Dunkerque Ferries

Dunkerque Reisijate ja auto praamid

Dunkerque reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Dunkerque Dover.

Võrdle kõiki saadaval Dunkerque laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Dunkerque auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Dunkerque, Dover koos DFDS Seaways parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Dunkerque Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Dunkerque Ferry Tickets
koos DFDS Seaways parvlaevade väljuvad Dunkerque Doveri internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Dunkerque reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Dunkerque laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Dunkerque

Dunkerque on Prantsusmaa kõige põhjapoolsem sadamalinn ja Prantsusmaa suuruselt kolmas sadama pärast Marseille ja Le Havre.

Sadamas linna sport muljetavaldav 17 kilomeetri tööstusliku maastikul sproolimist rannikul. Aga see pole alati olnud nii. Esimesel aastatuhandel Dunkerque järk-järgult arenenud ebasõbraliku mass muda pesta üle tulivihane merede flaami rannikul, hästi toimiv alevik kaluritele. Nagu nimigi ütleb, Dunkerque on mõned uskumatu luiteid ja vapustav, elav rannas Malo-les-Bains. Suvel pehme liiv sobib mereäärses lõbureis, ja kui sügisene tuul ilmu, tuul surfajad ja kiters asendada sunbathers.

Dunkerque Linna keskus on täis viisteist-minutilise autosõidu kaugusel parvlaeva. Võtke A16 kiirtee suunas Oostende ja lahkumisel ristmikul 33 järgmisi märke Dunkerque Keskus. Pöörake vasakule Avenue Rosendal mis kiiresti muutub Boulevard St Barbe ja järgige teeviitasid Centre Ville.

Dunkerque Ferry Port

DFDS Seaways parvlaevad reisida vahel Prantsusmaa ja Dover, Inglismaa uhiuue, state-of-the-art laevastikku. Crossing aja vahel Dover ja Dunkerque on lihtsalt 1 tunni 45 minutit, kuni 24 ületamisel päev.

Dunkerque on suuruselt kolmas sadam Prantsusmaal pärast Le Havre ja Marseille. Samuti on tööstuslik linn, sõltub suuresti terasest, toiduainete töötlemise, rafineerimise, laeva ehitus- ja keemiatööstuses.

Ala oli palju vaielnud Hispaania, Inglismaa, Holland ja Prantsusmaa, kuni see sai lõplikult prantsuse kui Charles II müüs Prantsusmaale 40 000 naela 17 oktoober 1662. Ajal valitsemisaeg Louis XIV, suur hulk piraadid olid oma baasi Dunkerque; Jean Bart oli kõige kuulsam, tuntud rünnata Hollandi laevad.

II maailmasõjas, raske võitlus toimus umbes Dunkerque ajal Saksa invasiooni 1940, kuid tuulevaikus tegevus ootamatult lubatud suur hulk Prantsuse ja Briti sõdurid põgeneda Inglismaale. Üle 300,000 mehed evakueeriti keset pidev pommitamine (ime Dunkerque, nagu Winston Churchill nimetas seda) .The Briti evakueerimine Dunkerque oli koodnimega Operation Dynamo. Sõja ajal, Dunkerque oli suures osas hävinud pommitamist.

On 14 detsember 2002, Norra auto vedaja Tricolor põrkas kokku Bahama registreeritud Kariban ja vajus Dunkerque sadama, põhjustades ohtu navigatsioon Inglise kanal. Järgnevad ööd, saksa laeva, Nicola tabas vrakk ja tuli pukseerida tasuta. On 1 jaanuar 2003 Türgi registreeritud kütuse vedaja Vicky tabas sama vrakk, kuid vabanes tõusulaine.

Parim koht leida rohkem infot sadama juures Musee Portuaire Dunkerque, Muuseum mere- säilmed mis räägib Dunkerque ja operatsioonisüsteemi sadama. Kääbus Tall Ships kopeerivad, paadid ja hulgaliselt kalastustarbed on kõik ekraanil. Ärge unustage, et kui heita pilk mõned ajaloolised laevad ankrusse muuseumi nagu ilus kuunar, Duchesse'i Anne.


Parim võimalik Dunkerque laevapileti hinna garantii

Parim Dunkerque Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku DFDS Seaways reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Dunkerque. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Dunkerque laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Dunkerque laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Dunkerque auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Dunkerque Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Dunkerque laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Dunkerque meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Dunkerque ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway