Cairnryan Ferries

Cairnryan Reisijate ja auto praamid

Cairnryan reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Cairnryan Belfasti ja Larne'i.

Võrdle kõiki saadaval Cairnryan laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Cairnryan auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Cairnryan, Belfast ja Larne'i P & O või Stenaline Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Cairnryan Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Cairnryan Ferry Tickets
P & O või Stenaline Ferries parvlaevade väljuvad Cairnryan Belfasti ja Larne'i internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Cairnryan reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Cairnryan laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Cairnryan

Cairnryan on väike küla vaade Lochryan sidudes Šotimaal Larne'i ja Belfastis Põhja-Iirimaa ja viis miili põhja Stranraeri, Loch Ryan, kaugel läänes Galloway. On terminali P & O Iiri meres parvlaevad ja Larne'i samuti Stena Line parvlaevad ja Belfast.

Tänu neli ja pool miljonit naela investeeringuid P & O Iiri meres Ferries, sadama Cairnryan nüüd on väga hea võimalus nii kaubasaadetisi ja reisijaid. Sadam asub Edela-Šotimaal Loch Ryan põhjaserva.

Uus P & O terminal tagab parema check-in võimalus ja suur vastuvõtt salong. Teised uued või ajakohastatud rajatiste hulka laste mänguväljak, mähkimislauad ala, puudega inimestele mõeldud lisad ja kauplus ja suupistebaar.

Cairnryan Ferry Terminal
Kuidas ja sealt Cairnryan

Raudteel
Cairnryan ei ole otseselt kättesaadavad rongiga. Lähim peatus on mõne miili alla Loch Ryan kell Stranraeri.

Bussiga
On bussiliinid alates Cairnryan Glasgow, Ayr ja Stranraeri.

autoga
Cairnryan on lähedal Stranraeri tipus Dumfries ja Galloway. Võtke A77 põhja Ayr ja Glasgow, või A75 idast Dumfries, Carlisle ja M74 ja M6 kiirteed. On tasuta pikaajalise parkla linnas Cairnryan.

praami
Kuus planeeritud lendu ülekäigurajad ühendada Port of Belfast Cairnryan uus Lough Ryan Port, mis avas november 2011. Ja viimastel käivitamist Stenaline Superfast VII ja Superfast Vlll praamid - suurim laevade kunagi vahet sõitma Šotimaa ja Põhja-Iirimaa - seda 2hr 15mins reisi stiilne ja sujuv asi. Iga Stenaline parvlaevad mahutab kuni 1200 reisijate ja 660 autod ja Stena Plus kliendid saavad nautida Pure Nordic Spa sauna ja mullivanniga.

Tasuta wifi ja multi-sensoorne POD Lounge mängud, internet ja muusika hoida sind ühendatud ja meelelahutust. Ja saate lõõgastuda või jõuda uudiste elutoas TV ja ajakirjade ruumi enne maanteel viipab taas. Rongisisestel toitude ja jookide pakkumine, kaubanduskeskused, kino ja laste ala tagada oma teekonda Stenaline praami hästi süüa.

Ajaloolised Cairnryan

Cairnryan on lineaarne lahendamise otsin kõigis peamistes A77 tee Loch Ryan. See loodi Lochryan poolt 1701 kui Lochryan House ehitati Põhja lõpuks tänapäeva külas. Maja on kujundatud ka 1820s ja kehtestatakse struktuuri nähtavale peatee täna oli tulemus.

Kuni 1800s Cairnryan oli oluline lavastus postitust treener tee Ayr, kus pool tosinat kõrtsid mööda seda lühikest rannikust. Samuti saavutati vähem soovitav maine kummitama maanteeröövlite preying sama kulgeb liiklus.

Täna tundub, et lähenemas laevareisijat pika madala rida peamiselt valge-harled majad ja maju, maha ilus roheline nõlval. Mis kaupmehemaja restoran ja kohvik (avatud märtsist novembrini) ja aastaringne Homestead Shop & Takeaway, lisaks mitmed majutuse pakkujaid, Cairnryan säilitab erinevaid teenuseid elanikele ja kulgeb laevareisijat.

Aastal 1860s raudtee tulid Edela Šotimaa ja peaaegu lõpetada Cairnryan, mis oleks muutnud selle peamine sadama reisijateveo teenuste Põhja-Iirimaa. Aga raudtee läks hoopis Stranraeri, kiiresti järgneb parvlaevaliikluse, kes soovivad ühendada see.

Aastal 1940s Cairnryan kujunes sõjaline sadamas, et ameeriklased, ja see on veel 700m pikk kai ehitatud ajal. Selle peamine ülesanne oli võimaldada ehituse Mulberry sadam, ujuv sadamates, milles liitlased sõltus pärast D-Day. Ja lühikest aega Cairnryan ka kätte raudtee, kuigi 80 aastat hiljaks.

Aastal 1960s sõjaväe raudtee lammutati, kuid Teise maailmasõja port lubatud kasvu uue tööstusharu, laevalammutustegevusest. See kulmineerus lammutamise siin lennukikandja HMS Ark Royal lõpus 1970s.

Olles oluliselt lähemale meritsi Põhja-Iirimaa üle Stranraeri, vaatamisväärsused Cairnryan kui parvlaevasadama viisid hoone P & O ro-ro-otsaga siin 1970s, pakkudes lühemaid piiriületuse Larne'i. Aasta lõpus 2011 teiste peamiste reisiparvlaevaoperaator, Stena, als kolis oma teenuseid Stranraeri et Cairnryan.


Parim võimalik Cairnryan laevapileti hinna garantii

Parim Cairnryan Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku P & O või Stenaline Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Cairnryan. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Cairnryan laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Cairnryan laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Cairnryan auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Cairnryan Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Cairnryan laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Cairnryan meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Cairnryan ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway