Annaba Ferries

Annaba Reisijate ja auto praamid

Annaba reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine lähtekohast Annaba sihtkohta Marseille.

Võrdle kõiki saadaval Annaba laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Annaba auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Annaba, Marseille Algérie Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Annaba Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Annaba Ferry Tickets
koos Algérie Ferries parvlaevade purjetamine lähtekohast Annaba sihtkohta Marseille Internetis ette, et nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Annaba reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Annaba laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Annaba

Annaba on linn, mis asub Kirde-Alžeeria lähedal Wadi Seybouse jõgi. See on lihtsalt 100 kilomeetri kaugusel Tuneesia piiril ja 150 km edela Constantine. Linnas asub Annaba provintsi ja rahvaarv on umbes 550 000 elanikud.

Annaba on suurepärane looduslik sadam ja maamärkidele, värsket vett ja mõned väga viljakas põllumaa juhtis foiniiklased siin esimese koha ning taganud linna jätkuvat heaolu.

Täna, selle sadama tegeleb enamiku riigi märkimisväärse mineraalide eksport. Aga koos ettevõtlusega Annaba on säilitanud oma mõttes ajalugu ja kultuuri.

Linn, kus St Augustine valis välja elada oma viimased eluaastad, tuntud mitmel sajandite jooksul Hippo Regius, Hippone, Annabe, luu- ja nüüd Annaba, On maine on vaikne haven. Hoolimata sellest, et 1992 president Mohamed Boudiaf, hiljuti naasis 28 aastat eksiilis pea leppimise valitsus, mõrvati siin.

Annaba Ferry
ajalugu

Annaba atmosfääri on väga sarnane Alžiiris ja annab veetlev turistide jaoks on vaja rohkem Euroopa keskkonnas viibimise ajal Alžeerias.

Annaba on üks riigi juhtivaid sadamaid ning on ühtlasi väga oluline haldus-, äri- ja tööstuskeskus riigis. Suur El Hadjar terasetehases, ehitatud Prantsuse ja Nõukogude rahalist ja tehnilist abi, moodustab vastutav tööstuse. Muud erialade hulka keemiatööstuse, Toidu konserveerimine, korgi tootmine ja raudtee ehitus. Annaba on ka peamine sadama mineraalide ekspordi Alžeeria ja ekspordib raud, tsink ja teras.

Annaba ja seda ümbritsevate piirkondade kiidelda hea võime põllumajanduses ja see oli sel põhjusel, et ta sai populaarne prantsuse kolonialistid. Sellepärast linna Annaba peegeldab väga tugev Prantsuse pärandit. Horisondi lõunas on tugevalt ülekaalus hingematvalt Basilica of St Augustine, mis meelde kaasaegse Sacre Coeur, Pariis, Prantsusmaa.

Annaba nägi vähe vägivalda, mis armiline teistes linnades ajal "must aastat on 1990s ja paljud pered kolis siia Alžiiris ja west.In suvel, rannad, seal on enamik töövõimalusi. Annaba on Alžeeria suuruselt neljas linn, kellel on mahukas ülikoolis.

Rõngastatud mäed, lähedal mõned head rannad ja elegantne koloonia perioodil keskus, linna teeb suurepärase algus- või ekskursioon kirdesse.

Annaba Town

Annaba on lai valik kvaliteetseid restorane ja esitamise pakuvad hotellid on hea kõigil hinnaklassist. Lennujaama Annaba pakub ümberistumisega peaaegu kõik Alžeeria linnades ja ka mõned Prantsusmaale. See on üsna hea infrastruktuur sagedaste rongid, bussid ja taksod transportimiseks. Annaba on ka parvlaevasadama parvlaevade läheb Prantsusmaal Marseille.

Paljud elanikud Alžiiris ja Oran tulevad Annaba lõõgastuda ja vabaneda argiaskeldustest suurlinnades. Annaba on palju pakkuda turistidele ja on kindel tuleb näha, kui nad läbivad Alžeeria.

Sa ei saa lahkuda Annaba ilma kõndides roheline Main Street, tuntud ka kui Cours de la Revolution, kui ta esindab prantsuse mõju Annaba linna.

Roheline Main Street on elav pärastlõunal samuti aktiivne ööelu. Kui sa oled siin toitu ka Annaba linn pakub rõõmustav köök mõlema kombinatsioon Araabia ja Euroopa maitset kiusa suulae ja rahuldada oma nälga. Annaba, Alžeeria, saate kindlasti nautida multi-kultiveeritud tour.


Parim võimalik Annaba laevapileti hinna garantii

Parim Annaba Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Algérie Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Annaba. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Annaba laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Annaba laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Annaba auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Annaba Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Annaba laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Annaba meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Annaba ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway