Antikýthira Ferries

Antikýthira Reisijate ja auto praamid

Antikýthira reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Antikýthira et Gytheion, Kissamos'e, Kythira ja Piraeus.

Võrdle kõiki saadaval Antikýthira laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Antikýthira auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Antikýthira, Gytheion, Kissamos'e, Kythira ja Piraeus sõiduraja Sea Lines parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Antikýthira Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Antikýthira Ferry Tickets
sõiduraja Sea Lines parvlaevade väljuvad Antikýthira et Gytheion, Kissamos'e, Kythira ja Pireuse online ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Antikýthira reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Antikýthira laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Antikýthira

Kythira Antikýthira Island: Antikýthira on väga väike saar, mis asub kagus Kythira ja kuulub Joonia saared.

See väike saar on pikk ajalugu, kuid täna on see vähenemas. Antikýthira on ainult 110 elanikud, kes elavad alaliselt saarel ja enamik neist on eakad.

Suvel küla saab elavam turistide või immigrantide mis tulevad saarel, aga ikkagi see arv ei tohi ületada 300 või 400 inimest. Maa mass 20 m². Km.

Selle rannajoon on 24 km. See kauge saar ei ole rannas. Pealinn on Potamos. See ei ole ainult pealinnas, tema ainus lahendus. Autor Potamos, iidse Aigilai on seinad, mis ulatuvad 5th sajandil eKr.

Antikýthira Ferry Port
ajalugu

Jäljed Minose asulates on leitud saarel ja üldiselt selle seos Kreeta on tugev kogu ajalugu Antikýthira. Kuna 300 BC saar oli pidevalt mõjutatud piraatide rünnakute eest, mis hävitas saare mitu korda. Saarel oli uuesti asustatud Rooma ajastul ning 1204 AD, Veneetsia võttis üle Antikýthira ja ehitatud väike garnisoni seal kontrollida mereväe teekonda läänest itta. Saar sai peagi varjupaika Kreeka revolutionists Kreetalt ja Peloponnesose kes võitlesid Ottomani.

Pärast langust Veneetsia demokraatia 1797, Antikýthira oli järelevalveta ilma valitsuse. In 1815, siis lisati Inglise suveräänsust. In 1864 koos teiste Joonia saared, Antikýthira sai osa Kreekas. Ajal Teist maailmasõda, saare kontrollitud esimene itaallased ja siis sakslaste poolt. Pärast Kreeka kodusõda ja Kuni 1964 saar sai poliitiline pagulus, peamiselt kommuniste. Aastal 1960s ja 1970s, kõige selle elanike kolis Austraalias ja Ameerikas otsima paremat elu, kuid siiski hoida tugevaid suhteid oma kodumaad.

Arengut saarel algas 1980s, kus elekter oli paigaldatud saarel ja veehoidlad ehitati. Lõpus on 1990s, sadama laiendati ja väike katusealune kalapaadid ehitatud. Teed on sillutanud nüüd ja kopteriväljaku teenib tekkima olukordades elanike.

Antikýthira Town

Täna Antikýthira rajab oma majanduse kalandusest. Turism ei ole veel välja töötatud ja ainult paar tuba üürida võib leida. Kõige olulisem lahendus on Potamos, kus on võimalik leida ka politseiniku ja arsti. Kõik ümber saare, leiad kena, väike rannad ujuda, nagu Xeropotamos jäävad rand, kus asub vana rikastatud linna Kastro ja säilmete Apollo templi.

Tuntuimad festivali Antikýthira on nimi päev Agios Myronas augustil 17th, mis on pühak saarel. Seekord Antikýthira on haripunkti ja paljud palverändurid. See väike saar pääseb paadiga Kythira in 2 tundi, Gythion vastupidises rannikul Lakoonia in 5 tundi või Kastelli, Kreeta 4 tundi.

See väike saar on üks telefon, üks kool 6 õpilased, üks arst, üks politseinik, ning klooster. On Kafenion ja Taverna kuid postkontorisse või panka. On 10 tuba kättesaadav turistidele. Voolava vee all ja tualetid on vähe.

Joomine ja Toitlustus
Toit on piiratud siin, aga olemas. See ei ole saar turistidele otsib midagi, kuid isolatsiooni.


Parim võimalik Antikýthira laevapileti hinna garantii

Parim Antikýthira Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku LANE Sea Lines reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Antikýthira. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Antikýthira laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Antikýthira laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Antikýthira auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Antikýthira Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Antikýthira laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Antikýthira meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Antikýthira ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway