Eriskay Ferries

Eriskay Reisijate ja auto praamid

Eriskay reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Eriskay Barra.

Võrdle kõiki saadaval Eriskay laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Eriskay auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Eriskay, Barra koos Caledonoan Mac Brayne (CalMac) parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Eriskay Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Eriskay Ferry Tickets
koos Caledonoan Mac Brayne (CalMac) parvlaevade väljuvad Eriskay Barra internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Eriskay reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Eriskay laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Eriskay

Eriskay on saar ja kogukonna nõukogu ala Outer Hebriidid Põhja-Šotimaal. See jääb Lõuna Uist ja Barra ja on ühendatud Lõuna Uist poolt tammi, mis avati 2001.

Samal aastal Eriskay sai parvlaeva terminali vahel reisivatele Lõuna Uist ja Barra. Caledonian MacBrayne Sõidukite parvlaev sõidab vahel CEANN nn Ghàraidh in Eriskay ja Ardmore Barra. Sõit kestab umbes 40 minutit.

Turism on Eriksay on arenenud aeglaselt. Alates 2010 puuduvad hotellid, kahe või kolme voodi ja hommikusöök ettevõtetest ja alles hiljuti mõne kööginurgaga majad või maja. Kuna lõpetamist 2001 Causeway Lõuna Uist ja avatakse sõiduki praami Barra mitmed omadused on professionaalselt renoveeritud või selleks otstarbeks ehitatud nii puhkusekohta. Machair ja rannad Coilleag nn Phrionnsa et Rudha keeld on üha populaarsemaks külastajad reisivad koos oma mootoriga kodudes.

Eriksay Ferries

Eriskay on umbes kolm miili pikk ja 1.5 miili lai ning saarel on üsna mägine, tõustes 610 jalga, kuigi seal on palju viljakat maad. Elanikkonnast Eriskay on umbes 200, kes on peamine Katoliku. Saar on saavutatud sõiduki praamiga Ludag Lõuna Uist ja reisiparvlaev alates Ludag Lõuna Uist ja Eoligarry Barra.

See oli Eriskay et Bonnie Prince Charlie esimene maandus 23 juuli 1745 ajal Jacobite tõuseb 1745-6, kuid ta oli pettunud, et ei toetata, kiiresti ja lahkus mandrilt.

In 1941 8000-tonnise kaubalaeva SS Poliitik jooksis madalikule kandes 20,000 juhtudel viski suunduvad Ameerikas. Ettevõtlik kohalikega päästa mõned lasti, mis põhjustas jahmatus seas asutuste ja mõned saarlased vangistati ja trahvida, kuigi see on raske näha, mida nad tegelikult valesti teinud. Viski Galore !, kirjutatud Compton Mackenzie ja dramaatiliseks sündmused, oli valmistatud Ealing komöödia 1948 kasutades pealtnägija raamatupidamise, ajaloolisi dokumente ning ametlikke dokumente, see raamat räägib loo SS poliitik ja tsirkust, mis ümbritseb teda, alates saareelanike väikepaatidega Sõjaaja aktsiisi ametnikud ja lõplik lahendus probleemile laeva hellalt tuntud kui "Polly".

Paljud Eriskay pered on olnud saarelt lahkuma viimastel aastatel tööd otsima ja mõned ajaloolised saare pered on vähe või üldse mitte järeltulijad jäänud saarel. Näiteks need pered on Macinnnes ", kes olid silmapaistev saare ajal perekonnaga ning KISSLING film, kuid on nüüd alla vaid neli liiget laiendatud perekonna eluruumi saarel. Paljud inimesed, kes on lahkunud on noor, sest ei ole tööd nende saarel ja enam haridust kättesaadaval.


Parim võimalik Eriskay laevapileti hinna garantii

Parim Eriskay Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Caledonoan Mac Brayne (CalMac) reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Eriskay. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Eriskay laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Eriskay laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Eriskay auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Eriskay Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Eriskay laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Eriskay meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Eriskay ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway