Chania Ferries

Chania Reisijate ja auto praamid

Chania reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Chania toPiraeus.

Võrdle kõiki saadaval Chania laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Chania auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Chania, Piraeus koos Blue Star Ferries või Anek Laevafirmad parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Chania praam
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Chania Ferry Tickets
Blue Star Ferries või Anek Laevafirmad parvlaevade väljuvad Chania toPiraeus internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Chania reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Chania laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Chania

Chania Või Hania, on kõige läänepoolsem nelja prefektuurid Kreeka Kreeta saarel.

Selle kapitali ilus linn Chania, kus kaasaegne, Veneetsia, Türgi ja traditsioonilise arhitektuuri segatakse omavahel täiuslikus harmoonias, luues unikaalse ja atraktiivse pilt. Erinevad arheoloogilised paigad, külades, kirikutes, koopad, Kuru ja imelised rannad on mugandada võluv piirkonnas.

Chania on suur ajalugu ja kultuuripärandit, osalt seetõttu, et silmitsi paljude vallutajate läbi aja, olles seega avatud mõjutustele erinevate tsivilisatsioonide. Chania on palju monumente Bütsantsi perioodil, Veneetsia perioodil, Ottomani perioodil ja uusaja samuti väärt nägemine muuseumid, nagu Nautical Museum Kreeta, arheoloogiamuuseumi Chania, maja El. Venizelos, Sõjamuuseumi Chania.

Chania Ferry Port, Kreeta

Praamid Ateena (Piraeus port) Chania (Hania) ankur on lähedal sadamas Soudas. Daily parvlaevu, üks tavaline koos ANEK ja üks kiire katamaraan Kreeka Seaways. On ka super kiirlaevad aastaringselt, reisimise ja Chania umbes 4.5 tundi, jättes at 4.30 pm saabumiseni 8.30 pm.

Chania Turism

Chania on ilus linn. Kõige ilusam Kreeta, võiks isegi öelda, et kogu Kreekas. Chania on loomulik, privilegeeritud, hästi kaitstud ilu. Unetu hooldajatega lõuna seisma hiiglaslik Madares mägedes kogu oma hävimatu, panoraam hiilguses. Põhjas venitab kirjud mõõtmatus Kreeta meri, omaks tema uhke, pika relvastatud keebid. Ja kogu peitub selle maa, helepunased ja rohelised juuksed, külvatud loodusliku hõbeda Kuru.

Chania ja pikas reas beach venitades 20 km läände mööda randu Chania laht On hästi käinud kohtades Skandinaavia tsarterreisid. Chania, olles lähim linn, on atraktiivne sihtkoht vaatamisväärsusi ja ostetavad palju turiste. Siin on palju võimalusi süüa ja juua Kreeka kõrtsid ja kaasaegse kohvikuid, mis on avatud öösse.

Südames Chania on veel vanalinna, oma kitsaste, labürintjamaid koridorid ja arhitektuurimälestised pärinevad eri aegadest, kus saab nautida romantilisi jalutuskäike. Paljud neist hooned on muutunud väikesed hotellid, restoranid, poed ja kodud.

Ärge kartke tiir ümber alleede vanalinna, otsin armas pilte, mis ootavad teid. Fotokaamera peab olema sinu lahutamatud kaaslane, nagu Chania on üks kõige-pildistatakse linnad Kreekas.

Vanalinn venib välja paralleelselt Veneetsia sadamas, alates Firkas kindlus ja Meremuuseumi, et "täitmisel oleva tis Ammou" (Gate liiva või Koum Kapi Türgi) ida arsenali. See on osa linna piires Veneetsia seinad ja sisaldab Bütsantsi Chania, kord pandud nii ulatuslikud seinad.

The Bütsantsi seinad kaitstud linnus Kastelli, mäe, mis oli esimene asustatud neoliitikumi.

Kastelli Hill tõuseb üle Türgi mošee Veneetsia sadama. Siin oli Acropolis iidse Kydonia, Minose Chania. Ka seal ehitati esimene Bütsantsi linnus, Kastellin, mida ümbritsevad seinad paljud tornid ja bastionid. Veneetsia rajasid oma peakorter seal 1252, hoone rektori Residence (rektor oli kuberner Chania), samal ajal samas kohas oli asukohaks pashas Türgi okupatsiooni ajal.

Viimaste aastate jooksul on Türgi reeglina Christian aristokraatia elas sees Kastelli. Kahjuks enamik linnaosa hävis pommitamise ajal Teist maailmasõda ja selle keskaegse aspekt oli kadunud igaveseks. Täna ainult baasist põhja seina jääb. Seal on ka peamine tee, mis kord jooksis läbi Kastelli, tänapäeva Kanevaro Street selle kehtestamise eluasemeid.

Seal on rikkalikult looduslikke ja ajaloolisi paiku, mida tuleks uurida ja erinevaid tegevusi ja ekskursioone saadaval. Ei visiit Chania aga oleks täielik ilma jalutada Keskturu - sortimendi kohalikku värsket toodangut, juustu, liha ja mereande on tagatud, et teha oma suu vett! Mööda kitsast koridorid siis avastavad väike töökojad, mis jätkab sõidavad traditsioonilise käsitöö nagu cobblery, keraamika, puidu töö ja barrel tegemisel, tool nöörimine ja tikandid ja kudumine.


Parim võimalik Chania laevapileti hinna garantii

Parim Chania Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Blue Star Ferries või Anek Laevafirmad reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Chania. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Chania laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Chania laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Chania auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Chania Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Chania laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Chania meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Chania ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway