Coll Ferries

Coll Reisijate ja auto praamid

Coll reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Coll Oban.

Võrdle kõiki saadaval Coll laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Coll auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Coll, Oban koos Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Coll Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Coll Ferry Tickets
koos Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) Ferries parvlaevade väljuvad Coll Oban internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Coll reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Coll laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Coll

Isle of Coll on väike HEBRIDEAN saarel umbes nelja miili lääne Mull. See on umbes 13 miili pikk ja 4 miili juures on kõige laiem. Coll on puhkepiirkonnas palju seeking tükk ja vaikne ning kellel on iseloomu ja loomulik ilu Hebriidid.

Enamik folk reisida Coll kohta Kaledoonia MacBrayne praami. Suvel on päevane reiside Oban kuus sõidud nädalas Tiree ja üks Barra. Talvel on neli sõidud nädalas nii Oban ja Tiree.

Teekond Oban kulub 2.5 ja 3 tundi. On ka praami sõidud ja sealt Coll Barra (via Tiree), üks kord nädalas neljapäeviti. On isegi CalMac Hopscotch täiendada neile, kes soovivad ühendada Coll / Tiree mille välimine saared kogemus. Kui olete reisil koos sõiduki vahel Coll ja Tiree, Coll ja Barra või Tiree ja Barra siis tõenäoliselt on vastupidine auto peale parvlaeva - isegi kui teie ei veab haagist.

Coll Marina ja Ferry Port

CollNagu ka teised HEBRIDEAN saared, on mitu crannógs (tehissaare) asub mõnes oma lochans. Üks selline Crannog on Dun Amhlaidh asukoht, mis arvatakse olevat kuupäeva vähemalt hiljem keskajal. Kohalik traditsioon väidab, et dun oli linnus Norse pealik, kes alistas lahingus poolt Macleans.

On kaks lossid, nii Breachacha ja eesotsas lahe sama nime. Mida varem loss pärineb 14th sajandil ja nii lossid on pere kodu ja mitte avalikud. Nad muudavad hirmuäratav vaatepilt, kuid palun arvestage perede privaatsust.

Coll on tuntud ka väljamõeldud nime Isle of Struay. Mairi Hedderwick, teame hästi autor ja illustraator, määras tema seeria lasteraamatuid tema ümber kogemusi Coll. Ta elab ja töötab saarel, kuid ta ei saa kunagi öelda, kui mõni tema tegelastest olid päris! Võite külastada mitmel pool Coll ja tunnustada Struay tema ilus illustratsioonid.

Coll Turism

Coll tervitab külastajaid ja kahtlemata Coll on muutumas üha populaarsemaks, kuna puhkepiirkonnas - hoolimata sellest, et seal on peaaegu mingit kus ööbida ja midagi teha, kui siin!

Coll on väga väike pisike infrastruktuuri, mis on mõnikord raske, kui on olemas suur sissevoolu külastajad. Kui soovite kogeda midagi täiesti unikaalne ja teha reisi Coll loodame leida sooja, kuid siis on vaja broneerida majutust varakult, et vältida pettumust. Puudumine majutust tagab saarel on vaikne ja siis ilmselt üks paljudest randadest kõik ise. Kui ei ole, siis võiks alati liikuda järgmisele rannas.

Tänane reisijad on kahtlemata nõudlikum kui kunagi mõned loodavad leida iga mandri mugavuse. Kahjuks see nii ei ole.

Coll on näiteks mingit külastaja punkti; no turismiinfot; tõlketa paneelid rikkuda maastiku; no teemapargid; kõrval mingit märki ametikohta; no mobiiltelefoni levialas (välja arvatud mõned laigud, ja siis ainult mõnikord); no ühistransport mingisugust; no McDonald'si, TESCO või Apple Store jms (ja kaua võib see jääda niimoodi); no politseinik; no valgusfoori; no tänavavalgustus; no parkimisautomaadid; Halvimal teekatteid siis on tõenäoline, et leida Ühendkuningriigis; kõige kallim bensiini ja diislikütuse Ühendkuningriigis; ja sageli - kuhugi minna, samas sajab.
See ei ole öelnud, et panna kedagi maha, see ütles, sest seal on mõned, kes saabuvad ilma ettekujutus olemas ei ole, ja me ei taha, et keegi lahkuda pettunud.

Mis Coll temal on üsna eriline ja sageli üsna puutumatu. Coll kindlasti on palju loodusest, tooraine olemust, mis liigub tänu üksindust. See on see, mis toob palju meie saare ja võib-olla sellepärast sa peaksid ka kaaluma, tulevad kusagilt, kus on endiselt, isegi sellel päeval ja vanus, absoluutselt "mitte midagi".
Et aidata teil midagi, soovitatakse teil tuua, või osta, kui sa siia, mis on lõhkekehade Survey kaart (Explorer kaart 372, Coll ja Tiree). See aitab teil saada ümber ja leida vaiksem laigud.

Coll ja naaber saarel Tiree, on nii tihe, ilmselt saan võrrelda. Ma ei unistaks oletada, mis on parem (kuigi on selge võitja!), Kuid võrreldes, nähes ise, saab teha huvitav reis. Topograafia, elupaigad, rannad ja isegi kogukonnad on täiesti erinevad. Üks punkt, mis võib olla abiks, Coll rannad on üldiselt peidetud teelt ja tuleb kõndis. Kui sa ei ole väga liikuvad, siis võite leida Tiree rannad (kuigi ilmselt teise klassi meie ...) lihtsam uurida.

Vaatamisväärsusi ja tegevusi Isle of Coll

Isle of Coll ei valmistunud "vaatamisväärsusi ja tegevusi" Nagu te teate mandril või suurem saartel nagu Mull või Skye. Coll on tagasi põhitõdesid ja tagasi loodusesse.
Ainus organiseeritud tegevus on iga nädal (ainult suvel) juhitud jalutama RSPB liikluspatrull ja purjetamine koos Coll Sailing Club, kus külastajad on teretulnud - lähemalt siit.

Kui otsite midagi muud kui "on midagi" siis võib kahjuks vaadates vale saarel.

Et aidata teil oma aktiivsuse tasuta puhkus saarel ka ei turismiinfokeskus või tõlgendamisega paneelid, mis aitavad hoida oma käsi - või rikkuda maastikku. See, kuidas kõikjal oli kunagi ammu, ja inimesed Coll meeldib, et hoida seda sel viisil.

Ainus "juhendab" on kolm identset diplay paneelid, üks juures CalMac Pier kontoris, teine ​​keskel Pier Arinagour (WC-d) ja lõplikuks poolt hotelli sissepääsu ja uuesti jalgrattaga keskus. Siin näed üksikasjalik kaart Coll näitab populaarsed rannad ja teistes kohtades huvi.

On üks infolehes nimetatakse "I Love Coll", mis on prodced kohalike talent. See on saadaval tasuta pikap paljudes kohtades, sealhulgas CalMac muuli kontor, postkontor ja hotell.


Parim võimalik Coll laevapileti hinna garantii

Parim Coll Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Coll. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Coll laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Coll laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Coll auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Coll Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Coll laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Coll meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Coll ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway