Brindisi Ferries

Brindisi Reisijate ja auto praamid

Brindisi reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Brindisi Korfu, Igoumenitsan, Kefalonia, Patras, Paxi, Vlore ja Zakynthos.

Võrdle kõiki saadaval Brindisi laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Brindisi auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Brindisi, Korfu, Igoumenitsan, Kefalonia, Patras, Paxi, Vlore ja Zakynthos Agoudimos Lines, Endeavor Liinid, Euroopa Sealines või Red Star Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Brindisi Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Brindisi Ferry Tickets
koos Agoudimos Lines, Endeavor Liinid, Euroopa Sealines või Red Star Ferries parvlaevade purjetamine alates Brindisi Korfu, Igoumenitsan, Kefalonia, Patras, Paxi, Vlore ja Zakynthos internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Brindisi reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Brindisi laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Brindisi

Brindisi on linn Lõuna-Itaalias, eks allapoole "kand boot" on Apuulia (Apuulia).

Peamine põhjus, miks sa lõpuks Brindisi on, sest sa tahad jõuda praami vahel kas Itaalia ja Kreeka või Itaalia ja Albaania.

Lisaks sellele, et parvlaevasadama ja sealt Corfu, Kreeka, Brindisi on koduks ka ÜRO logistika baasi (UNLB). Põhi on ressursside logistilist tuge kõigile rahuvalveoperatsioonide üle maailma. On ka praamiga Brindisi Vlore, Albaania, mida haldab Skanderbeg Lines.

Nagu kõik sadamad, Brindisi on oma pahupool, aga see on ka üllatavalt Palsami, eriti palmidega ääristatud tänaval, mis ühendab sadamat rongijaama ja promenaadi venitades mööda huvitav rannapromenaad.

Tänapäeval on vähe muutunud, välja arvatud Brindisi on palverändurid on päikese otsijad mitte hinge-otsijad.

Brindisi Castle ja Ferry Port

Brindisi sadama on ümber projekteerida, luues uusi dokke ja uus tuba maale, et kasutada kauba- ja reisijateveo. See toimib sihtkohtadesse üle Türgi ja Kreeka, samuti sihtkohtadesse Aadria.

Sadamas piiratud võimalusi; aga linna Brindisi on palju poode, söögikohti ja pangad. Mitmed laevafirmad sõita läbi sadama erinevate Aadria sihtkohtadesse.

Linn on vähe huvitavaid vaatamisväärsusi, mis teevad teie ootab tundi lahkumist järgmise praami meeldivamaks. Tutvu Roman sambad ja kirikuid. Või äkki kaks oma "kuulsa" endised elanikud (Al Bano ja Romina toide) võib lõbustan teid koos muusikat.

Vana põhjus külastada Brindisi võis olla lihtsalt läbida, kuid Brindisi, hoolimata sellest, mida reisiraamatud võib öelda, on põnev linn ilus sadam, mis majesteetlikult vallutab linna ümbruses.

Seal on palju ajaloolisi mälestusi nagu Frederick Švaabimaa lossi või Araganese lossi sadamasse sissepääsu või veeru lõpus on Appiuse tee või koht, kus Virgil suri, või ka juhul, kui ristisõdijad joota oma hobused, või unikaalne Romaani kirik Maria Casale, rääkimata ajaloolise linna keskus koos selle katedraali, muuseume jms

Peale selle Brindisi on girted huvitavaid linnades nagu San Vito de Normanni ja Carovigno oma rikas ajalugu. Kõik ümber ja lähedal on atraktiivne oliivisalude, viinamarjaistanduste ja läbipaistev, akvamariin venib merre.

Linna Brindisi boasts mitmeid huvitavaid vaatamisväärsusi, mis on väärt külastamist, eriti kui sul on aega, enne püüdmine parvlaev.

Asju näha Brindisi

Katedraal
Katedraal romaani päritolust, mis oli ümberehitatud 1746 pärast maavärinat on 1741.

The Norman Temple
The Norman tempel San Giovanni al Sepolcro ehitati lõpus XI sajandil üle olemasoleva Christian hoone.

Kirik S. Paolo
Kirik S. Paolo asutatud 1322 on gooti struktuur. Toas on fresko jääb alates Angevin kooli.

Švaabimaa Castle
Švaabimaa loss ehitati Frederick II 1227. See on ruudukujulise põhiplaaniga tornid selle nurgad ja välisseina tasaarvestada ümartornide lisatud Ferdinand Aragon. Täna on kesklinnas Naval Command.

Limapead Castle
Castello Limapead mis pärineb 1445. See on tuntud ka kui Castel Rosso ja see sisaldab väikese sisemise kai.

Port of Brindisi Ferries teenused

Brindisi, Puglia, Itaalia Ferry
Ülekäiguradasid lähtekohast Brindisi sihtkohta Cephalonia haldab Veeteede My Way Ferries.

SNAV Aliscafi osutab teenuseid lähtekohast Brindisi sihtkohta Paxi ja Korfu Kreekas. Fragline, Blue Star Ferries ja Kreeka Vahemere Lines tegutsevad ka laevaga Corfu.

Arvukad laevafirmad ühendada Brindisi Igoumenitsan (Kreeka). Kreeka saar Zante võimalik saavutada Kreeka Vahemere Lines. Mõlemad Adriatica di Navigazione't ja Kreeka Vahemere Lines joosta sõidud Patras.


Parim võimalik Brindisi laevapileti hinna garantii

Parim Brindisi Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Agoudimos Lines, Endeavor Liinid, Euroopa Sealines või Red Star Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Brindisi. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Brindisi laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Brindisi laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Brindisi auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Brindisi Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Brindisi laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Brindisi meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Brindisi ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway