Alexandroupolis Ferries

Alexandroupolis Reisijate ja auto praamid

Alexandroupolis reisija ja auto laevapileti hindade, sõiduplaanide, piletihindade broneerimine ja info parvlaevade purjetamine lähtekohast Alexandroúpoli sihtkohta Samothraki, Lavrio, Agios Efstratios, Lemnos, on Psaralt, Sigri, Lesbos, Andros, Syros, Tino, Mykonos, Chios, Mytilini, Nea Moudanias, Thessaloniki, Kimi, Alonnisos, Skopelos, Skiathos, Volos, Agios Konstantinos ja Kavala.

Võrdle kõiki saadaval Alexandroupolis laevapileti hindu reaalajas ja broneerida odavaim kättesaadav Alexandroúpoli auto ja reisiparvlaev piletid purjetamine ja sealt Alexandroúpoli, Samothraki, Lavrio, Agios Efstratios, Lemnos, on Psaralt, Sigri, Lesbos, Andros, Syros, Tino, Mykonos, Chios, Mytilini, Nea Moudanias, Thessaloniki, Kimi, Alonnisos, Skopelos, Skiathos, Volos, Agios Konstantinos ja Kavala koos SAOS Ferries parvlaevu võrgus kohe kinnituse.

>
Võrdle raamat ja maksta vähem laevapiletite kell www.ferryto.com
Custom Search
Kodu | laevafirmad | Routes | Ports | Sõiduplaanid | grupid | last | puhkus | hotell | Q & A

Alexandroupolis Ferry
Piletihinnad ja broneerimine


Broneeri Alexandroúpoli Ferry Tickets
koos SAOS Ferries parvlaevade purjetamine lähtekohast Alexandroúpoli sihtkohta Samothraki, Lavrio, Agios Efstratios, Lemnos, on Psaralt, Sigri, Lesbos, Andros, Syros, Tino, Mykonos, Chios, Mytilini, Nea Moudanias, Thessaloniki, Kimi, Alonnisos, Skopelos, Skiathos, Volos Agios Konstantinos ja Kavala internetis eelnevalt nautida odavaim kättesaadav laevapileti hind.

Hind näed on hind, mida maksta. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ei võta teid midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida teile Valitud Alexandroúpoli reisijate või auto laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus.

Et saada Alexandroupolis laevapileti hind ja broneerida laevapileti turvaliselt internetis palume kasutada reaalajas parvlaeva broneerimisvormi vasakul. Teil on samuti võimalik lisada hotell oma sihtkohta, või kusagil mujal, et oma laevapileti täites oma laevapileti broneerimine.

Veel Alexandroupolis

Alexandroúpoli on umbes 14.5 km (9.0 miili) lääne delta jõe Évrose, 40 km kaugusel Türgi piiri, 346 km (215 mi) Thessaloniki äsja ehitatud Egnatian maanteel ja 750 km (470 mi) Ateenast.

Umbes linna üks leiab väikesed kalurikülad nagu Makri ja Dikella lääne ja suburbanm Maistros, Apalos, Antheia, Aristino, Nipsa, Loutra idas, samas põhja pool linna on kunagi sulgemise Palagia, ABANTAS, Aissymi ja Kirkas.

Praegust pealinna elanikkonnast on hinnanguliselt umbes 70,000 elanikku ja selle pindala on lõuna osa prefektuur ja see kestab Rodope prefektuuris on Évrose Delta.

Omavalitsus on maa-ala 1,220 km² (468.73 sq mi).

Alexandroupolis Ferry Port
ajalugu

Asula ajaloos ainult ulatub 19th sajandil. Pikk kasutada maandumiskohas kaluritele rannikul Samotraakesse vastupidine, alevik töötanud valdkonnas ehitamise ajal raudteeliini ühendamiseks Istanbul suuremates linnades Makedoonia alates Kuleliburgaz.

Töö oli osa moderniseerimisse Ottomani impeeriumi ja määrati insenere Austria-Ungari. Asula peagi kasvas üle kaluriküla tuntud Dedeagatch.

Alexandroupolis, varem Dedeagatch, on sätestatud grid süsteemi laia sirgete tänavatega, et võimaldada kiire areng väed. Selles see erineb teistest Ottomani linnades perioodi oma munakivisillutisega tänavad ja kul-de-limast. See on tingitud Vene okupatsiooni ajal Vene-Türgi sõdade 1877-78.

Linn on mitmel hõivatud Bulgaaria, Türgi ja Kreeka kuni viimase ajani, mil ta otsustavalt üle Kreekale pärast Teist maailmasõda. Selline kooslus valitsejad ja selle vahetusse lähedusse piire Türgi, Bulgaaria ja Kreeka, samuti mandrite nii Euroopas kui ka Aasias, on aidanud kaasa kosmopoliitne tunne linna.

Suurepärase Etnograafiamuuseum, mis hõlmab iga aspekti elu Traakia. Peale valgustab meid puudutab piirkonna kirev ajalugu oli näitusel galeriid hõlmab tolli ja kostüüm, käsitöö ja kliima, põllumajandus, kalandus, geograafia, siid tootmise, ketramine, kudumine, veini ja mee tootmise ja isegi filme tootmise Marmeladipalat, tahini, halvaad ja siirupine Türgi maiustuste.

Alexandroupolis Town

Alexandroupolis on pealinna prefektuuri Évrose ja kodu Medical School of Demokritos Traakia ülikooli ja Õpetajate ja lasteaia Pedagoogilise struktuuriüksus. Tema esimene elanikud, keskel 19th sajandil olid mõned kalurid ja linn hakkas kasvama, kui esimene raudteeliin pandi 1870 ühendamiseks Thessaloniki Konstantinoopoli.

See andis võimaluse eksportida tooteid mujal riigis. iha nagu prefektuuri Rhodopi, prefektuuri Évrose võeti Kreeka mai 1920. Visiit siis King Alexander oli ettekääne, mil linn nimetati ümber Alexandroúpoli.

Linn on uue modemi tänaval plaani ja on transport hub port, lennujaama ja suur raudteejaama. Vaatamisväärsused linnas on Kiriklik muuseum oma põhjused, ajaloolise - Folk Museum, taimestik ja loomastik muuseum Évrose ja teised.

Kümned hotellid on saadaval külastajatele samuti suur laagriplatsil turistide rand, mis ulatub palju kilomeetreid. Suvekuudel on palju üritusi korraldatakse Egnatian Park oma vabaõhulava. Alexandroúpoli on lähtepunktiks külastuste sisemuse prefektuur ja saare Samotraakesse.

Avantos St. viib põhja pool linna. Vahemaa on sama 6-10 km asuvad keskaegsed lossid Potamos ja Avanta, kus on võimalik näha seinad pärinevad Mycenaean, klassikalise ja Bütsantsi perioode. In ümbritsevad mäed jumalateenistuse alade iidne Kikones leidub.

Kitsamas pass, mis Thessaloniki - Alexandroúpoli raudteeliini möödub seal on palju koopaid. Ühes neist on kabel Agii Theodori mille seinad on värvitud wan maalid kaks kihti pärinevad 11th ja 13th sajandeid.


Parim võimalik Alexandroupolis laevapileti hinna garantii

Parim Alexandroúpoli Laevapiletite hind garanteeritud

Parim hind garanteeritud - Oleme alati pakkuda teile meie madalaima võimaliku SAOS Ferries reisija ja auto parvlaevade piletihinna ja sealt Alexandroúpoli. Puuduvad varjatud lisad või üllatusi, nagu lisatud kütuse lisatasusid või ettetellimistasud ja me ka me ei nõua teilt midagi ekstra maksmisel Visa Electron kaardiga. Hind me tsiteerida Valitud Alexandroupolis laevapileti, pardal majutamise ja sõidukitüüp on kõik maksate, ja see on lubadus!

Kui tõesti juhtub, leiad sama kõikehõlmav Alexandroupolis laevapileti odavam brošüür muu reisikorraldaja me lubame, et me teeme oma parima, et võita, et hind või pakub võimalust valida hüvitise taotluse. Et raamat Alexandroúpoli auto ja reisiparvlaev piletid palun kliki siia.

Vajuta siia, et kontakteeruda Alexandroúpoli Ferries klienditeeninduse meeskond ferryto.com

Klienditeenindus, telekommunikatsiooni-ja Kontakt

kell ferryto.com Sul on võimalik saada live Alexandroupolis laevapileti hinnad, kontrollida saadavust ja broneerida auto ja reisiparvlaev piletid ja Alexandroúpoli meie madalaima võimaliku piletihinna.

Ferryto.com on osa maailma suurim online laevapileti jaotusvõrk, mis võimaldab broneerida üle 80 suurte Euroopa laevafirmad sealhulgas Alexandroúpoli ja üle 1,200 muu laevaliinil kogu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Holland, Ida-Euroopa, Vahemere, Läänemere ja Põhja-Aafrikas.

Lisateavet vastused korduma kippuvatele küsimustele või meiega otse palun kliki siia.

Sisukord

Design ja hosting by Transworld Leisure Limited.. Copyright reserveeritud.

Powered by Travel Gateway