Fourni Ferries

Fourni Reisijate ja auto praamid

Fourni reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Fourni Ateenasse, Paros, Naxos, Fourni ja Samos.

Võrdle kõiki saadaval Fourni laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Fourni auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Fourni, Ateena, Paros, Naxos, Fourni ja Samos koos Blue Star Ferries või Anek Line parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Fourni Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Fourni Ferry Tickets
Blue Star Ferries või Anek Line parvlaevade väljuvad Fourni Ateenasse, Paros, Naxos, Fourni ja Samos internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Fourni reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Fourni laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Fourni

Fourni on väike saar (28 ruutkilomeetrit) vahel Ikaria ja Samos. Endiselt on väga vähe turismi saarel, kuid see on raske öelda, miks. Saar on ilus fantastiline rannad, fjordi moodi lahtedes ja suurejooneline kaljud. Peal on lihtne jõuda paadiga ja on fantastiline atmosfäär. See on tõeline siseringi otsa

Peamine lahendus on Kambos. Linn mõnikord nimetatakse Fourni lihtsalt hoida seda lihtne. Siin leiad sadamas, majutus ja mõned restoranid. Kalapüük on päris palju ainult tööstuses siin. Värske kala seega on asi tellida, kui restoranis. Populaarseim on Nikos lähedal sadamas.

On veel viis pisikesi saari ümber Fourni. Ainult üks neist on asustatud - Thymena. Kaks korda nädalas on vähe paat läheb sinna. On ainult üks lttle külalistemaja ja restoran külge. Parem küsida, kas see on avatud, enne kui sinna minna. See ei saa palju vaiksem kui Thymena. On võimalik laagris seal.

Founii Ferry Port

Fourni on põnev ja ilus saare vahel Samos ja Ikaria. See on ideaalne sihtkoht laadi suunitlusega reisijate külastada. Fourni on mugavus, mitte moe.

Fourni-saarestik asub kolmnurka Ikaria Samos ja Patmos. Kaljud saarte, võsastunud macchia, tükeldada Fiord moodi lahed, pakkudes pilt postkaardi vaated, mis me kutsume teid nautima siin. Turistid võtavad aega, et saada oma laagrite labürint kivid ja vesi, peagi aru, miks Fourni oli piraatide elukohta. Va peamine saarel ainult Thimena on tegelikult elavad. On kolm asulat Fourni või Korseon, nagu seda nimetati varem.

Üks neist on peamine sadama varjupaigaks saare kalalaevastik ja maandumine-koht parvlaevad. Lisaks taga ahelik lõuna-lääne saarel pikendada kahe lahtedes Kambi, kergesti äratuntav tuulikud. Esimene Bay on üks spordi liivarand, samal ajal kui teised rannas jagatakse kalapaadid. Pärast kõndides lühikest teed lõuna Kambi leiad palju väikseid rikkumata lahtedes, kus linn inimesed venitada oma jalgu ja tõepoolest lase oma hinge puudutada kanged vesi.

Põhjas leiad väikeses külas nimega Chrisomilia. Mine paadiga või järgima kruusatee. Asfalti lõpeb paari miili taga Fourni linna, vaid taga suur raadio torni. Enamik Fourni on 2000 elanikud on kalurite sünniga ja elukutse, kuid ülepüügi Egeuse pakub väheneb elatist. Kuid nad riputada sinna kirg.

Fourni tegelikult on elav küla üsna hämmastav shopping "paar sada jalga" kohta Agora ja unine ja üksildane Platia. Kauplused rahuldada saarlaste igapäevaseid vajadusi, siis raske panna leida suveniiripood.

Aga elu pulseerib sadamas ees. Õnneks ei ole iga saarlane omab autot, kuid seal ei ole üks ilma kalapaat. Saate vaadata laevatehases tagasi sadamasse.

Paljuski kaasa Fourni, need kõik üle vee. Teie ainus võimalus saada helikopter sõita on langema vaja haiglasse. Mitu korda nädalas Pireuse Samos auto-laevad sõidavad Fourni. Siiski on nende ajakava ei sõltu lennugraafikud lennujaamas Ateena või Samos, nii et plaan jääda öö või kaks.


Parim võimalik Fourni laevapileti hinna garantii

Parim Fourni Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Blue Star Ferries või Anek Line reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Fourni. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Fourni laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Fourni laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Fourni auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Fourni Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Fourni laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Fourni meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Fourni ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway