Caen Ferries

Caen Reisijate ja auto praamid

Caen reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine lähtekohast Caen sihtkohta Portsmouth.

Võrdle kõiki saadaval Caen laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Caen auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Caen, Portsmouth Brittany Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Caen Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Caen Ferry Tickets
koos Brittany Ferries parvlaevade purjetamine lähtekohast Caen sihtkohta Portsmouth internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Caen reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Caen laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Caen

Caen, Kapitali ja suurim linn Basse Normandie, võib ka mitte olla koht, kus sa tahad kulutada palju aega. Kui kuu võideldes 1944 Caen oli laastatud, siiski linna, et üheksa sada aastat tagasi oli soositud elukoht William Vallutaja jääb muljetavaldav.

Caen on kolledži linna ja seega väga aktiivne. Suvel turiste (peamiselt Briti ja Saksa) kogunevad Normandia eest Teise maailmasõja jääb ja Memorial rahu.

Caen on kaasaegne linn, neli viiendikku mis demoiolished in 1944 ja ümberehitatud 1950s ja 1960s. Kuid mõned vanad hooned jäävad, eriti kirikud.

Selle peamine funktsioon on ring vallid, mis ei ole enam lossi kaitsta, ja kuigi seal on hajutatud kirikutornide ja tugimüürid kahe kloostrid ja kaheksa vanade kirikute, teede ja ringristmike täita lai ruumid, kus prewar maja seisis. Lähenemisviise mööda mürisev Kahesuunalisel läbi tööstus äärelinnas, nüüd on õitsvad veel kord pärast sissevoolu kõrgtehnoloogia uustulnukad.

Caen Ferries

Parvlaevaüleveo vahel Portsmouth ja Caen avanes luua sidemeid vahel Linnavõimud ja kogukondade linnad Portsmouth ja Caen. On 5 juuni 1987 dokument allkirjastati Guildhall, Portsmouth ja Hotel de Ville, Caen kohta 6 juuni 1987, ametlikult deklareerides, et kahe linna oleks endale kohustuse edendada vahetusi ja kohtumisi nende vastavatele kodanikele kõigis valdkondades ettevõtmine. Sellest ajast alates on ette ärivõimalusi ja kaubandus, sotsiaalsed ja puhkus külastused, eriti noorte seas, spordiklubid ja kunsti projekte.

Igal aastal linnapea Portsmouth külastab Caen D-Day tähistamine Tseremooniad ja paneb pärjad, et mälestada neid tsiviilisikuid ja sõjaväelasi, kes suri mõlemast riigist.

Ajaloolise linna Caen on mänginud olulist rolli Normandia ajaloos, sest see asutati 11th sajandil William Vallutaja.

Mõned kuus sajandit pärast linna lahutas ja põlema sissetungijad inglise armeed 1346, Caen vanalinnas tasandati veelkord ajal purunemist pommitamise Normandia kampaania. Linna pommitati ja süttis D-Day, ja selleks ajaks oli vabanenud Kanada vägede 9 juuli 1944 üle 80% linna oli hävitati killustik.

Praktiliselt kõik, mis jääb vana Caen on vallid ümber chateau ja linna twin kloostrid; Ülejäänud on ümberehitatud tavaliselt utilitaarne sõjajärgse stiili, kasutades palju betooni ja kahvatu kivi.

Täna, Caen on hõivatud ülikooli linna ja kaubanduslik keskus, kus sidur suurepäraseid muuseume, sealhulgas murrangulise Caen Memorial. See on kasulik aluse uurimiseks D-Day randade ja läheduses Bayeux.


Parim võimalik Caen laevapileti hinna garantii

Parim Caen Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Brittany Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Caen. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Caen laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Caen laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Caen auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Caen Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Caen laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja sealt Caen meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Caen ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway