Folkestone'i Eurotunnel

Folkestone'i Reisijate ja auto praamid

Folkestone'i reisija ja auto rongi piletite hinnad, sõiduplaanid, piletite broneerimise ja info rongide alates Folkestone'i Calais.

Võrdle kõiki saadaval Folkestone'i rongi piletite hinnad reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Folkestone'i auto ja reisirongi piletid ja sealt tagasi reisimise Folkestone'i, Calais Eurotunnel treenib online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Folkestone'i Eurotunnel
Rong Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Folkestone'i Eurotunnel rongipiletid
koos Eurotunnel jaoks rongide alates Folkestone'i Calais internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav rongipilet hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Folkestone'i reisijate või auto rongipilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Folkestone'i rongipilet hind ja broneerida rongipilet turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma rongipilet täites oma rongi pileti broneerimine.

Veel Folkestone'i Eurotunnel

Kaubasadama ning Folkestone'i ei paku enam mingit parvlaevaliiklust kuid just väljaspool linna Folkestone'i on peamine terminali Folkestone'i Eurotunnel, mis pakub kiireimat ületamise eest Prantsusmaal. On ka kaks reisiterminalides (jala ​​minna ainult) ühendab Eurotunneli asub St Pancras, London ja Ashford, Kent.

Eurotunneli on kiire transportimise süsteem Inglise rannikul. Tunnel läbib all Channel vahel Coquelles lähedal Prantsuse Calais 'sadama ja Folkestone'i inglise maakonna Kent. Rööpa teenus on olnud kasutusel alates lõpus 1994.

Eurotunneli terminali Folkestone'i on mugavalt paiknev Ristmikul 11A kohta M20. Lõuna-Londoni oodata reisi ajal 1 tunni ja 30 minutit. Eurotunnel terminali funktsioonid enesekontrolli lehtmajades, et olla kindel, et olete broneeringu numbrit valmis sisestada saabumisel. On külastuskeskused Calais ja Folkestone'i annavad informatsiooni tunneli projekti; Folke Stone on Eurotunnel näitusekeskus puurimine pea ühte kahest massiivne harjutused kasutatakse kaevata tunnel on eksponeeritud.

Folkstone Eurotunnel rongid
Folkestone'i Eurotunnel ajalugu

Esimene plaan rajada vahelise püsiühenduse Suurbritannia ja mandri tehti prantslane Nicholas Desmeret juba 1751. In 1802 Albert Mathieu, üks Napoleoni insenerid, koostas plaanid. Esimene Briti plaanid on omistatud Sir John Hawkshaw, kes kavandatud tunnel umbes 1870 ja hiljem loodud Kanalitunnel Company. Veel 25 aruanded järgnes aga kõik loobuti rahalise või sõjalistel põhjustel. Esimene kaevamised kaks eraldi raudtee tunnelite vahel Shakespeare Cliff lääne Dover ja Sangatte'i lääne Calais alustati 1880 kuid töö peatati kohta riikliku julgeoleku kaalutlustel. Kõik järgnevad soovitas liinidel keskendunud juba liinil. In 1970 tunneli projekt, mis pidi olema kuni 90 protsenti riigieelarvevälisel loobuti keskel 1970s tõttu majanduslangus.

Septembris 1981 Anglo-prantsuse projekti grupp loodi, kuni 1985 hindamise erinevate Soovitatud lingid kaasates tunnelid ja sillad järgnesid alguses 1986 nii valitsused otsustasid Eurotunneli projekti ja frantsiis allkirjastati Pariisis 1987. Lõpus 1990 läbimurre teenust tunnel valmis, järgnes 1991 peamise tunneli. In 1992 piiri kivi asus keset tunnelit, et tähistada ühine piir kahe riigi vahel.

"Tunneli" tegutseb Anglo-prantsuse valdusfirma Manche'i Group Ltd ja Prantsusmaa-Manche SA on kliendi ja tegevusloa Manche'i, mis ei ole riiklikku rahastamist. Tema monopol frantsiisi "püsiühendus" aegub 2042. Nagu ka raudteeühendus Eurotunnel on õigus ehitada veel tunnel liikluses ( "sõita" skeem) kuni 2020. Kui see projekt ei olnud realiseerunud valitsused saab hankelepingu teised ettevõtted.

Ehitus tunnel on olnud nii rahvusvaheliste ja piirkondlike majanduslikke tagajärgi. Koos paranenud sideühendused Suurbritannia ja Euroopa turu muutustele regionaalse tööhõive (töökohtade üleviimist alates parvlaevaliikluse tunnelisse täiendavaid töökohti loonud läbi ulatuslik laienemine infrastruktuur) on oodatud nii on tagajärjed struktuuri ja ulatust turism ja majandusliku kaudne toime riiklikul tasandil tõhusa transpordisüsteemi. Arvestades kasvavat reisijate vahel saare ja mandri, mis kahekordistunud viimase kümne aasta jooksul (1991: 27 miljonit Merereisijate, 12 miljonit kellest reisis lühimal teel Dover ja Calais) ja vastavalt viimaste prognooside praami ettevõtted peaksid suutma säilitada kasumlik turuosa tulevikus vaatamata uue konkurentsiga tunneli ettevõtjad. Kuigi laevafirmad on juba reageerinud lühem mahajätmise ajad, uued laevade ja lihtsam tariifid, rõhutades mereteekonna nagu omaette elamus, põhiargument tunneli ületamisel on aeg ära ja ka sõltumatuse ebakindel ilmastikutingimustes. Pärast ühendamist Euroopa kiire raudteevõrgustik (kavandatud 1998) reisiaeg suurlinnades kontinentaalne saab oluliselt vähendada; see on arvutatud, et teekond Londonist Pariisi, näiteks saab vähem kui kolm tundi ja London Frankfurti vähem kui viis tundi, atraktiivne alternatiiv lennureise.

31mi / 50km pikkune Eurotunneliga koosneb kahest paralleelsest tunnelid iga läbimõõduga 25ft / 7.6m. Kahe ühe rööpapaariga tunnelis millel mõlemal on ühesuunalist rong on teenus tunnel, mille läbimõõt on 16ft / 4.4m mis on ühendatud peamised tunnelid kaugusel 1,230ft / 375m. Kolme eraldi tunnelid, mis on valmistatud 720,000 RAUDBETOONELEMENTIDE segmendid on seatud savikas, veekindlad lubjakivi mergel vahel 131ft / 40m ja 246ft / 75m allpool merepõhja sügavaim punkt, 377ft / 115m allpool merepinda on 8mi / 13km alates rannikul.

Le Shuttle

Transporditeenus veetakse reisijaid ja sõidukeid 24 tundi päevas, kaubaveo käideldakse eraldi. Arvestades busside ja veoautode veo ainult ühel tasandil kärud ülejäänud sõidukid on varustatud kahe laadimise taset. Rongid tegutseda iga 15 et 20 minuti jooksul päevas, iga 30 et 60 minuti öösel; tegelik sõiduaeg peaks olema 35 minutit. Pansionaat korda saab hoida minimaalsed, sest Briti sisserände kontroll toimub Prantsusmaal ja vastupidi, nii et kogu veedetud aeg Eurotunnel süsteemi stardist sõites kuni tee on hinnanguliselt umbes 80 minutit. Hinnad ei tohiks olla palju suurem kui kanali parvlaevad.

Parvedega ületamisega ise võrdleb kell 75 minutit kogu protsess võtab 2.5 et 3 tundi. Arvestades tunneli kasutajad saavad venitada oma jalgu vedamisega, praami reisijad saavad tiir ümber teki, kauplus ja on sööki.


Parim võimalik Folkestone'i laevapileti hinna garantii

Parim Folkestone'i Eurotunnel Rongid Pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Eurotunnel reisilaevade ja auto rongi pileti hind ja sealt Folkestone'i. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Folkestone'i rongipilet, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Folkestone'i rongipilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Folkestone'i auto ja reisirongi piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Folkestone'i Eurotunnel klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Folkestone'i rongi piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisirongi piletid ja Folkestone'i meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online rongipilet jaotusvõrgu pakkudes võime broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Folkestone'i ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway