Castlebay Ferries

Castlebay Reisijate ja auto praamid

Castlebay reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Castlebay Oban ja Hebriidid saared.

Võrdle kõiki saadaval Castlebay laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Castlebay auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Castlebay, Oban ja Hebriidid saarte Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Castlebay Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Castlebay Ferry Tickets
koos Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) Ferries parvlaevade väljuvad Castlebay Oban ja Hebriidid saared internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Castlebay reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Castlebay laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Castlebay

Castlebay on küla pealinnas Barraa in Outer Hebriidid of Scotland. See asub lõunarannikul saare ja unustab lahe Atlandi ookeanis domineerivad Kisimul loss.

Külas on koduks peamine CalMac parvlaeva terminali ja on olnud transpordi sõlmpunkt üle centuryl. Steam praamid olid teadaolevalt vahel reisivatele Castlebay ja Oban lõpus 1800s, kuigi kurikuulsat reisitingimused.

Aastal 1980s, ro-on-ro-praam terminal lõpuks ehitatud Castlebay, võimaldades palju suurem praamid saabuvad Barra. Aastatel 1989 ja 1998, MV Lord of the saared sõitis igal tööpäeval Oban, Castlebay ja Lochboisdale saarel Lõuna Uist, mõnikord peatumine Isle of Mull. In 1998, MV Clansman asendas MV Lord of the saartel on Oban-Castlebay-Lochboisdale perspektiivis.

Kõik parvlaevad ja Castlebay haldab Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) Ferries.

Castle Bay Yacht Marina ja Ferry Port

Castlebay Kunagi oli edukas heeringas sadama 19th sajandil kuni 400 paadid oma sadama ja kuivatamise ja pakkimine tehased kaldale. Tänapäeval on peamised mereliikluse porti pärineb CalMac parvlaevade Mallaigi, Lochboisdale ja Oban.

Nagu nimigi ütleb, Castlebay on lossi oma lahe, keskaegse saareke-linnus Kisimul loss, mis on esivanemate kodu Clan MacNeil. See on avatud ja kättesaadav väikese praamiga, mis töötab alates elling allosas Main Street.

Lugu Castlebay on sügavalt põimunud lugu Clan MacNeil ja Kisimul loss, lossi lahe, pärast mida Castlebay on oma nime. Barra anti Clan MacNeil Alexander, Lord of the Isles in 1427. Klann hoidis seda 411 aastat, vaatamata vahelduva jõupingutusi oma naabritega, kuni Roderick MacNeil otsa raha 1838 ja müüakse Barra kolonel John Gordon Cluny. In 1851 Gordon julmalt läbinud palju saare oma elanikele (midagi, mida ta ka tegi mujal läänesaartel), et teha ruumi lambad.

Kolonel Gordon suri 1856, mitte palju vastamata või leinas saarlaste poolt, kes jäi. Järgmisel get-rich-quick kava oli pigem kasu kohalike elanike ja 1869 Castlebay sai kesklinnas kalatööstust, et kiiresti nägi 400 väikeste kalapaatide asub siin koos seotud rookimine, kuivatamise ja säilitamise vahendid.

Aga see lugu on resonantsi paljud teised kogu mägismaa ja saarte of Scotland, see on rohkem positiivne lõpp. In 1937 Ameerika arhitekt Robert MacNeil, kes oli tuntud kui 45th Clan ülem MacNeils külastas Barra varsti pärast avamist lennuväljal saarel. Ta ostis enamik Barra kinnisvara kadunud 1838.

In 2000 praegune maaomanik, Iain MacNeil, liisitud taastatud Kisimul Castle Historic Scotland eest 1000 aastat eest renti pudeli viskit ja £ 1 aastas. Ja 2003 alustas ta protsessi, mis viib riigi omandisse kogu saare, ei kulu.

Autor 1894 oli kolm aurikud nädalas sidudes Castlebay koos Oban ja Castlebay Hotel olid avatud. Kirik of Scotland, mis oli ehitatud vaatega sadamale seda peamiselt katoliku saar 1892 ei Elab: hoone jääb täna, kuid kasutuseta. Katoliku kirik Our Lady Star of the Sea, ehitatud 1889 on läinud paremaks.

Pöördepunkt Castlebay õnn tuli filmimise siin Compton Mackenzie Whisky Galore in 1949. Sündmused taga lugu põhineb lähedal Eriskay, kuid Briti filmitööstuse versiooni panna Barra kaardil. Samuti hoidis Castlebay Hotel täielikult hõivatud kogu aja filmimise.

Castlebay täna on kaks hotelli ja mitmed külalistemajad ja B & Bs, pluss erinevaid kauplusi, pank, bensiinijaama ja haiglas. Ja kuna 1992 Castlebay Keskkool andnud täielikku keskkooli rajatised. Seni Barra õpilasi õpib Highers tuli pardale Stornoway ja koolihariduse. Läände otsas külas on Dualchas laitmatu Barra Heritage Centre.


Parim võimalik Castlebay laevapileti hinna garantii

Parim Castlebay Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kaledoonia Mac Brayne (CalMac) Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Castlebay. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Castlebay laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Castlebay laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Castlebay auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Castlebay Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Castlebay laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Castlebay meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Castlebay ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway