Berneray Ferries

Berneray Reisijate ja auto praamid

Berneray reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Berneray et Leverburgh ja Harris.

Võrdle kõiki saadaval Berneray laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Berneray auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Berneray, Leverburgh ja Harris koos Kaledoonia MacBrayne Ferries (CalMac) parvlaevad online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Berneray Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Berneray Ferry Tickets
koos Kaledoonia MacBrayne Ferries (CalMac) parvlaevade väljuvad Berneray et Leverburgh ja Harris internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Berneray reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Berneray laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Berneray

Berneray on saarel Outer Hebriidid / läänesaartel saarestiku saarte läänerannikul Šotimaa. Outer Hebriidid on osa Šotimaal ja Ühendkuningriigis.

Berneray on ühendatud saartel lõunasse (Põhja Uist, Benbecula ja Lõuna Uist) lühike tammiga. Praamiühendus töötab alates Berneray Harris ja Lewis põhja.

Et anda ettekujutus kauguse ja koht, see võtab mõned 40 minuti lennata siia Glasgow, suurim linn Šotimaal. Saared on umbes poolel teel Londonisse ning Islandi ja on samal laiuskraadil Taani ja Lõuna-Rootsi; Berneray ise samal laiuskraadil linna Sitka Alaska.

Võite reisida Berneray poolt erinevaid meetodeid, sealhulgas kombinatsioonid praami, lennuk, auto või bussiga. On hea ühistranspordi aastaringselt (kuus päeva nädalas).

Berneray Harbour

Berneray on mõned 2 miili lai ja 3 miili pikk. On maantee ääres ida pool saare ja teine ​​keskelt läbi ja kogu machair. Need ja teed läheneb Berneray on enamasti ühe loo aeg-ajalt möödaminnes valdkondades. Sõitu on lihtne, väga väike liiklus. Peamiseks takistuseks on lambad, et joosta keset teed, ja aeg-ajalt saarmas ületamist.

Jalgsi või jalgrattaga on populaarsed võimalusi liikumisvahend. On ringikujulist rada ümber palju saare, mis on selgelt tähistatud sinise waymarker märke. Jooksvad populaarne kõndida on jälgida rannajoont ümber saare, mis kestab umbes 5 tundi. Enamik kõndida on randades. Tegemist võib olla veidi soine maa-alad pärast vihma, nii veekindlad jalatsid soovitatakse. Samas ei ole ohtlik maa-alad; muda on jalutajad suurim probleem.

Mäed Berneray on suhteliselt väike, iga kulub umbes 15 minuti kõndida üles mõistlikult sobib inimesele. Hoolimata nende pikkus, vaated ülevalt on tõeliselt tähelepanuväärne; selge ilmaga on võimalik näha kuni 30 teisi saari, sealhulgas St Kilda, ja paljud teised rannad.

Puuduvad ohtlikke või mürgiseid loomi Berneray. Lamba- võib Möristä kulgeb inimesi, kuid on üldiselt kahjutu. Paljud inimesed Berneray hoida kassid, kes on sõbralik.

Kui visiidile

Kliima Berneray on suhteliselt kerge, ilm suuresti tingitud Golfi hoovus. Perioodide päikest võib olla üsna ulatuslik. Ilm võib muutuda ootamatult - igal ajal aastas - ja see on võimalik saada "neli aastaaega tund". Kuna asukoht, sügav lumi ja väga külma ilmaga on haruldased.

Olles põhja saarel, suvel päevavalgel võib olla väga pikk; umbes juuni lõpus, mõned ööd on kunagi täiesti pime. Talvel on vastupidine koos pika detsember ööd.

Kõige aktiivsem kuu Berneray on juulis ja augustis, kui majutuse saarel võib mõnikord olla raske leida. Juulikuus ka kui palju ühisüritusi, nagu Berneray Week juhtuda.

Õlg hooaja kuud - aprillist juunini ja septembrist Oktoober - tihti on parim ilm ja maastik. Sel ajal aastas, on tihti võimalik jalutada saare villide päikest ja ei näe kedagi, rannad. Talv ei tohiks välistada ka aega, et külastada. Majutus on kergemini kättesaadav, ja saab sageli kogu noortehostel ise. Winter eluslooduse erineb suvel metsloomade ja rohkem muutlik ilm on andnud inspiratsiooni fotograafid ja kunstnikud. Kuid üks suur loositud talvel, eriti kuna geograafiline asukoht, on see, et teil on palju tõenäolisem, et näha virmaliste.


Parim võimalik Berneray laevapileti hinna garantii

Parim Berneray Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kaledoonia MacBrayne Ferries (CalMac) reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Berneray. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Berneray laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Berneray laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Berneray auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Berneray Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Berneray laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Berneray meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Berneray ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway