Donghae Ferries

Donghae Reisijate ja auto praamid

Donghae reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Donghae et Sakaiminato ja Vladivostok.

Võrdle kõiki saadaval Donghae laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Donghae auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Donghae, Sakaiminato ja Vladivostok koos DBS kruiisilaeva praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Donghae Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Donghae Ferry Tickets
koos DBS kruiisilaeva parvlaevade väljuvad Donghae et Sakaiminato ja Vladivostok internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Donghae reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Donghae laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Donghae

Donghae on ranniku linn Gangwon, Lõuna-Korea.

Sadam Donghae asub Lõuna-Korea Kesk-Ida randadelt merele Jaapani Gangwoni provints. Sadam Donghae asub kõrgustes ja on rikas loodusvarade, kaasa arvatud mõned imelised rannad. Sadam Donghae on vaba tööstuse ala ja on näinud palju investeeringuid viimastel aastatel.

Seal on kaks sadamat provintsis ja Mukho Harbor on umbes kuus kilomeetrit põhja-kirde Port of Donghae. Palju liiklust, et kasutasin minna Mukho nüüd läheb sadama Donghae ja Mukho on peamiselt kalasadam.

Donghae on peamiselt pöörduspunkti Ulleungdo, regulaarne praamiühendus aastaringselt (tavaliselt üks või kaks korda päevas mõlemal suunal, sagedasem suvel.) Donghae ühtlasi Korea peatus praamiühendus vahel Vladivostok, Venemaa ja Sakaiminato, Jaapan. Praamid väljuvad Mukho sadamas 5 minutilise autosõidu põhja kesklinna Donghae.

DBS kruiisilaeva juures Donghae
Donghae Cruising ja reisimine

Linn Donghae on uus linna soovi saada rahvusvahelise turismiobjekt. Asub mägine ala palju koopaid ja kuulsusrikas looduse, sadama Donghae on kindlasti kultuurivarad teha suurepärane koht külastamiseks.

Veidi üle 100 km loodes sadama Donghae on Mt. KumgangKuulus oma maalilise ilu. See mägi on rida graniidist tippu kõrgub sügav kitsas kanjonis ja varjupaigaks mitmed kaunid joad ja kärestikud. Põhja Taebaek mäed, see hõlmab 400 ruutkilomeetrit ja on 60 kilomeetrit pikk ja 40 kilomeetrit lai. Kell 1638 meetrit (Piro Peak) ja hõlmab 25 tuhat hektarit, mägi on lemmik sihtkoht korealased. Mägi toetab 750 taime- kui ka 38 imetajaliigi, 130 linnuliikide, 9 roomajaliigi, 10 liiki konnad ja kärnkonnad ja 24 kalaliike. Mount Kumgang on kolm valdkonda erinevates topograafiliste funktsioone.

Sadam Donghae on Mangsang Beach on kõige populaarsem rannas Lõuna-Korea idarannikul. Puhta madalas vees ja ilus valge liiv, rand on ümbritsetud männimetsaga. Turistid leiavad hotellide ja moodsamate seadmetega rannas. Mangsang Auto Camping Resort on pühendatud autod ja inimesed, kes naudivad telkimine. Täielikult varustatud kajutid, telgid, ja külastajate hulka, auto laager pakub meeldivat alternatiivi hotelli elu.

Asub Lääne Port of Donghae, öeldakse, et haldjad kord läksime Mureung Valley, Üks Korea populaarsemaid turismisihtkohti. Varju, see pakub kivid ebatavaline kuju ja juga vaated, mis võtab hinge kinni. See koht legend on must-näha.

Cheongok Cave on keset sadama Donghae. Avastati, kui nad olid aluse uue raekoja, see loomulik lubjakivikoopas on tootnud haruldased kivid 400-500 miljonit aastat. Sellele on lisatud koobas muuseum, mis pakub fundamentaalteaduslikud umbes koobas.

Bukpyeong Market Esimene avati 1796, ja see võib olla isegi vanem. See riiklik folk turg pakub suurt maitset kohaliku kultuuri ja rahva sadama Donghae. Turg kasvab suurus ja populaarsus samas teistel turgudel Lõuna-Korea kahaneb konkurentsi tänapäeva maailmas.

Donghae Port ajalugu

Sadam Donghae on Mukho Port Esimene avati 1941 kui linna peamise sadama. Kuna sadama Donghae avatud, Mukho Port on settinud mõnusaks eksistentsi kalasadam ja sadama. Ümbritsetud musta kivid, valdkonnas sisaldab suurepärane sushi restoranid, kala kauplustes ja paljude merega seotud ettevõtteid.

Ajalooline arvestust dokumenteerida juuresolekul linn kohas kaasaegse sadama Donghae juba järgmisel 17th sajandil. Kuid linn ei küpseda kuni 20th sajandil.

In 1979 Sadam Bukpyeong Harbor avatud äri. Seadus, millega Donghae võeti vastu 1980 ja see sisaldab lähedal Mukho linna. In 1981 Sadam Donghae kehtestatud õde-linna suhe Tsuruga, Jaapan. In 1986, vana Bukpyeong Harbor ümber Donghae Harbor.

In 1991 on Donghae linnavolikogu liige avati ja linnapea, valitakse rahva poolt, oli astus ametisse 1995. In 1996 kolmas konverents laienemine Ida Sea Region toimus Port of Donghae, kus 12 linnad neljast riigist käivad.

In 2001 on Donghae Facility Management Corporation loodi. 44th Korea Folk Art Festival, kus 20 provintsid ja linnad osalevad avati sadama Donghae in 2003. In 2004 on Donghae Whale Fossiilsed muuseum avati.

In 2005 Sadam Donghae on Bukpyong Industrial Complex tunnistati vabatsooni.


Parim võimalik Donghae laevapileti hinna garantii

Parim Donghae Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku DBS kruiisilaeva reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Donghae. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Donghae laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Donghae laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Donghae auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Donghae Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Donghae laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Donghae meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Donghae ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway