Avignon Eurostar rongid

Avignon Reisijate ja auto Eurostar rongid

Avignon reisirongi piletite hinnad, sõiduplaanid, piletite broneerimise ja teavet Eurostar rongide lähtekohast Avignon sihtkohta Ashford, Kent ja London St Kõhunääre.

Võrdle kõiki saadaval Avignon Eurostar piletite hinnad reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Avignon auto ja reisijate Eurostari piletid ja sealt tagasi reisimise Avignon, Ashford, Kent ja London St Kõhunääre koos Eurostar Eurostar rongid online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Avignon Eurostar
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Avignon Eurostar piletid
koos Eurostar Eurostar rongide lähtekohast Avignon sihtkohta Ashford, Kent ja London St Kõhunääre internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav Eurostar pileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Avignon reisijate või auto Eurostar piletit, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Avignon Eurostar pileti hind ja broneerida Eurostar pilet turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas Eurostar broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma Eurostar piletit täites oma Eurostar pileti broneerimine.

Veel Avignon

Avignon on üks suuremaid linnu Provence, Lõuna-Prantsusmaal. See on peamine linna departemangu Vaucluse, ja on pankade Rhône'i jõe. Avignon oli üks Euroopa kultuuripealinnast 2000.

Hooped poolt 4.3km on võrratult säilinud kivist vallid, selle graatsilise linn on Belle Provence pall. Tema omakorda nii paavsti asukohaks võim on andnud Avignon koos riigikassa suurepärase kunsti ja arhitektuuri, ükski suurejoonelisema kui suur keskaegne linnus ja paavsti loss, Palais des Papes.

Kuulus oma iga-aastase etenduskunstide festival, nendel päevadel Avignon on ka animeeritud õpilane linna ja suurepärane baas, millest välja astuma ümbritsevasse piirkonda. Prantsusmaal ja mujal, Avignon on ehk kõige paremini tuntud oma muinasjutulises silla Pont St-Benezet, aka Pont d'Avignon.

Hetkel on iganädalane suure kiirusega Eurostar rongiliikluse vahel Avignon ja London St Kõhunääre ja Ashford Kent.

Avignon Eurostar raudteejaam
Avignon City

Avignon on kuulus, sest see on linn, mille paavstid põgenesid lahkumisel korruptsiooni Rooma on 14th sajandil. Palee nad ehitatud, "Le Palais des Papes" või palee paavstide, on maailma suurim gooti ehitis. See oli suuresti tühjendada sajandite jooksul ning tema suur kivi ruumid on täis veidi rohkem kui vana freskod, kuid see on siiski imposantne. Vallid ise ehitati hoida katk ja sissetungijad jooksul läbi tormilise keskajal, kui Avignon kuulus paavstlus, mitte French kroon.

Tema varajane ajalugu on palju vanem kui paavstide siiski. Avignon hõivab strateegiline asukoht mitmel põhjusel - see on liitumiskoht kaks kord võimas jõed: Rhône ikka üks suurimaid jõgesid Prantsusmaal ja nüüd suures-paisutamine Durance. Mõlemad olid olulised liinidel kaubanduse ja side isegi eelajaloolisel ajal. Lisaks on veel pikk saarel Rhone mis võimaldas praami inimeste ja kaupade üle ja hiljem ületada jõgi, kergemini kui mujal.

Arvatakse, et umbes 200,000 inimesi elab Avignon, 16,000 mis elada "asutusesisene" või sees vallid ehitati 14th sajandil. Linn on nüüd puistatakse ehitised ja mälestised ulatuvad uue ja vana, väga vana ja eatu.

Ajaloolised Avignon

Avignon on pidevalt asustatud juba kiviajal, kui troglodüüt inhabitations ehitati koopaid Rocher des Dames, suur paljanduvad Rock tõuseb üle kallaste Rhône. Täna, avalik park pingid, vaated ümbritsevale loodusele, kohvik ja mänguväljak on peal Rocher.

Roomlased olid esindatud Avignon, kuigi seinad ehitasid nad valet maetud all kaasaegse tänavatel. Vestiges foorumi saab veel näinud, lamades unassumingly lähedal Rue Racine ja Rue Saint-Etienne, lääne pool linna.

Siis keskajal linna kasvas oluline keskus side ja kaubandus. Kivisild toestavad Rhone oli üks kolmest vahel Vahemere ja Lyon. See oli kahtlemata oma strateegilist asukohta ja reisimise lihtsustumine, et ta valiti paavstlus nagu kodus sees siis Kuningriik Provence. Esinemine paavstlus tehtud Avignon mõnda linna suur poliitiline ja majanduslik tegevus.

Vana linnamüüri, nüüd nähtav ainult tänaval, mis tiirleb väga kesklinnas (muutuvas nimed 5 korda protsess!) Oli liiga väike ja suurem seina veel näha täna, oli vaja kaitsta oma punnis elanikkonnast. Rikaste Cardinals ehitatud ekstravagantne paleed tuntud livrées nii Avignon ja üle jõe, Villeneuve-lès-Avignon.

Linn kihas aktiivsus ja hoone arhitektid, ehitajad, kunstnikud kogunes linna. Tol ajal jooksul linnamüürid oli üle 100 kirikute ja kabelite - millest paljud on muutnud kuna siis võetakse kõike poodides kino! Rikkuse ja tegevuse poolt tekitatud juuresolekul paavstlus voolanud välja piirkonda, nii et isegi väikestes külades lähedal kiidelda rikkaliku arhitektuurne varem.


Parim võimalik Avignon Eurostar pileti hind garantii

Parim Avignon Eurostar pileti hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Eurostar reisija Eurostar rongid pileti hinna ja Avignon. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Avignon Eurostar piletit, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Avignon Eurostar pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Avignon auto ja reisijate Eurostari piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Avignon Eurostar rongid klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Avignon Eurostar piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisijate Eurostari piletid ja Avignon meie madalaima võimaliku piletihinna.

ferryto.com on osa maailma suurim online Eurostar pilet jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa Eurostar operaatorid sealhulgas Avignon ja üle 1,200 muu Eurostar liinidel kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway