Ardrossan Ferries

Ardrossan Reisijate ja auto praamid

Ardrossan reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Ardrossan et Brodick.

Võrdle kõiki saadaval Ardrossan laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Ardrossan auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Ardrossan, Brodick koos Kaledoonia MacBrayne (CalMac) Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Ardrossan Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Ardrossan Ferry Tickets
koos Kaledoonia MacBrayne (CalMac) Ferries parvlaevade väljuvad Ardrossan et Brodick internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Ardrossan reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Ardrossan laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Ardrossan

Ardrossan on linn Põhja Ayrshire'i rannikul Edela-Šotimaal. Nimi "Ardrossan" kirjeldab oma füüsilist asukohta - "ARD" alates gaeli AIRD tähendab neemel, "ros 'neem ja pisike lõpuosa" -on "- neemel väike neem.

Regulaarne praamiühendus alates Ardrossan et Brodick Isle of Arran on otsa kuna 1834. Täna, praami Brodick väljub iga kahe tunni tagant ja 45 minuti esmaspäevast laupäevani iga teekond kestab 55 minutit.

Varem Ardrossan ka regulaarset laevaühendust Belfasti ja Mani. Belfasti run oli haldab Burns ja Laird kooskõlas viimase graafikujärgse teenust 1976. Viimane laeval sõita seda teed oli MV Lõvi, mis on endiselt suurim praam lendamist Ardrossan. Mani run oli haldab Mani Steam Packet Company suvel puhkuse. Kaledoonia MacBrayne hiljem katsetanud väiksema laeva Mani paar hooaega, mis kestis üks lend nädalas.

Ardrossan Ferry Port ja Marina

Ardrossan seisab kivine neem projekteerimine kaks kolmandikku on miil sisse Clyde'i laht rannikult Põhja Ayrshire'i, määratletud North Bay põhja ja lõuna Bay kagu. Ardrossan aktsiate South Bay asub väga lähedal Saltcoats. Kaasaegne Ardrossan ja Saltcoats tõhusalt liitus, ja see kahtlane, et keskmine külastaja saaks öelda, kus üks lõpeb ja teine ​​algab.

Esimesel kümnendil uue aastatuhande Ardrossan on teinud tohutu muuta ennast paremaks: ilmselt nii palju kui või rohkem kui mis tahes muu samaväärse Šoti linna. Visiidil 2001 leidis linn, mis oli väga selgelt näha paremaid päevi. Sõit läbi Ardrossan terminali jaoks Arran parvlaev lahkus valdav mulje mahajäetud ja lagunenud hooned.

Keskmes muutus on areng kogu Clyde Marina. See eksisteeris 2001, kuid on nüüdseks hoo sisse ja sai "kriitiline mass", mis tähendab, et see ei tundu enam isoleeritud arengu äärel tõeline Ardrossan. Ellujäänud vanemate hoonete kipuvad leidnud uusi kasutusviise, nagu dokki hoone praegu kasutuses itaalia restorani.

Vahepeal kesklinnas on spruced ise üles ja nüüd näeb välja värske ja atraktiivne. Isegi lisamine supermarket vanal ranniku sait on aidanud avada linna ja liiguta seda edasi. Jah, see on tõsi, et seal on ikka aeg-ajalt mahajäetud hooned nagu vana politseijaoskonda tee ääres kaugusel kesklinnast kuni parvlaeva terminali. Erinevus on selles, et 2009 oli vaja minna ja otsida neile: tagasi 2001 nad olid valitsev teema, mis paljuski määratletud Ardrossan jaoks kulgeb reisija.

Nagu ka marina ja atraktiivne uus korpus, mis ümbritseb Ardrossan suurt vana sadam, reisijad kasutavad praami Campbeltown kasu suur ja ere terminal ehitatud operaatorid CalMac in 2001. Vahepeal lõunapoolses otsas linna, alati fookuses vabal pool Ardrossan iseloomu ning 2001, väga kindlasti luksuslikum lõpuks linna, jätkub edasi vaikses õhus peenutsus kui atraktiivset taustaks palju trippers kes leiavad rannas South Bay nii vastupandamatu.

Päritolu Ardrossan kuupäeva tagasi hoonesse umbes 1140 lossi Castle Hill, mis tõuseb üle keskus neem, mil linn on ehitatud. Ardrossan Castle laienes sisekujundatud on mitmel korral, eriti aastatel pärast 1449. See käibelt kadus teises pooles 1500s siiski ja 1654 oli suures osas lahti võtta vägede Cromwelli okupatsiooniarmee nii kivi, mida saab taaskasutada hoones oma linnuse juures Ayr.

Võrreldes naaber Saltcoats, Ardrossan oli hilja arendaja. Kool ehitati lõpuks 1600s, kuid linna vaid tõesti startis pärast vannid jm resort facilities ehitati alguses 1800s. Autor 1820 sellega kaasnes suur ja kasvab sadama. See oli algselt mõeldud selleks, et teenida Glasgow abil kanal, kuid see loobuti pärast pool sellest oli ehitatud kui sai selgeks, et süvendustööde jõe Clyde lubaks Glasgow tuleb palju paremini uute sadamate jõel ise .

Harbour arengut toetas alguses raudteeühendus ning varase 1900s mootori laudas on Ardrossan olid baasi üle 50 vedurid. Aasta esimesel poolel 1800s linn sai hõivatud sadam paljud aurikud mis kaasasolevat vetes Clyde'i laht.

Ardrossan Samuti sai koduks paljudele laevatehased. Siit juba 1848, Barr & Shearer ehitasid laevu siin, ja see oli tööstus, mis jätkas tegevust kuni suhteliselt viimasel ajal. Viimane töötav laevaehitaja Ardrossan oli McCrindle Laevaehitus Limited. Nad alustasid Ardrossan in 1976, ilmselt võtab üle ruumide ja "õue number" järjestus Ardrossan dokkide piirkond, mis oli tegutsenud alates 1906 et 1964. Me oleme näinud seda soovitas, et laevaehituse Ardrossan lakkas ka 1970s või 1980s. Tegelikult McCrindles lõpetanud oma viimase laeva, siis Peterhead põhineb traaler Spes Melior V, et 1990.

Muude laevade nad lõpetanud oli praami Maid of Glencoul, mis alates 1976 seotud Kylesku ja Kylestome kuni avamine Kylesku Bridge 1984. Ta jätkas, et olla backup anumat Corran Ferry. In 1986 nad valmis ka Cromarty Rose, mis ikka toimib hooajaline praami vahel Cromarty ja Nigg. Kaks teist ehitatud laevad McCrindles saab ka ikka kasutada tavalise reisija: in 1984 nad ehitasid Renfrew Rose ja Yoker Swan teenima laevaliin kogu Clyde vahel Renfrew ja Yoker.


Parim võimalik Ardrossan laevapileti hinna garantii

Parim Ardrossan Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Kaledoonia MacBrayne (CalMac) Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Ardrossan. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Ardrossan laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Ardrossan laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Ardrossan auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Ardrossan Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Ardrossan laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Ardrossan meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Ardrossan ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway