Ida Cowes Ferries

Ida Cowes Reisijate ja auto praamid

Ida Cowes reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Ida Cowes Southampton.

Võrdle kõiki saadaval East Cowes laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Ida Cowes auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt ida Cowes, Southampton Red Lehter Ferries või Hovertravel praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Ida Cowes Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Ida Cowes Ferry Tickets
Red Lehter Ferries või Hovertravel parvlaevade väljuvad Ida Cowes Southampton internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Ida Cowes reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Ida Cowes laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel-Idas Cowes

Ida Cowes on ida kaldal Medina jõgi, otse vastupidi West Cowes. Need kaks on omavahel ühendatud kett praami shuttling nii reisijate ja autode üle loodete jõgi. Ida Cowes on Island port kõigi sõidukite liiklust ja Southampton ja on oluline tuiksoon saare majanduses.

Queen Victoria kasutatud puhkuse siin koos oma pere ja kui tema abikaasa prints Albert suri, ta tegi Island tema peamiseks kodus. Osborne House on nüüd kuulub Inglise Heritage, antakse riigi poolt Edward VII.

Ida Cowes on kodus Red Lehter Auto Ferries. Nad segavad edasi ja tagasi mandrile, reisimine kuni Southampton Vesi, kus nad dokk umbes 15 minuti jalutuskäigu kaugusel peamistest kauplused. Teine praam pakub side üle Ida Cowes, ja see on ujuv sild, kett link parvlaeva, mis jookseb üle Medina, vahel Cowes ja Ida Cowes.

Ida Cowes Ferry Terminal

Ida Cowes juba ammu asutatud ühena peamisi tööstuslikke piirkondi Island. See oli kodus Briti Loomingulised aastaid ja suur libistades tehases uksed kaldal, maalitud Union Jack, kaunistavad postkaarte ja on sageli üks esimesi suuri olevad külastajad näha. Westland on, kes nüüd oma koha, on digressed teistes valdkondades ja palju endise kaldajoone, mida kasutati laevaehituse ja tööstuse on uuesti välja töötatud sadamarajatisi ja luksus omadused. Ida Cowes on kiire re-teeniva ennast tööstuspiirkonnas üheks suuremaks purjetamine rajatis.

Ka Ida Cowes on pikk promenaad, mis võimaldab teil on jalutama ja vaadata paadid võitlus positsiooni nad siseneda ja sealt lahkuda jõe suudmest Medina. Ida Cowes on ka loss - Norris Castle - ja see oli see, mis Printsess Victoria käis, et alustas oma armastust Island. Kui ta ei suutnud seda osta elama asumise eest Osborne. Järgmine peamaja (Osborne) on Barton mõisa, mis oli keskaegse mõisa, kasutatud Prince Albert eksperimentaalse talu. Kuigi see ei ole üldsusele avatud nüüd, aiad on avatud erinevatel kuupäevadel kogu suve, tõstes vajalikud rahalised vahendid The Earl Mountbatten hooldushaigla.

St Mildred kirikus kell Whippingham oli kiriku poolt soositud kuningliku perekonna kui nad käinud ja jäi Osborne. Asub paremal kui lahkute Ida Cowes see suurepärase ja ehitud struktuur on "must näha". Üksikasjalik kivi tööd ja huvitavaid funktsioone on põnev.

Ajaloo- Ida Cowes

Nimi Estcowe (Ida Cowes) algselt pärineb üks kahest liivamadalad mõlemal pool Medina jõgi suudmes, nn pärast peaks sarnasust lehma. Nimi läks hiljem üle kindlustusi ehitatud ajal valitsemisaeg Henry VIII idakaldal hajutada Prantsuse invasioon, nimetatakse cowforts või Cowes, millest hiljem sai oma nime linna. Nimetamise Cowes tehti sarnaselt. Nad asendatakse varasem nimetus Shamblord.

Lahendamise Shamblord East Cowes esmakordselt salvestatud 1303. See kasvas nii Ida Shamblord ja sai palju olulisem lahendamise kui Lääne Shamblord. Kuna Isle of Wight oli eesmärgiks sagedased Prantsuse sissetungide, märkimisväärsete hõivamine, fort ehitatud East Cowes hiljem hävitatud ja seda ei tohiks segi ajada Ida Cowes loss ehitati hiljem John Nash.

Ajal valitsemisaeg kuninganna Victoria, kes tegi oma suvekodu Osborne omandades ja taastamine Osborne House, Ida Cowes teemaks oli planeeritud pärandvara grand maja, hiied ja pargid. Kava, mitte leida rahanduse seda vaja oli murtud, kuid mõned valminud elamutega varases staadiumis veel ellu tänase päevani nagu endine Albert Grove elukohad Kent House ja Powys Maja York Avenue.

Ida Cowes Norris loss oli mõeldud Norman stiilis James Wyatt lõpus XVIII sajandil. Hoone jääb ellu ja täna jääb eramaja. In 1798, arhitekt John Nash, algas hoone oma kodus, Ida Cowes loss, kus ta hiljem meelelahutust Prince Consort ja teised tuntud online. Ida Cowes loss oli tähelepanuväärne oma gooti torne ja turrets ja töötada castellation. Nash suri 1835 ja on maetud torni Ida Cowes kirikus, kus ta ka mõeldud. Ida Cowes Castle lammutati ajal 1960s, kuigi jäävarastolle jääb ja on nähtav Sylvan Avenue. Cowes ja Ida Cowes sai ühe linna linnaosa 1933.

II maailmasõja ajal, nii Cowes ja Ida Cowes sai eesmärkide sagedased pommitamist tänu oma tööstuse ja lähedus Southampton ja Royal Navy kodus Portsmouthi. Laevatehas J. Samuel White oli tõsiselt kahjustatud õhurünnaku mai alguses 1942, kuid kui ümberehitatud, uuendusliku laeva ehitamise meetodeid, on tarvitusele võetud. Esimene sõjalaeva lõpetatud uuendatud õue oli HMS Cavalier. Ajal õhurünnaku, kohaliku kaitsemehhanismid olid juhuslikult laiendatud Poola hävitaja Błyskawica (ise ehitatud White'i), mis pannakse selline määratakse kaitse-, et 2002, meeskonna vaprus oli au kohaliku mälestuseks kestev mitu päeva tähistamiseks 60th aastapäeva üritusel. Hiljem 2004 ja üle lääne, pindala Cowes sai nimeks Francki Koht auks laeva komandör.

Tähistamaks Silver Jubilee kuninganna kroonimine aastal 1977, peamine angaari uksed tollases Briti Loomingulised Corporation (järglane Saunders Roe) olid värvitud maailma suurim pildi Liidu lipp, mis võib praegugi näha.


Parim võimalik Ida Cowes laevapileti hinna garantii

Parim East Cowes Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Red Lehter Ferries või Hovertravel reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt ida Cowes. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Ida Cowes laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Ida Cowes laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Ida Cowes auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Ida Cowes Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live-Idas Cowes laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Ida Cowes meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Ida Cowes ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway