Algeciras Ferries

Algeciras Reisijate ja auto praamid

Algeciras reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade väljuvad Algeciras Ceuta ja Tanger Med.

Võrdle kõiki saadaval Algeciras laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Algeciras auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Algeciras Ceuta ja Tanger Med koos Acciona, Nautas, Balearia või FRS praamid võrgus kohe kinnituse.

Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Algeciras Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Algeciras Ferry Tickets
koos Acciona, Nautas, Balearia või FRS parvlaevade väljuvad Algeciras Ceuta ja Tanger Med internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Algeciras reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Algeciras laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Algeciras

Algeciras on sadama linn Lõuna-Hispaanias ning on suurim linn lahel Gibraltar. Port of Algeciras on üks maailma suurimaid sadamaid Euroopas ja maailmas kolme kategooriasse, konteiner, lasti ja ümberlaadimise.

See asub 20 km kirdes Tarifa Río de la Miel, mis on kõige lõunapoolsem jõe Pürenee poolsaare ja mandri-Euroopas.

Algeciras on peamiselt transpordi sõlmpunkt ja tööstuslik linn. Selle peamine tegevus on seotud sadama, mis on peamiselt mineku punkti vahel Hispaanias ja Tanger ja teiste sadamate Marokos samuti Kanaari saared ja Hispaania enklaavid on Ceuta ja Melilla.

See on järjestatud kui 16th aktiivsem maailma sadamas. Linnas on ka oluline kalatööstuse ja ekspordi hulka põllumajandustoodete ümbrust, sealhulgas teravilja, tubaka ja koduloomad.

Algeciras Ferry Port
ajalugu

Ala linn on asustatud alates eellugu ja varem jäänused kuuluvad neandertallane elanikkonda Paleoliitikum.
Tänu oma strateegilist positsiooni see oli oluline sadam all foiniiklased ja oli ala asjakohaste Roman sadamas Portus Albus, kahe linnade lähedal nimetatakse Caetaria ja Iulia Transducta, mille asutasid roomlased ise.

Pärast seda hävitasid germaani barbarite ja nende Vandalismikindlad liitlased, linn asutati uuesti 711 poolt sissetungijad maurid, kui esimene linna poolt loodud araablaste poolt okupeeritud Hispaania mulda. See oli lühike iseseisvuse Taifa riigil 1035-1058. Ta sai nime al-Jazirah al-Khadran "pärast offshore Isla Verde; kaasaegne nimi on tuletatud sellest araabia nimi.

Pärast paljude sajandite moslemi reeglina tõusulaine Reconquista saabus Algeciras. Juulis 1309 Ferdinand IV Castilla piiras Algeciras samuti Gibraltar. Viimane kukkus Christian käed, kuid moslemi Algeciras toimus järgmise kolme aastakümne, kuni Alfonso XI Castilla jätkas piiramisrõngas.

Juan Nunez de Lara, Juan Manuel, Pedro Fernández de Castro, Juan Alfonso de la Cerda, isand Gibraleón kõik osalenud piiramisrõngas, nagu tegid rüütlid Prantsusmaa, Inglismaa ja Saksamaa ning isegi kuningas Philip III Navarra kuningas sehkendama Navarra , kes tulid koos 100 ratsanikku ja 300 jalavägi.

Märtsis 1344, pärast aastaid kestnud piiramise, Algeciras loobutud. Linn oli aga retaken poolt mauridelt 1368 - kuid hävis korraldusel Muhammed V Granada. Sait seejärel loobuti. Algeciras oli refounded in 1704 pagulaste Gibraltar järgmised territooriumi püüdmise Anglo-Hollandi jõude Hispaania pärilussõda. See ehitati oma praegust ristkülikukujuline Charles III Hispaania 1760.

Juulis 1801, Prantsusmaa ja Hispaania merevägi võitles Briti kuningliku mereväe avamere lahingus Algeciras, mis lõppes Briti võidu. Linn korraldas Algeciras konverentsil 1906, rahvusvaheline foorum, et arutada tuleviku Maroko mis toimus Casa Consistorial (linnavalitsusse).

Juulis 1942 Itaalia frogmen luua salajase baasi Itaalia tanker Olterra, mis oli interneeritud Algeciras, et rünnata laevanduse Gibraltar.

Algecira Town

Port of Algeciras viimastel aastatel on see muutunud oluliselt turismisihtkoht, populaarne ühepäevareisi Tarifa näha lindude ränne, Gibraltari, et näha territooriumi vaatamisväärsusi ja kultuuri ning lahe Gibraltari vaala vaadates ekskursioonid.

Algeciras on peamiselt ja häbenemata sadama ja tööstuskeskus, laialivalguv ringi palju pool lahte Gibraltari. Kui Franco sulges piiri "Rock" on lähedal La Linea, see oli Algeciras, et ta otsustas arendada absorbeerida Hispaania töötajatele, kes varem töötas Briti mereväe dockyards ja selleks, et murda piirkonna sõltuvust Gibraltar.

See on tööstuslik linn, mis toetab suurt sügavas vees konteinersadam ja läheduses naftatöötlemistehas. Sadamaalal on palju marokolased transiidi, eriti juulis ja augustis, kui võõrtöötajate koju puhkama oma tööst Prantsusmaal, Hollandis ja Belgias.

Selle tulemusena on tugev Araabia mõju siin palju märke araabia samuti hispaania, samas backstreets, võite leida mitmeid traditsioonilisi tee kauplused, kes on spetsialiseerunud traditsiooniliste Maroko piparmündi tee. Algeciras ei pruugi olla ilus linn, kuid tal on sõmer individuaalsust sellest ja, erinevalt mõnest Costa kuurordid, on väga ehtne kohale tõeline sadama atmosfääri.

Seal on palju mõistliku hinnaga restoranid proovida - mitu kohutav vaateid lähedal Rock of Gibraltar. Need, kes leiavad aega, et tiir trahvib vaikne parkide ja puu vooderdatud plazas peaaegu peidetud eemal tormasid mugavaks.


Parim võimalik Algeciras laevapileti hinna garantii

Parim Algeciras Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku Acciona, Nautas, Balearia või FRS reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Algeciras. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Algeciras laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Algeciras laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Algeciras auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Algeciras Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Algeciras laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Algeciras meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Algeciras ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway