Craignure Ferries

Craignure Reisijate ja auto praamid

Craignure reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Craignure Oban.

Võrdle kõiki saadaval Craignure laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Craignure auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Craignure, Oban koos Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Craignure Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Craignure Ferry Tickets
koos Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) Ferries parvlaevade purjetamine Craignure Oban internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Craignure reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Craignure laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Craignure

Craignure asub lähedal Mull idapoolseim punkt, ja see on põhjendatult võrdsel kaugusel saare kaks peamist sihtkohtadesse: Tobermorry põhja ja Iona läände.

See on peamine otsaga jaoks parvlaevade Oban. Seetõttu on loogiline koht peamine otsaga jaoks parvlaevade Oban ja aastaid, et just see on see olnud.

Küla, kelle nimi tähendab "kalju Yew Tree", toodi elu tulemine praamiühendus 1964, kui tänapäeva kai ehitati. Algne muuli, ehitatud 1894, saab veel näha küla lähedal saalis.

Aga enne kui lihtsalt tulla praami ja pea, nii kiiresti kui Mull on peamiselt ühe pala teede võimaldab kummalgi nendesse sihtkohtadesse, tasub meenutada, et see väike nurgas Mull pakub külastajatele palju näha ja teha, ilma Hulkuvaid väga palju üldse. See ei tohiks olla liiga palju üllatus, kui suure tõenäosusega näinud üks ala vaatamisväärsusi samas praamil, ja paljud hästi on püütud pilgu teistele.

Craignure Ferry Terminal

Craignure on peamine parvlaeva terminali Isle of Mull. Kaledoonia Mac Brayne Ferries käivitatakse iga kahe tunni Craignure ja Oban. Bussid Craignure kuni Tobermorry Põhja Mull paremale alla Fionnphort lõunas.

Craignure ise on suhteliselt hõredalt ümber kaldal Craignure Bay. Fookus külastajatele kipub olema lääne pool lahte lõpus parvlaeva kai ehitatud 1964 ja nüüd kasutatav Oban Ferry, MV Isle of Mull. Siit leiad üks saare kahe turismiinfokeskuste koos praami piletid; lisaks mitmed kauplused ja Craignure on pigem ebapiisav avalik loos.

Algne muuli, ehitatud 1894, projitseeritakse lõuna pool lahte. Lähedal leiate palju ülejäänud küla, kaasa arvatud Torosay kirik, garaaž ja politseijaoskonda; pluss Laagri, küla saalis ja Craignure istmelt Isle of Mull Raudtee

Nutikalt nende kahe peamise tükkideks küla asub Craignure Inn, määrata ainult lääne peatee. Mis võluv atmosfäär, mis pärineb olnud kõrtsi sest vähemalt alguses 1700s on Craignure Inn teenib mõned parimad ja kindlasti parima hinna, toit siis on tõenäoline, et leida Mull. ja see pakub ka majutust.

Sõidu jooksul alates Oban esimene maamärk Mull, mis satuvad arvates on Duart Castle - Vana-asukoht Clan MacLean. Kui olete laevalt lahkumise Craignure, see on lühikese autosõidu loss - bussireisid on saadaval, kui sa ei pea transport.

Teine populaarne külastajamagnetiks selles valdkonnas on Torosay Castle, Victoria maja kaunid aiad ja interjööre. Uudse reisida Torosay on Mull raudtee, kitsarööpmeline lugu, mis kestab Craignure lossi.


Parim võimalik Craignure laevapileti hinna garantii

Parim Craignure Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Craignure. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Craignure laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Craignure laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Craignure auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Craignure Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Craignure laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Craignure meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Craignure ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway