Ashford Eurostari rongid

Ashford Reisijate ja auto Eurostar rongid

Ashford reisirongi piletite hinnad, sõiduplaanid, piletite broneerimise ja info rongide Ashford Pariisi, Brüsseli ja Lille.

Võrdle kõiki saadaval Ashford Eurostar piletite hinnad reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Ashford auto ja reisijate Eurostari piletid ja sealt tagasi reisimise Ashford, Pariis, Brüssel ja Lille Eurostari rong online instant kinnitust.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Ashford Eurostar Train
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Ashford Eurostar Rongipiletid
koos Eurostar rongide Ashford Pariisi, Brüsseli ja Lille internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav Eurostar pileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Ashford reisijate või auto Eurostar piletit, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Ashford Eurostar pileti hind ja broneerida Eurostar pilet turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas Eurostar broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma Eurostar piletit täites oma Eurostar pileti broneerimine.

Veel Ashford

Ashford International on selleks otstarbeks ehitatud jaama pühendatud ainult Eurostar asub Kent ja mugav neile, kes elavad Kagu sealhulgas Sussex, Essex, Hampshire ja Surrey.

Ashford International teenindab palju raudtee teenuseid kogu Kent ja Sussex ja seal on ühendava metroo vahel põhilistele jaama ja Eurostari terminalist.

Neile autoga on suurepärased sidemed kaudu M20 ja M25 ja jaam on umbes 10 minutilise autosõidu kaugusel Junction 10 maha M20. Eurostari terminal on ruumi kuni 2000 autod. Parkimine maksab £ 1 kuni 1 tund / £ 4.50 kuni 5 tundi / £ 11.50 eest 24 tundi ja makstakse terminali naasid oma auto.

At Ashford võite olla kontrollige kauneid kohti nagu pöök Court Gardens & Tea Rooms, Challock, Kent Suurbritannias. On peaaegu 900 kirikute Ashford linn, mis on segu väikeste ja suurte kirikute hulgas katedraalid.

Ashford Eurostari rongid

Linnupoeg südames Kent, Ashford on üks riigi kõige kiiremini kasvav linnades Inglismaal. Mis reisiaeg Londoni raudteel nüüd vähem kui 40 minutit ja Euroopa linnades tundide jooksul läbi Eurostar, Ashford ikka õnnestub säilitada oma maaelu kaevata.

Ashford on kesklinnas Kent, ja oli üks esimesi linnu Kent et drastiliselt muutunud kõrgelt arenenud linn kaasaegsetele nõudmistele. Ashford International avati 28 veebruar 1996 ja alustamise rongid Prantsusmaa lõpevad Waterloo, London. Nüüd rongid lõpetada St Pancras International Londonis. Linn on ka lennujaama regulaarlendudel Prantsusmaale.

Eurostar kiirrongide kulgeb Pariis (Gare du Nord), Lille (Europe), Calais (Frethun) ja Brüssel (Zuid-Midi) peatuda Ashford International jaam. Reisijate Eurostar Suurbritanniasse Pariis (Gare du Nord), Lille (Europe), Calais (Frethun) ja Brüssel (Zuid-Midi) jaamad läbima UK passi / isikutunnistuse kontrolli Prantsusmaa / Belgia enne mahajätmise, mitte kauba Ühendkuningriigis. UK passikontrolli toimub pärast Prantsuse / Belgia passi / isikutunnistuse väljumiskontrolle jaamades. Kuid UK tollikontroll toimub saabumisel Suurbritannias.

Reisivad Prantsusmaa / Belgia Ashford International läbida Prantsuse passi / isikutunnistuse kontrolli jaamas enne rongile astumisel, kuid selektiivne tollikontroll toimub saabumisel Prantsusmaa / Belgia järgmised mahatuleku.

Ashford International Lisaks pakutakse kodumaiste rongid mitmeid suuri London jaamad (vt allpool). Ashford International jaam taasavatud 28 veebruar 1996 ja alustamise rahvusvahelised rongid väljumisega Waterloo, London. Jaam oli esimene peatus Inglismaal La Manche'i tunneli raudteeühendus, mis võimaldavad rongidel viitavad Ühendkuningriigi otse Prantsusmaa ja Belgia kaudu Channel Tunnel.

In 2007 uue kiirraudteevõrgustiku paigaldati Ashford International nimega High Speed ​​1. Kõik International rongid nüüd kõrvale kalduda St Pancras International raudteejaama London, mis taasavati 2007 asendada kõik teenused varem tegutsevad Waterloo, London. In 2009 Ashford International rongijaama veelgi parandada oma siseriikliku rongiliikluse käivitamisega Briti esimene kiire kodumaise rongide St Pancras International, London ja Ebbsfleet International, Kent.

In 2007 St Pancras International taasavati ja asendada kõik teenused varem tegutsevad Waterloo, London. Rongid tegutsevad igas tunnis otse St Pancras International kaudu Ebbsfleet International ja Ashford International jaamad, mis töötavad sagedased rongiliikluse Brüsselisse, Calais, Pariis, Disneyland Paris, Moutiers, Avignon, Lille ja Bourg St Maurice.

Arvatakse, et Ashford pärineb algne asula ümber kehtestatud 893AD, mis sai piisavalt suur, et olla mainita maakirja loetletud koos kiriku ja kaks veskit nime all "Essetesford" in 1086. Ashford sai ametlikult turule linn 1243 ja 1600 tõusnud muutunud oluliseks turu linna, peamiselt karja.


Parim võimalik Ashford Eurostar pileti hind garantii

Parim Ashford Eurostar rongipilet hinna garantii

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Eurostar reisirongid pileti hinna ja vahelduv. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Ashford Eurostar piletit, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Ashford Eurostar pilet odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Ashford auto ja reisijate Eurostari piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Ashford Eurostar rongid klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Ashford Eurostar piletite hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisijate Eurostari piletid ja vahelduv meie madalaima võimaliku piletihinna.

Eurostar Trainto.co.uk on osa maailma suurim online Eurostar pilet jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa Eurostar operaatorid sealhulgas Ashford ja üle 1,200 muu Eurostar liinidel kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway