid ainult liiv, sooda, Hokittaa ja heaks värvimine kasutatakse. Taani klaasikunst on ainus glassblowing Põhja-Euroopas, kes töötavad kivi tahke, käsitöö klaasist.

Linn Sønderborg, 16 km kaugusel Fynshav leiad ilus mereäärne, ajaloolisi hooneid, hea ostuvõimalusi ja loss, kus saab imetleda kollektsioone Vana aja kuni tänaseni. Danfoss muuseum saab kogeda tööstuse seiklus alates käesoleva ja tulevikus.


Parim võimalik Fynshav laevapileti hinna garantii

Parim Fynshav Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Fynshav. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Fynshav laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Fynshav laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Fynshav auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Fynshav Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Fynshav laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Fynshav meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Fynshav ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway