Frederikshaven Ferries

Frederikshavn Reisijate ja auto praamid

Frederikshavn reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Frederikshavn Göteborgi, Oslo ja Frederikshavn.

Võrdle kõiki saadaval Frederikshavn laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Frederikshavn auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Frederikshavn, Göteborg, Oslo ja Frederikshavn koos Stenaline Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Frederikshavn Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Frederikshavn Ferry Tickets
koos Stenaline Ferries parvlaevade väljuvad Frederikshavn Göteborgi, Oslo ja Frederikshavn internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Frederikshavn reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Frederikshavn laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Frederikshavn

FrederikshavnSuurim linn põhja Limfjord, asub idarannikul Põhja-Jüütimaa. Alates rikastatud looduslik sadam praamid sõidavad Göteborgi Rootsis, Larvik, Moss ja Oslos Norra ja Taani saarel Læsøn.

Frederikshavn on erakordne asukoht, see on peidetud vahel rohelised mäed, valged liivarannad ja sinine meri. Kesklinna oma Kunstimuuseum, Frederikshavn kirik, Krudttårn ja Fiskerklyngen pluss veel poodides ja restoranides kui ootate linn selle suurus.

Frederikshavn ei ole eriti populaarne sihtkoht jooksul Taanis, kuid see ei saanud mõned reisijad, kellest enamik teha lühikese peatuse, et näha Arena. Üldiselt reisijad külastavad ala jääda rohkem tuntud kohtades nagu Skagen ja Alborg.

Frederikshavn Ferry Port
Ajaloolised Frederikshavn

Kui praegu linna seisab nüüd oli keskajal kohas kalapüügi lahendamise "Fladstrand". Kui masina Kolmekümneaastase sõja kaitseministeeriumi sissekaevamine ehitati siin koha saavutanud sõjalise tähtsusega. Kindluste ekspert püstitatud pulber-torn ümbritsetud seina. In 1818 Fladstrand sai selle omavalitsuse harta ja sai nimeks Frederikshavn pärast Frederik VI. Aastal 19th C. kants, välja arvatud mõned hooned, lammutati. Linn on uhke oma jalakäijate ala.

Frederikshavn vaatamisväärsused

Cloos Tower
4 km / 2.5mi edelas Frederikshavn, mille kõrgus 165m / 540ft üle merepinna, seisab 58m / 190ft kõrgune vaatetorn, Cloos Tower (Cloostårnet), millest on ulatuslikud vaated Vendsysseli maal ja merel. Selle lähedal, on Gærumvej, on rauaajast Keldri (Jernalderkældrene), kus varasest rauaajast materjali leida paikkonnas.

Fladstrand kirik
Fladstrand kirik (Fladstrand Kirke), mis pärineb 1690, on renoveeritud mitu korda. Kalmistul on leitud haudade Saksa ja Briti sõdurid tapeti Teise maailmasõja ajal. Frederkikshavn - Fiskerklyngen
Vanim osa Frederikshavn, Fiskerklyngen, asub põhja ja kalasadama ja siin saab näha mitmeid hästi säilinud 17th C. maju. Pange tähele ka Põhja Entrenchments (Nordre Skanse), mis olid ehitatud Wallenstein väed ajal Kolmekümneaastase sõja.

Powder Tower Museum
Kell Havnepladsen, sadama lähedal, seisab Frederikshavn embleem - Krudttårnet, endine powde ajakirja, mis on ehitatud kivist 1688 osana kindlustuste plaanide arhitekt Anthon Coucheron; Korraga oli ka mitu kahurit siin. Täna torni maja militaarmuuseum, eksponeerimine relvad pärinevad 1600 et 1900. Sündmused lähiajaloo kuvatakse Bunker muuseum (bateri Nord), mis sisaldab Teise maailmasõja Saksa punkris.

Sognefogedgården
Sognefogedgården, Lääne serva Frederikshavn, on väärt külastamist; aastal "Schulzenhof" (18th C) köögis, piima-, alcoves, stabiilne ja töökoda on säilinud oma algsel kujul.


Parim võimalik Frederikshavn laevapileti hinna garantii

Parim Frederikshavn Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Stenaline Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Frederikshavn. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Frederikshavn laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Frederikshavn laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Frederikshavn auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Frederikshavn Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Frederikshavn laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Frederikshavn meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Frederikshavn ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway