Birkenhead Ferries

Birkenheadi Reisijate ja auto praamid

Birkenheadi reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Birkenheadi Belfasti ja Port Douglas Isle of Man.

Võrdle kõiki saadaval Birkenheadi laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Birkenheadi auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Birkenheadi, Belfast ja Port Douglas Isle of Man koos Stenaline Ferries või Mani Steam Packet laevafirma parvlaevadele Internetis instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Birkenheadi Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Birkenheadi Ferry Tickets
koos Stenaline Ferries või Mani Steam Packet laevafirma parvlaevadele väljuvad Birkenheadi Belfasti ja Port Douglas Isle of Man Online ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Birkenheadi reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Birkenheadi laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Birkenheadi

Birkenheadi on läänekaldale Mersey jõele, mida tuntakse Wirral ja on suurepäraseid vaateid siluetti Liverpool lihtsalt üle jõe.

Oli peamiselt põllumajanduslik kuni kasutuselevõtt auru jõul Mersey Ferry in 1820 misjärel Birkenheadi kasvas kiiresti sai oluline laevaehitus keskus ja sadama.

Kaksteist Kaid parvlaeva terminali võimaldab otsest kauba- ja reisijateveo teenust Dublin, Iirimaa ja Põhja-Iirimaal Belfastis.

Mersey Ferry Woodside jookseb reisija teenust Liverpool, samuti prahitud cruising.During talvekuudel, Mani Steam Packet Company osutab teenust alates Birkenheadi Douglas abil MS Ben-minu-Chree. Ilmastikuolude tõttu see teenus ajutiselt asendab liinil, mis tavaliselt tegutseb alates Liverpool maandumisrajani kasutades kiirlaevaoperaatorit.

Birkenheadi Ferry Port

Birkenheadi oli esimene linn Euroopas on tänava trammitee (avati 1860) ja külastajad saavad ikka sõita Birkenheadi Tramm näha linna ajaloolisi vaatamisväärsusi.

Wirral muuseum, Mis asub ilus Hamilton Square, sisaldab lugu kuulsa Cammell Laird laevatehases.

Birkenhead Heritage Trail sisaldab Shore Road pumbajaama, kus taastati "Giant Rohutirts" auru pump saab näha in action. Need suured pumbad hoiti vett välja Mersey raudteetunneli - esimene veealune raudteetunnel Euroopas.

Teised vaatamisväärsused linnas on renoveeritud Vaikse Road Art and Exhibition Centre ja Birkenheadi Priory, mis pärinesid 1150, vanim hoone Merseyside'is. Benediktiini munkade klooster tegutses esimese praamiga üle jõe Mersey.

Ilus Birkenheadi Park loodi 1847 Sir Joseph Paxton (kujundaja Crystal Palace) ja oli Suurbritannia esimene riiklikult rahastatud park, üle 2,000 aakri metsas, parkidele, järvede ja aiad.

Küla Bidston, et loode Birkenhead'ist, seisab üks kõrgemaid punkte Wirral. Bidston Hill on 100 aakrit metsa ja nõmmel vana torppa majad laiali umbes selle nõlvadel ja tuuleveski oma kõrgeima punkti. Tam O'Shanter Urban kalakasvanduses õlgkatusega maja serva Biston Hill, majad väike kogumik põllumajandusloomad.


Parim võimalik Birkenheadi laevapileti hinna garantii

Parim Birkenheadi Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Stenaline Ferries või Mani Steam Packet laevafirma reisijate ja autode parvlaevade piletihinna ja sealt Birkenheadi. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Birkenheadi laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Birkenheadi laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Birkenheadi auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Birkenheadi Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Birkenheadi laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Birkenheadi meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Birkenheadi ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway