Baltiysk Ferries

Baltiysk Reisijate ja auto praamid

Baltiysk reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Baltiysk Sassnitz, Visla laht ja Gdanski lahe.

Võrdle kõiki saadaval Baltiysk laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Baltiysk auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Baltiysk, Sassnitzi, Visla laht ja Gdanski lahe DFDS praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Baltiysk Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Baltiysk Ferry Tickets
koos DFDS parvlaevade väljuvad Baltiysk Sassnitz, Visla laht ja Gdanski lahe online ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Baltiysk reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Baltiysk laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Baltiysk

Baltiysk on vene sadamalinn Kaliningradi oblastis. Ta asub põhjaosas Visla säär, 29 miili kaugusel Kaliningradi kaldal väina Baltiysk eraldades Visla laht Gdanski lahe.

Baltiysk on kõige läänepoolsem linn Venemaal. Linn on suur mereväebaasi Balti laevastiku ja parvlaevasadama liinil Peterburi. Baltiysk enne 1945 tuntud oma Saksa nime Pillau. Baltiysk on kõige läänepoolsem linn Venemaal.

Preisi kaluriküla tärkas rannikul mingil hetkel on 13th sajandil, võttes oma nime Pils, Vana Preisi sõna "kindlus". Suur maru loodud laevatatava laguun ees küla 10 september 1510.

See soodustab kasvu Pillau üheks olulisimaks porti Preisimaa hertsogiriik. Blockhouse ehitatud 1537, millele järgneb süsteemi aidad in 1543 ja varem kindlustuste 1550.

Baltiysk Ferry Port
ajalugu

Ajal Kolmekümneaastase sõjani, rootslased hõivatud sadama järel oma võitu Rzeczpospolita. Kuningas Gustav II Adolf maandus sinna koos oma tugevdused mai 1626. Pärast vaherahu Altmark (1629) rootslased jaotamata Pillau ja sätestatud ümberehitamise oma kindlustusi. Nad on ehitatud täht fort, mis on endiselt üks linna vaatamisväärsused.

In 1635 kodanike Pillau makstud lunaraha 10,000 thalers, misjärel Rootsi väed üle lahendamise valijale on Brandenburg.By lõpuks 17th sajandil oli linn oluliselt laienenud. Majakas ja kivikirik ehitati. Peeter Venemaa külastas Pillau kolmel korral, millest esimene on ka 1697, seoses tema suur saatkond Lääne-Euroopasse. Seal on kuju tsaari kõrval tuletorn. Pärast Pillau anti Magdeburg õigused 1725, Raekoja ehitatud. See barokk ehitis, avati mai 1745, hävis lõpus II maailmasõda.

Vene väed okupeerisid linna jooksul Seitsmeaastane sõda ja ehitatud väike õigeusu kirikus. Üritust mälestati poolt ratsamonumente keisrinna Elizabeth (2004). Juunis 1807 Pillau oli tungis Napoleon Grand Army. Ei tasumata sündmused toimusid ülejäänud 19th sajandil. Records Scottish "Colony" moodustati siin 1815 ilmus 1890 avaldamine, kuigi nende autentsust on küsitav. Tuletorn ehitati üles kõrguseni 31,38 meetrit ja kogu linnus uuendatud ja ümberehitatud Prussians in 1871.

Pärast sõda, see osa Ida-Preisimaa vastu Nõukogude Liidu ja Saksamaa elanikud aeti. Ajal venestamise kampaania, linna nimi muudeti Baltiysk in 1946.

In 1952 Nõukogude võim avas mereväebaasi Balti laevastik Baltiysk. Selle tulemusena sai suletud linn: juurdepääs on keelatud välismaalastele või neile loata. Külma sõja ajal oli see kätte Baltiysk õhuväebaasi. Linn koos Kaliningradi, jääb üks kahest aastaringselt jäävaba sadamaid Läänemere rannajoon saadaval Venemaale.

Baltiysk Town

Vaatamisväärsused ja ümber linna hulka viisnurkne Pillau Citadel, hoiab praegu meremuuseumi; varemed 13th sajandi Lochstadt loss; labürint 19th sajandi mereväe kindluste Naval St. George (1866) 32 meetri Expressionist vaatetorn (1932) neogooti hoone Balti Laevastiku Muuseum (1903) ja elegantne tuletorn.

Siit saab külastada Svetlogorsk, elegantne ja atraktiivne ranniku Resort või jätkata suure luidete Kuramaa, sülitada maad mõned 100km pikka vahel jõe Nemunase ja Kaliningrad.

See kuulub osaliselt Venemaale ja osaliselt Leedu ja eraldab Kura Läänemere. Siin näeme teisel kohal kaldal liivaluited Euroopas. In 2000 selles valdkonnas lisati UNESCO alade nimekirja kauni looduse huvi. Lähedal on ka merevaik kaevandustes.

Ametlik valuuta on Venemaa rubla, mis jaguneb sajaks kopikat. See on ebaseaduslik maksma välisvaluutas. ATM-id on palju. Enamik Kallis ettevõtete aktsepteerib krediitkaarte.


Parim võimalik Baltiysk laevapileti hinna garantii

Parim Baltiysk Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku DFDS reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Baltiysk. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Baltiysk laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Baltiysk laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Baltiysk auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Baltiysk Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Baltiysk laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Baltiysk meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Baltiysk ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway