Armadale Ferries

Armadale Reisijate ja auto praamid

Armadale reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Armadale et Mallaigi.

Võrdle kõiki saadaval Armadale laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Armadale auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Armadale, Mallaigi koos Calledonian MacBrayne (CalMac) Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Armadale Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Armadale Ferry Tickets
koos Calledonian MacBrayne (CalMac) Ferries parvlaevade väljuvad Armadale et Mallaigi internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Armadale reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Armadale laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Armadale

Armadale on linn piires linnaosa West Lothiani Kesk Scotland. Armadale, varem tuntud kui Barbauchlaw, on endine kaevandus linn, mis on tuntud ka oma telliskivi tootmine. See on oma nime saanud Armadale Sutherland, seda kinnisvara omanikeks Sir William Honeyman kes hiljem omandas maa Barbauchlaw.

Linnas on suur hulk erinevaid avalikes kohtades. Seal on üheksa avaliku baarid linnas - Coppies tulp, Corrie, Tap o "Brae, Cavalier, Bucks Head Kõrts, The Highlander, snooker Club (Krossbar), Regal, ja Goth, mis annab linna kella juures maja ees. Seal on kohalikud poed nagu Coia Sweet Shop Coia kalaga ja Chip pood, John Dewar and Sons Liha ja rohkem.

Armadale on Skye tagaukse. Just siin, et laevaga Mallaigi saabub, pakkudes külastajatele põnev alternatiiv Skye Bridge või Glenelg Ferry: ja üks, mis hoiab elus romantikat külastate mida jääb vaieldamatult saarel.

Armadale Ferry Terminal

Seal on kiusatus saabujatele praamiga Armadale lihtsalt sõitma laev ja hoida läheb, mistõttu kõige paremad maanteed, mis ühendavad Armadale ülejäänud Skye. Need, kes seda teevad ei pane väga palju pakkumisi selles vähetuntud nurgas saarel. Sest alguses, Armadale ei ole lõpul poolsaare ta seisab. Võttes vasakpööre, kus peatee parvlaeva terminali pöördub õigus paralleelselt rannikul viib teid mööda ühte rada liiklejaid küla Ardvasar: ja siis kaugemale, mööda teed Aird of Sleat, mis pakub mõned kõige suurejoonelisemad seisukohti Šotimaal.

Armadale ise on kasvanud üle parvlaeva terminali, et esimene suunatud arenguks siin. Põhja parvlaevaterminalist on Armadale Bay, kodu aktiivse sildumine Skye Jahid oma Jahirent ja boatyard teenuseid. Nende baasiks on vana kivist muuli põhja pool lahte. Armadale Bay on koduks ka soliidses randa mõõna taas silmapaistva seisukohti. Vahepeal Armadale muuli on koduks Sea.fari on vaal ja delfiin määrimine reise.

Neile kulutavad vähe aega siin, see on väärt teadmata "The Shed". See väike kohvik lähedal maismaa lõpus muuli pakub üllatavalt laia valikut hea toidu ja joogiga: pluss suurepärased jäätised. Vähem esmavajadusi eest kannab hoolt Ragamuffin, riiete ja kingituste pood rannale terminali ja lahe Pottery. Lähedal on Skyelark, müües erinevaid kunsti, käsitöö ja kingitused. Skyelark on koduks ka grumpygeorge fotograafia, pakkudes suurepärast maastike trükitud lõuendile. Associated lähedal ristmikul pool teed Ardvasar viib sind Armadale kogukond perspektiivis tankla koduks ka Turismiinfokeskusest ja üsna väike summa eluaseme külas.

Reisimine kaugemale külast ja sa leiad end veeretada vasakul valge hoone Uritettu torn, mis oli algselt ehitatud talli jaoks Armadale loss ja mis praegu tegutseb restoran ja ostke Clan Donald Keskus. Klanni Donald Keskus Skye parimad külastajamagnetiks ja koosneb kahest peamisest osast lisaks vanad tallid ilmne peatee. Armadale Castle Gardens on 40 aakri aiad ümbritsevate varemed Armadale loss. Jooksul aedades on suurepärane muuseum saartest eesmärgil ehitatud 2002 ja suurus-for-size parim muuseumi Šotimaal.

Tee läbi Armadale tegemist tõelise üllatusena neile, kes ei ole käinud samal ajal. Ülekohtune ühe pala tee, et kasutada klammerduvad rannajoonele on läinud, sõnadega kvaliteetne kahetasandilise ehitatud teed oma esimese miil maad merest tammidega.

Miil ja pool kirde Armadale on väike lahendamise Ostaig lähedal ristmikul alaealise tee Tarskavaig. Kuna 1973 see on olnud koduks Sabhal Mor Ostaig, "tippkeskust arendamiseks ja parandamiseks gaeli keele, kultuuri ja pärandit". See oli vaimusünnitus Sir Iain Noble, omanik Isloeornsay Estate, mis hõlmab palju Sleat poolsaarel.

Hilistel 1990s see oluliselt laienenud lisada uue ülikooli suurepärane asukoht overlooking the Sound of Sleat. Praegune üliõpilaste arv on umbes 100 täistööajaga kursuste kohta 160 kohta kaugõpe, ja kuni 900 kes registreeruda lühikursused igal aastal.


Parim võimalik Armadale laevapileti hinna garantii

Parim Armadale Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Calledonian MacBrayne (CalMac) Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Armadale. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Armadale laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Armadale laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Armadale auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Armadale Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Armadale laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Armadale meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Armadale ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway