Argostoli Ferries

Argostoli Reisijate ja auto praamid

Argostoli reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Argostoli et Killini.

Võrdle kõiki saadaval Argostoli laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Argostoli auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Argostoli, Killini koos Joonia Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Argostoli Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Argostoli Ferry Tickets
koos Joonia Ferries parvlaevade väljuvad Argostoli et Killini internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Argostoli reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Argostoli laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Argostoli

Kapitali Kefalonia, Argostoli on hõivatud töötavad sadama külastanud turistide parvlaevu, jahtide ja kaubalaevade niipea, kui hooaja algust. On idarannikul poolsaar, ümbritsetud metsaga kaetud mäed ja ideaalne baas, millest avastada saare.

Peatudes Argostoli ei saa anda teile tunne elavad linna asemel, et turist. Seal on väga atraktiivne munakivisillutisega promenaad kortsus palmipuud mööda sadama Argostoli.

Siin varahommikul, näed kohalikud kalurid tuues oma saagi ja õhtuti on lemmik koht jalutama.

Kui promenaad lõpeb seal on püsiv köögiviljaturule kohaliku toodangu ja valik kohvikuid ja väikesed baarid, mis on ideaalne jaoks ouzou ja mõned Mézes.

Argostoli Ferry Port
ajalugu

Argostoli on suurim Kefalonia külasid, kus elab 14.000 elanikku. See on kapital ja peamine sadam saare.
See väike linn on pealinn saare alates 1757 ja asub kesklinnas saare lõunaosas.

Argostoli seisab otsas lahe sama nime, mida ümbritsevad mäed ja haljendav metsad. Veneetsia kasutatavate hoonete seista linn, kuid hävis koos kogu Argostoli ja peaaegu kõik teised linnad ja külad saare tugev maavärin of 1953.

Linn on ümber ehitatud ajast alates abiga Kreeka valitsus, kuid erinevalt pealinna Zakynthos, no on tehtud jõupingutusi, et säilitada traditsioonilist arhitektuuri ja kohaliku värvi.

Kivi silla 650 meetrit pikk nimetatakse Drapano Bridge seisab sissepääsu juures kapitali oma keset väikest püramiidi nimega "Colona" (veerg) seisab pühendatud Charles de BOSSET kes ehitas silla.

Kaasaegne ja kosmopoliitne linn Argostoli on väga hõivatud ja on palju huvitavaid funktsioone ja tegevust pakkuda. See on atraktiivne ranniku tee promenaad, mis on peatatud palmi puud ja kaunilt sillutatud värvilisi kive merest. Tee lõpeb väikese praami kai, kus paadid väljuvad linna Lixouri iga poole tunni ja kus vähe kalapaadid on sildunud.

Argostoli Town

Keskväljakul linna nimega Plateia Valianou on suur ja meeldiv ruut, mis on peatatud paljud restoranid, kohvikud ja baarid. Õhtuti suve ruudu saab tõesti ülerahvastatud, sest see on koht, kus kohalikud minna oma traditsioonilise õhtul jalutama. On siiski väga huvitav ja nauditav jälgida Kefalonian eluviisi.

Jalakäija Lithostroto Street (munakivisillutisega tänav) on äritänaval kapitali ja on täis kauplused. Seal saab imetleda kauneid kirik Saint Spyridon ja huvitav kellatorn Campana Square.

Argostoli saab külastada ka arheoloogiamuuseumi Kefalonia kus asuvad huvitav arheoloogilistele Mycenaean, hellenismi ja Rooma perioodidel; kogud sisaldavad münte, mõõgad, skulptuurid ja keraamika omadest erinevate perioodide.

Teine väärt-külastate muuseumi on Korgialenios Ajalugu ja Folklore Museum, mis on paigutatud korrusel Korgialenian Raamatukogu; see seisneb lahustamist traditsioonilise 19th sajandi Kefalonian maja ja paljastab rikkaliku saare fotod.

Markantne raamatukogu kapitali hoiab 50.000 raamatud ja vanad käsikirjad, mille hulgas mõned väga haruldased. Lähedal raamatukogu on ilus teater Kefalose mida peetakse üheks parimaks teatrid Kreekas.

The Lighthouse Saint Theodore asub paari kilomeetri kaugusel Argostoli ja ehitas Briti kuberner Napier; see on kohapeal tuntud kui "Fanari" (majakas) ja koosneb väike ümmargune Hoone valgete dooria sambad. See kaunis majakas on üks kaubamärgid Kefallinía.

Sami on lähim kuurort kapitali, vaid mõne kilomeetri kaugusel seda. See on väga populaarne ja pakub rannad, mis on auhinnaks Sinilipu. Selles valdkonnas külastaja leida erinevaid majutus, kena baarid, elav baarid ja laia valikut kauplustes.


Parim võimalik Argostoli laevapileti hinna garantii

Parim Argostoli Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Joonia Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Argostoli. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Argostoli laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Argostoli laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Argostoli auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Argostoli Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Argostoli laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Argostoli meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Argostoli ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway